Skocz do zawartości

Zdjęcie

Strona internetowa firmy - jak dobrze ją przygotować?

wróć do serwisu Księgowość 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 197460 postów

Napisano 18 czerwiec 2014 - 00:49

Jak przygotować dobrą stronę internetową dla firmy? To pytanie zadaje sobie wielu przedsiębiorców, ponieważ dobrze skonstruowana strona internetowa ma nie tylko efekt wizerunkowy, ale też sprzedażowy. Na co należy zwrócić szczególną uwagę, by przygotować spełniającą założone cele stronę internetową firmy?

Powrót do artykułu: Strona internetowa firmy - jak dobrze ją przygotować?

#2 Guest_Lab Interactive

Guest_Lab Interactive
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2014 - 13:35

Zależy wam na dobrej stronie internetowej, która będzie przejrzysta, przyciągająca uwagę i skuteczna? Zapraszam do współpracy z naszą agencją Lab Interactive. Zajmujemy się marketingiem internetowym, w tym tworzeniem stron www i ich późniejszym pozycjonowaniem. Zapraszam do kontaktu bartek@advisoronline.pl

#3 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 422 postów

Napisano 02 lipiec 2015 - 07:19

Bardzo dobrze jest skorystać z darmowych szablonów w sieci. Mysle,że każdy średnio ogarnięty byłby w stanie opanować takiego wordpressa. Odsyłam do strony, na której znajdziecie bardzo dobry kurs wordpress

http://strefakursow...._wordpress.html

Jest to podstawowy kurs, dzięki któremu  nauczycie się jak stworzyć sobie taką stronę internetową. Myślę,że warto jest się zainteresować. Na stronie znajduje się jeszcze kurs dla zaawansowanych, który pokaże ważniejsze rzeczy. 

#4 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 596 postów

Napisano 21 wrzesień 2018 - 07:46

Tworzenie strony internetowej powinno być zawsze przemyślane, aby później nie robić 100 poprawek. W wielu agencjach interaktywnych programiści sami będą dopytywać o liczne szczegóły, aby strona wyglądała naprawdę dorze i według Twoich oczekiwać. Tak było w moim przypadku, gdy korzystałem z https://solv.pl/strony-internetowe/, tam jest naprawdę wysoki poziom. 

#5 mattusiak

mattusiak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 21 wrzesień 2018 - 10:07

Niezbyt jestem w stanie pomóc w tym obszarze tematycznym. Nie mam za bardzo wiedzy.

Miej podejście właściwe studentom: nigdy nie bądź zbyt wielkim, by zadawać pytania, nigdy nie wiedz zbyt dużo, by nauczyć się czegoś nowego - Og Mandino

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych