Skocz do zawartości

Jaki program księgowy jest najbardziej intuicyjny i przyjazny?

wróć do serwisu Księgowość 86 odpowiedzi w tym temacie

#81 Jakub Mułkowski

Jakub Mułkowski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 15 maj 2019 - 08:47

Intuicyjny? Zdecydowanie brokeria.pl :) w razie pytań zapraszam Cię do kontaktu: jakub.mulkowski@brokeria.pl

#82 Hondek

Hondek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 45 postów

Napisano 22 maj 2019 - 12:34

wFirma jak i iFirma są bardzo intuicyjne z tego co wiem. Korzystałem kilka lat temu i sprawdzały się dobrze. Mimo wszystko polecam zainwestowanie w księgową z którą będziemy w stałym kontakcie. W razie jakichkolwiek problem czy pytań jest się do kogo zwrócić i doradzić a tego nie ma ci przeceniać :)

Program faktycznie jest ok. Pracowaliśmy na nim jeszcze dwa lata temu :) Aktualnie mamy Małą Księgowość Pakietu Przedsiębiorcy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Intuicyjność oraz funkcjonalność na najwyższym poziomie. Na bieżąco program jest aktualizowany i doskonalony. Pracuje się na nim świetnie https://www.pakietpr...mala-ksiegowosc

#83 Guest_Iga

Guest_Iga
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 08:39

Program KPiR od firmy Varico jest bardzo łatwy w obsłudze. Dodatkowo w razie problemów na stronie jest spora baza wiedzy i tutoriale - no i niezawodny serwis. Na początku nie szukając dla siebie programu skorzystałam z opcji 60 dni za darmo, które do niego nie obligują. Mogłam przetestować i przekonać się sama czy ten program mi odpowiada. :)

#84 Guest_Koliber

Guest_Koliber
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 12:54

Ja też poelcam program wfirma. Znajomi, którzy prowadzą działalność bardzo sobie ten program chwalą. No i nieoceniona jest pomoc techniczna oraz merytoryczna online.

#85 golapi

golapi

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 04 wrzesień 2020 - 14:01

Od razu czytając tytuł postu musiałam wejść i napisać o programie KSIĘGA z Pakietu Przedsiębiorcy. Najbardziej intuicyjny, przyjazny, funkcjonalny i aktualny program na jakim kiedykolwiek pracowałam. Zdecydowanie nr 1 na liście programów...https://www.pakietpr...iorcy.pl/ksiega

#86 Łukasz ze Scanye

Łukasz ze Scanye

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 15 wrzesień 2020 - 20:07

Oczywiście program do faktur jest ważny, ale czy nie uważacie, że warto jeszcze bardziej ułatwić sobie życie? Ze Scanye skorzystało już ponad 700 biur rachunkowych, ułatwia to prace wielu księgowym, więc czemu Wy nie możecie spróbować? :) Program jest intuicyjny, klient wysyła wam fakturę poprzez aplikacje, a Scanye automatycznie skanuje dane i księguje dokumenty. Praca dzięki temu jest szybsza i przyjazna, a my w razie pytań zawsze służymy Wam pomocą. 

#87 Guest_Tom

Guest_Tom
  • Goście

Napisano 24 listopad 2020 - 08:11

Chcemy przejść z księgowośći ręcznej na komputerową( mała firma produkcyjna), juz były pierwsze próby z programami min Comarch., Wfakir

Chodzi o to żeby w programie można było:

1.Samodzielnie stworzyć własny plan kont ( żeby akceptował np 139k (jak karta) albo 202k  tez jak karta np w Comarch da radę ale w Wfakir nie bardzo )

2.Można było ksiegować nie tylko schematami . Najlepiej by potrafiłtak: jak jest np. jakaś faktura wprowadzamy na jakie konta ma iść  a potem komp. zapamieta -uczy się tego i nast razem sam takie rozwiązanie zaproponuje

3.Zeby nie trzeba było wzywać informatyka ( i jeszcze za to płacić kiedy płacimy nie małe pieniądze za sam program)- np w Comarch to prawd. konieczne bo te schematy , kategorie ,i inne niejednoznaczne nazwy .Takie najprostsze schematy można sobie samemu wyrzeźbić ale jakieś bardziej skomplikowane , związane z produkcją to nie jest takie proste, za dużo grzebania .

4.Zeby nie było problemów z SQL ---- Dla przykładu z tym Wfakir  to jakaś katastrofa.Na jednym komp działą na drugim nie ( może miesza mu Płatnik bo ten sam ''producent'' ASSECO).Ma być coś takiego ,że pobieramy program , instalujemy i otwieramy --bez żadnych cyrków z SQL.

5.No i żeby był pod windowsa a nie stary dosowski z komendami - ale to oczywiste.

Dla rozpoczynających swoją działalność mogę polecić usługę chmurową, program subiekt. Dzięki programom w chmurze mam nieograniczony dostęp wszędzie gdzie jestem, musze tylko pamiętać o swoim komputerze, choć ponoć jest też dostępny na Androidy i iPhony, ale osobiście z tego rozwiązania nie korzystałem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych