Skocz do zawartości

Zdjęcie

Projekt kuchni: jakie meble wybrać?

wróć do serwisu Moja Firma 73 odpowiedzi w tym temacie

#21 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 481 postów

Napisano 23 wrzesień 2016 - 00:27

Tutaj http://meblearkadius...meble-kuchenne/ są dostępne gotowe meble kuchenne. Jeśli mamy tylko jedną ścianę do zagospodarowanie, to nie trzeba korzystać z usług projektanta. Wystarczy wybrać zestaw, który nam się podoba i dokonać zakupu. W ten sposób można wiele zaoszczędzić.

#22 AgataDi

AgataDi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 95 postów

Napisano 06 październik 2016 - 18:02

Fajne rzeczy ma Italmeble http://www.italmeble...pl/oferta/mebleMożna ich rzeczy obejrzeć w warszawskiej Domotece. Meble są nowoczesne, i bardzo porządne, mają na nie ciekawe pomysły, nie są jak z taśmy, że pół Polski ma to samo. Mamy od nich kilka rzeczy,w  tym stół i bardzo mi się podobają. 

#23 Guest_Liwia

Guest_Liwia
  • Goście

Napisano 11 listopad 2016 - 17:24

Piękne meble ma Belbazaar. My mamy od nich szafkę i kredens kuchenny. Są solidne, z litego drewna, ręcznie malowane i wykańczane w stylu retro. Idealne dla kochających klimaty prowansalskie czy angielskie ale i miłośniczki klimatów skandynawskich docenią te cuda. 

#24 Guest_astra

Guest_astra
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 17:58

Ja jestem tradycjonalistką i lubię klasyczne meble, najczęściej kupuję w agacie, meble do kuchni tez u nich kupowałam

#25 Guest_patrykkko

Guest_patrykkko
  • Goście

Napisano 30 listopad 2016 - 14:09

Najlepiej wybrać sobie meble na wymiar. My tak zrobiliśmy i to dobra decyzja. Mamy kuchnię od Verlani z lakierowanego mdf-u. Solidna, wykonana bardzo dobrze no i dzięki temu, że na zamówienie to bardzo funkcjonalna, dopasowana do wymiarów naszej kuchni.

#26 Guest_murka

Guest_murka
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2017 - 14:58

Modułowe też są fajne, tańsze i też dobrze wpasowują się do wnętrza. My swoje w Agacie kupowaliśmy i jesteśmy zadowoleni.

#27 Guest_lxenka

Guest_lxenka
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2017 - 16:44

Również uważam, ze w Agacie mozna piękne meble zakupić i to świetnych cenach. Nie trzeba chodzić po sklepach i szukać najniższych cen gdyż wszystko jest w tym salonie pod ręką

#28 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1825 postów

Napisano 27 styczeń 2017 - 14:12

Świetny przykład - http://www.fawre.pl

Bazujecie na gotowych rozwiązaniach z sieci, tzn. wzorujcie się na tych projektach, bo będą one zdecydowanie najbardziej praktycznymi pomysłami. Raczej trudno dobrać cokolwiek innego, pod te oczekiwania, mylę się?

Meble na wymiar są najbardziej praktyczne.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#29 Guest_derdonka

Guest_derdonka
  • Goście

Napisano 04 luty 2017 - 20:43

Bardzo ładne meble kuchenne mają w Agacie, a do tego super wykonane więc nie kupujesz byle czego, wejdź sobie najlepiej na ich stronkę i pooglądaj co mają fajnego bo wybór szeroki

#30 Guest_oshiko

Guest_oshiko
  • Goście

Napisano 17 luty 2017 - 21:57

Co do stołu i krzeseł to wybraliśmy takie z litego drewna azjatyckiego  z Mebli Świata. Fajne, proste w formie a przynajmniej zrobione porządnie przez rzemieślnika a nie ze sklejki. Szkoda inwestować w kiepskiej jakości meble.

#31 Guest_agamaczka

Guest_agamaczka
  • Goście

Napisano 07 marzec 2017 - 19:50

Co do stołu i krzeseł to wybraliśmy takie z litego drewna azjatyckiego  z Mebli Świata. Fajne, proste w formie a przynajmniej zrobione porządnie przez rzemieślnika a nie ze sklejki. Szkoda inwestować w kiepskiej jakości meble.

Ale i pewnie majątek kosztują wink.png Ja nie mam nic do mebli z sieciówki bo prawie wszystkie w domu mam z agaty. Na prawdę nie narzekam, nic mi się jeszcze nie rozwaliło wink.png   Kupowałam ostatnio narożnik , stół z krzesłami i stolik kawowy.

#32 Jarecki85

Jarecki85

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 14 marzec 2017 - 08:41

Jeżeli chodzi o mnie to raczej zwykle decyduje się na meble gotowe. Mam akurat taki rozkład pomieszczeń, że bez większych problemów jestem w stanie zmieścić właściwie większość mebli, które są obecnie produkowane. Ostatnio w oko wpadł mi Salon Kuchni http://krakowska31.pl/salon-kuchni i według mnie takie meble wyglądają naprawdę bardzo dobrze i warto jest je zastosować w swoim projekcie.

#33 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 20 marzec 2017 - 20:11

Od siebe mogę podpowiedzieć ArtCore. Ogólnie jesli chodiz o meble na wymiar to często jets to bardziej opłacale niż meble z katalogu.

#34 Guest_Danuta

Guest_Danuta
  • Goście

Napisano 28 marzec 2017 - 07:28

To zależy czy chcesz postawić na nowoczesność czy na jakość czy na drewno czy na plastik bo nie wszędzie się da wszystko też zrobić :) proponuje żebyś pogadał z kimś z branży my korzystaliśmy z zakupu  mebli u roka69 mną doradcy się bardzo dobrze zaopiekowali, bo byłam w temacie zielona.

#35 Guest_Ewelina89

Guest_Ewelina89
  • Goście

Napisano 28 marzec 2017 - 07:29

nie znam się technicznie, dlatego udałam się do profesjonalistów i kupowałam u nich meble - roka69.pl ekspresowo to załatwiają i masz do dyspozycji doradce do zadawania pytań,a byłam bardzo upierdliwa :)

#36 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 30 marzec 2017 - 09:49

Według mnie warto skorzystać z lokalnej oferty mebli na wymiar. Dostaniemy dokładnie to co nam pasuje do układu pomieszczenia a dodatkowo lokalni producenci są konkurencyjni cenowo

#37 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2017 - 12:07

Może meble z Meblo Dom II w Rzeszowie ? Ja swoje wymarzone mebelki znalazłam właśnie na Armii Krajowej 24, a zapewniam że wcześniej zjeździłam masę sklepów. Tutaj fajne, jest to że w jednym miejscu znajdziesz produkty wielu renomowanych producentów. 

#38 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 490 postów

Napisano 11 maj 2017 - 09:14

WYbralismy meble na wymiar. Kuchnia jest dosć niewymiarowa. Pomimo tego,że jest kwadratowa to na każdej ścianie ma albo okno albo drzwi. Tak więc nie wiem czy w jakiś sensowny sposob można byłoby to umeblować gotowymi meblami.

Projekt robiło nam studio Black Red White: https://www.brw.com.pl/- mają tam nie tylko meble gotowe, ale równeiż i meble na wymiar. 

#39 Guest_gosc101

Guest_gosc101
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 20:36

Najlepiej wybrać meble na wymiar, bo idealnie dopasuje się je do swojej kuchni i porządnie wykorzysta miejsce. My tak zrobiliśmy, mamy meble z firmy  Meble „Bis” ze Skierniewic i cieszymy się, bo są dokładnie wykonane, z porządnych materiałów a i stylistycznie idealnie takie jakie chcieliśmy.

#40 Formala

Formala

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 64 postów

Napisano 17 maj 2017 - 22:17

Również postawiłam na meble robione na wymiar. Moim zdaniem idzie dzięki nim najlepiej zagospodarować przestrzeń kuchenną. Początkowo myślałam nad takimi nowoczesnymi jednak w końcu wygrały klasyczne  meble kuchenne wykonane z solidnego drewna.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych