Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie są sposoby na regenerację materiałowej tapicerki foteli?

wróć do serwisu Moja Firma 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102148 postów

Napisano 18 czerwiec 2014 - 09:09

Kiedy tapicerka w naszym samochodzie ulegnie uszkodzeniu lub pojawią się na niej tłuste plamy możemy skorzystać z kilku sposobów czyszczenia i naprawy uszkodzeń. Swoje usługi w tym zakresie oferują firmy specjalizujące się w czyszczeniu samochodów i mikro-naprawach, ale w pewnych przypadkach możemy uporać się z problemem sami.

Powrót do artykułu: Jakie są sposoby na regenerację materiałowej tapicerki foteli?

#2 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 30 maj 2016 - 08:31

ja mam na to dobry sposób, kupuję pokrowce na fotele samochodowe, kiedy te są już podniszczone i przetarte. Zwykle kupowałem takie uniwersalne ale ostatnio zamówiłem sobie takie dopasowane do mojej hondy www.kegel24.pl/pokrowce-na-przednie-siedzenia-helios-p-453.html?cPath=1_10_46_421_422 Dobrej jakości materiał i wcale nie trzeba dużo żeby tanio i samemu odświeżyć wnętrze autka ;)

#3 Guest_AdamO

Guest_AdamO
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2016 - 16:41

Najlepiej wymiana tapicerki na nową, ja tak zmieniałem obicie, kupowałem materiał w hurtowni obiciowej www.artmeb.pl/ Jeżdżę już kilka lat z tymi nowymi tapicerkami i są bardzo wytrzymałe.

#4 Guest_Baru

Guest_Baru
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2016 - 12:10

Polecam własnie jak kolega wyżej firme Kegel.24. Jka kupiłem nowe auto od razu zaopatrzyłem sie rowniez w pokrowce na fotele. Mam 3 letniego synka, wiec wiadomo... Zaraz jakaś czekolada rozmazana czy wylany sok porzeczkowy. :D Wolałem nie ryzykować

#5 Guest_anri_44

Guest_anri_44
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 23:08

Nie rzadko wystarczają same pokrowce, a dobrze dobrane wyglądają niejednokrotnie lepiej od oryginalnych ;) Polecam zajrzeć do nich pokrowce.net . Kupiłem u nich naprawdę wytrzymałe. Mam dwójkę małych dzieci i dużego psa, nie zdołali do tej pory ich uszkodzić ;)

#6 Guest_agrasa

Guest_agrasa
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2017 - 14:37

Niedawno kupiłem z pokrowce.net , faktycznie jakość znacznie lepsza, a do tego można wiele rzeczy sobie dopasować, są super.

#7 Guest_KarolinaK

Guest_KarolinaK
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2017 - 21:55

Ostatnio prałam swoją tapicerkę w jednym z punktów w moim miescie za pomocą odkurzacza parowego z Green steam. Efekt był SU-PER! Mam małe dzieic i dzieci jak to dzieci to wyleją coś, to czymś nakruszą i wetrą w siedzenie, a ta para naprawdę doczyściła wszystko. Pani w tym punkcie tez tłumaczyła mi, ze to urzadzenie zabija wszystkie bakterie i neutralizuje zapachy, faktycznie, tapicerka jest teraz jak nowa! J

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych