Skocz do zawartości

Zdjęcie

oprogramowanie

wróć do serwisu Moja Firma 17 odpowiedzi w tym temacie

#1 piotrekbe

piotrekbe

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 18 czerwiec 2014 - 12:22

kilka miesięcy temu założyłem firmę , dowiedziałem się niedawno że są programy któe ułatwiają wystawianie faktur oznaczonych np. logo firmy. ktoś ma doświadczenie w tym zakresie i może mi podsunąć jakiś program tego typu?

#2 kordian

kordian

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 401 postów
  • Lokalizacjaśląsk

Napisano 19 czerwiec 2014 - 09:45

Sprawdź darmowy program do wystawiania faktur i rachunków FakturaByMarcio- www.fakturabm.pl

#3 piotrekbe

piotrekbe

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 20 czerwiec 2014 - 12:02

nie chciałbym darmowego rozwiązania, prowadziłem wcześniej sklep i z doświadczenia wiem, że jak narzędzie jest darmowe to nie jest do kiońca dobre i praktyczne i może generować problemy. więc jak macie jakaś propozycje, to z płatnych proszę;)

#4 Krakowiak

Krakowiak

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 20 czerwiec 2014 - 12:07

spróbuj z Bizin. korzystam z niego od dłuższego czasu, nie mogę narzekać, prosty w obłudze więc jeśłi nie miałeś stycznści wcześniej z podobnymi programami to będzie dla ciebie w sam raz

#5 Guest_tomasz

Guest_tomasz
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2014 - 21:47

wiele osob, w tym ja, twierdzi, ze najladniejsze wydruki faktur z duza mozliwoscia ingerencji w nie ma program r2faktury

#6 Guest_wacław klaus

Guest_wacław klaus
  • Goście

Napisano 16 listopad 2014 - 08:47

Polecam sprawdzić sobie oprogramowanie Offigo, na co dzień bardzo sie przydaje, samemu ccięzko ogarnąć wszystko delegacje i rozliczenia, a wg mnie w Offigo jest to najlepiej rozpracowane, żeby było czytelnie i przejrzyście.

#7 Kemp

Kemp

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 16 marzec 2017 - 08:35

Dużo mówi się o rozwiązaniach Comarch ERP Optima w księgowości. Zobacz sobie na stronie http://www.connecto.pl/cennik-optima/ ile trzeba zapłacić, jak wygląda system i kto go używa. Chyba, że będziesz zlecać księgowość na zewnątrz?

#8 TMK

TMK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 93 postów

Napisano 16 marzec 2017 - 16:54

Darmowe rozwiązania są ryzykowne, bo w razie potknięcia szukaj wiatru w polu. Z doświadczenia polecam RESET2 - najpierw demo przez okres próbny, a potem decyzja o wykupie licencji. 

#9 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2017 - 14:58

Odpowiednie oprogramowanie w firmie to obecnie jeden z najważniejszych aspektów usprawnieenia jej działania. Jeśli nasze przedsiębiorsto ma kilka oddziałów i istnieje wiele informacji, które musimy przetwarzać, to dobrze pomyśleć o odpowiednim oprogramowaniu gis, dzięki któremu mozliwe jest szybsze i bardziej przemyślane podejmowanie decyzji biznesowych.

#10 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2017 - 11:17

Takie oprogramowanie przydaje się przede wszystkim w sieci placówek. Można sobie o jego zastosowaniu przeczytać między innymi na arcanagis . Przydaje się do analizy czynników zewnętrznych i wewnętrznych.

#11 Guest_Darek

Guest_Darek
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2017 - 14:28

I to nawet nie musi dotyczyć tworzenia kolejnego oddziału firmy. Takie rozwiązania przydają się również do tego, by lepiej ocenić, które oddziały naszej firmy wymagają poprawy.

#12 karina87

karina87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 45 postów

Napisano 09 lipiec 2017 - 11:53

Możesz zerknąć jeszcze na tą stronę https://itelligenceg...my/outsourcing/ . Takie oprogramowanie z pewnością usprawni pracę każdego przedsiębiorstwa. Zajrzyj na stronę a dowiesz się z niej istotnych w tym temacie informacji.

#13 inagpe

inagpe

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 12 lipiec 2017 - 11:04

Tak jak pisano wyżej, darmowe rozwiązania są ryzykowne, bo nie przewidzisz czy i kiedy coś może zaszwankować. Wtedy i tak trzeba będzie się zwrócić do profesjonalistów. My w Firmie współpracujemy z http://interfeo.com/. Wszystko jest dostosowane pod naszą firmę, łatwo było się nauczyć obsługi. W porównaniu do tego co było wcześniej, różnica jest ogromna.

#14 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2017 - 13:33

Wszystko zależy od funkcjonalności, które są potrzebne. Specyfika pracy w mojej firmie spowodowała, że pudełkowe programy odpadały. Albo byłe przeładowane funkcjami, albo nie miał tych, na których nam zależało. Zainwestowaliśmy w oprogramowanie tworzone specjalnie pod nasze wymagania (firma X-APS Aplikacje dedykowane). Jak coś się dzieje, zawsze otrzymujemy pomoc.

#15 TMK

TMK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 93 postów

Napisano 27 lipiec 2017 - 13:51

Sporą ofertę programów dedykowanych firmom ma RESET2 z Wrocławia, pod kątem faktur też na pewno znajdziesz coś dla siebie. 

#16 Guest_Izabela

Guest_Izabela
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2017 - 23:01

polecam system CRM, ułatwiający prowadzenie firmy. Można go dostosować do potrzeb firmy, a w dodtaku jest tani, dostepny na urzadzeniach mobilny, dzięki czemu mamy stały nadzór nad tym co się dzieje. Tutaj więcej szczegółów www.kamflex.pl/blog/69#cena-crm Polecam

#17 rerum

rerum

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 24 sierpień 2017 - 12:46

Takich programów jest sporo w sieci i są ogólnodostępne, najczęściej trzeba wykupić licencję lub abonament. A jeśli chodzi o jakieś bardziej rozbudowane systemy IT, dedykowane poszczególnym firmom to już polecam sprawdzić outsourcing IT.

#18 wanda172

wanda172

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 01 wrzesień 2017 - 15:42

Ja oddaję od dłuższego czasu dłużników do Nakaz.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych