Skocz do zawartości

Zdjęcie

Projekt kuchni: jakie meble wybrać?

wróć do serwisu Moja Firma 48 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102114 postów

Napisano 19 czerwiec 2014 - 11:02

Dobrze opracowany projekt kuchni to połowa sukcesu. Pozostaje jeszcze jej wykonanie. Jakie meble wybrać, laboratoryjne i proste, czy w intensywnych i nasyconych kolorach? Wybrać materiały sztuczne, a może naturalne, jak drewno? Projektując kuchnię należy przede wszystkim pamiętać o umiejętnym zachowaniu równowagi pomiędzy sferą estetyki i funkcjonalności.

Powrót do artykułu: Projekt kuchni: jakie meble wybrać?

#2 Guest_werkaa

Guest_werkaa
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2014 - 11:03

ja kupiłam meble online bo niestety w żadnym sklepie ani nie byli do tego chętni, ani nie proponowali rozsądnych cen... skorzystałam z oferty iform.com.pl meble służą mi już pół roku i nie mam do ich wykonania żadnych zastrzeżeń

#3 kuntor

kuntor

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 238 postów

Napisano 03 wrzesień 2014 - 15:41

Istnieją jeszcze sklepy online, które również projektują meble na wymiar, choćby kuchnie.pl Mówi wam coś nazwa? Oni działają ze 2 lata - tylko że meble na wymiar nie są jeszcze w PL specjalnie popularne. Ludzie są raczej przyzwyczajeni do klasycznych rozwiązań ;-)

mspinfo.png

#4 Guest_bardziok

Guest_bardziok
  • Goście

Napisano 02 październik 2014 - 17:06

Spróbowaliśmy, zamawialiśmy przez kuchnie.pl - było warto. To bardzo dobre meble, kosztowały nas dużo mniej niż zakładaliśmy, mieliśmy przygotowane 3 tysiące więcej na zestaw. Tymczasem udało się kupić mebelki za małe pieniądze.

#5 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 23 październik 2014 - 12:43

Według mnie na wymiar są lepsze, bo sama wszystko wybierasz, określasz itp.

#6 Barbara78

Barbara78

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 103 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 październik 2014 - 19:57

Chyba wszystko zależy od naszych oczekiwań, jeśli zadowalają nas gotowe meble, to są one dobrym rozwiązaniem. W moim przypadku wybrałam meble na wymiar, ponieważ trudno było mi znaleźć odpowiednie meble w sklepach meblowych. Meble do mojej kuchni zostały zaprojektowane i wykonane przez MAX Kuchnie, byli oni ze mną od początku (od projektu), aż po realizację. Co więcej zadbali również o dobre oświetlenie i pasujące dodatki. Teraz kuchnia jest moim królestwem :)

#7 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1673 postów

Napisano 27 listopad 2014 - 13:30

Zdecydowanie meble na wymiar. Sam dobierasz jakie chcesz materiały, konkretną kolorystykę, a przede wszystkim masz optymalnie wykorzystaną powierzchnię. W przypadku bloków ma to ogromne znaczenie - po prostu nawet w małym pomieszczeniu jesteście w stanie zorganizować sobie coś na prawdę funkcjonalnego, a przecież dokładnie o to tutaj chodziło.

#8 ellaelle

ellaelle

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 02 marzec 2015 - 16:08

bardzo ladne kuchnie maja w http://sferawnetrz.com.pl/ , obawiam sie, że na wymiar nie robia, ale za to oferuja usluge projektowania i aranzacji wnetrz:) meble super ladne, wydaje mi sie, ze rzadko kiedy mozna osiagnac taki efekt robiac na wymiar.

#9 Bernard34

Bernard34

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 69 postów

Napisano 08 marzec 2015 - 20:36

Wybór mebli jest u nas bardzo duży, ale większość to tak naprawdę masówka. Ja chcąc mieć urządzony dom wedle własnego gustu, zdecydowałem się na meble na zamówienie -http://diamentmeble.pl/kuchenne.html, zarówno do kuchni, jak i reszty pomieszczeń i są dokładnie takie, jakie chciałem. Zarówno pod kątem stylistycznym, jak i praktycznym sprawdzają się doskonale.

#10 Guest_Kornelia89

Guest_Kornelia89
  • Goście

Napisano 24 marzec 2015 - 20:28

Od samego początku w aranżacji kuchni stawiałam na prostotę. Lubię przestronne miejsca, jasne z dobrą energią. Poniekąd z tego też względu zamówiłam meble na wymiar, gdyż są one idealnie przystosowane i dopasowane do wymiarów kuchni. Zamówiłam je w sprawdzonym studiu mebli kuchenny mianowicie Max Kuchnie. Oczywiście na samym początku sprawdziłam większość ich realizacji i opinie, a później dopiero skorzystałam z usług. Powiem tak - nie żałuję i czuje się w swojej kuchni po prostu wolna, a nie taka przytłoczona szafeczkami, bibelotami itd.

#11 Guest_julljannna

Guest_julljannna
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2015 - 19:44

Świetne meble robi firma rubimeble.pl - bardzo dobra jakość, świetne wykonanie i super modele :)

#12 Guest_DamianJach

Guest_DamianJach
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2015 - 12:19

Do kuchni tylko meble na wymiar, musza być ładnie spasowane, do firmy brałem takie www.wyposazeniegaudia.pl/cat/meble-biurowe/meble-biurowe-svenbox systemowe doskonale się sprawują wytrzymałe no i cena rewelacyjna.

#13 Guest_Darekk

Guest_Darekk
  • Goście

Napisano 19 listopad 2015 - 17:23

Moim zdaniem lepiej zasięgnąć rady specjalistów. Ja zamawiałem projekt kuchni wraz z meblami na wymiar w www.leoprojekt.pl i bardzo podoba mi się tego efekt. 

#14 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1673 postów

Napisano 16 marzec 2016 - 10:40

Tak trudno? W sieci masz dokładnie opisane jak wyglądają kolejne kroki projektowania, zobacz - http://www.aranzacje...ktowanie-kuchniCzy to jest specjalnie trudne? Nie. Trzeba jednak brać pod uwagę posiadany budżet, oczekiwania względem materiałów, wyposażenia, ale także np. miejsce. Lista istotnych kwestii jest dosyć długa. Nie przypadkiem projekty trochę kosztują.

#15 Guest_Liddka

Guest_Liddka
  • Goście

Napisano 29 marzec 2016 - 11:22

W kuchni to raczej wszystko pod wymiar musi być przygotowane, więc najlepiej szukać firmy na lokalnym rynku. Ja ostatnio poszukiwałam specjalistycznego sprzętu a konkretnie mebli medycznych w sieci tutaj www.wyposazeniegaudia.pl/cat/meble-metalowe/meble-medyczne dopiero trafiłam na odpowiednią ofertę.

#16 zecor

zecor

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 12 maj 2016 - 12:03

Ostatnio byliśmy w salonie meblowym Agaty, bo chcieliśmy kupić meble do naszej kuchni. Panie z obsługi były bardzo miłe i poleciły meble modułowe. Naprawdę mają duży wybór w mebelkach i fachowe doradztwo.

#17 Sebastian84

Sebastian84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 12 maj 2016 - 12:08

u mnie też meble na zamówienie okazały się dobrym wyborem

#18 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 224 postów

Napisano 27 lipiec 2016 - 18:29

Meble indyjskie i kolonialne wyglądają ciekawie i niekonwencjonalnie. Jeżeli nie chce się, by dom wygląda tak jak każdy inny, to myślę, że to ciekawa opcja. Wiele takich mebli można znaleźć na http://decorindia.pl/

#19 AnnaR

AnnaR

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 73 postów

Napisano 16 sierpień 2016 - 08:03

A może zastanowisz się też nad kompletami gotowych mebli? Teraz można kupić je w korzystnych cenach, tutaj przykład - http://meblowiec.pl/...chenne,c76.html. Ja za niedługo wprowadzam się do nowego domu i też muszę w końcu pomyśleć o meblach do kuchni. Nie mam jeszcze żadnej koncepcji, także trzymajcie kciuki ;)

1568nzn.jpg

#20 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1673 postów

Napisano 14 wrzesień 2016 - 13:36

Łapcie namiary - http://intermeb.pl/Wszystko załatwiane właśnie przez nich, internetowo, najtaniej, najszybciej. Kiedyś jeszcze chciało mi się chodzić po mieście, teraz to kompletnie nie po mojej myśli. Zresztą... w sieci macie dużo większy wybór. Nawet jeśli dane meble nie są aktualnie dostępne, to zamawiasz i masz wkrótce ogarniętę. A na mieście oglądasz gołe katalogi - tzn. to co zostanie ci pokazane.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych