Skocz do zawartości

Szybka pożyczka bez BIK-u dla osób,firm i przedsiębiorców.

pożyczka dla firm pozyczki bez bik

wróć do serwisu Moja Firma 110 odpowiedzi w tym temacie

#101 Adambb

Adambb

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 30 kwiecień 2019 - 19:04

Linia taka jest korzystna. Jest jednak tutaj jeden kruczek. Bardzo trudno jest coś takiego dostać. Niby banki obecnie chętnie przyznają kredyty ale nie tyczy się to nowych firm. Można sobie również wybić z głowy uzyskanie takiej linii kredytowej jeśli ma się przykładowo wpisy w biurze informacji gospodarczej albo długi. W takim przypadku pozostaje nam radzenie sobie samodzielnie, ewentualnie skorzystanie z usług prywatnych.

Wiele firm prywatnych aktualnie oferuje kredyty dla firm, również dla wolnych zawodów:

https://pozyczkaport...w-freelancerow/

#102 Guest_peacesells

Guest_peacesells
  • Goście

Napisano 04 maj 2019 - 19:44

Ale w Toyota Bank linie kredytowe nie są problemem. Masz konto bankowe dla firm i linia kredytowa tam jest praktycznie w standardzie. Warto wybierać oferty, które Ci pasują.

#103 Patrycjusze

Patrycjusze

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 185 postów

Napisano 21 czerwiec 2019 - 16:20

Nie mnie oceniać czy to złe czy dobre jak nie ma wyjścia a istnieje tego typu rozwiązanie to trzeba spróbować, jakiś czas temu było info w tym portalu 1finanse.eu

#104 Anna Chyc

Anna Chyc

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 06 grudzień 2019 - 14:26

Kiedy potrzebuję pożyczki, zwracam się tylko na stronę https://finrada.pl/pozyczkiZnam ten serwis od dawna i jestem bardzo zadowolona z jego pracy. Zawsze mogę wybrać to, co podoba mi się najbardziej, i załatwienie formalności zajmuje tylko 15 minut.

#105 drg31919

drg31919

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 19 grudzień 2019 - 12:37

Aby wziąc pożyczkę wystarczy mieć 18 lat. Sprawdźcie sobie oferty na stronie: https://pozyczkiprem...czki-od-18-lat/ naprawdę jest w czym wybierać, bo mają bardzo szeroką bazę chwilówek

#106 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 329 postów

Napisano 30 grudzień 2019 - 14:11

Możesz zobaczyć jeszcze na Finiata.pl — ale wydaje mi się, ze oni udzielają odnawialnej linii finansowania tylko firmą. No i chyba BIK sprawdzają. Ale jak nie sprawdzisz to się nie dowiesz. A nuż uda się pożyczyć pieniądze na dobrych warunkach. 

#107 gorky

gorky

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 03 styczeń 2020 - 18:02

Ja z pożyczkami miałem długą historię, polecam brać pożyczki tylko kiedy mamy szanse ją spłacić... A jeżeli chcecie uniknąć kosztów pożyczki i oddać tyle samo ile pożyczacie to taką ofertę ma firma ' smart pożyczka ' - realne zero kosztów na pierwszy raz

#108 Mata

Mata

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 styczeń 2020 - 18:53

Propozycje pożyczek dla firm https://hipokredyt.p...y-dla-firm.html Każdy chyba tam coś znajdzie dla siebie odpowiedniego  :)

#109 Guest_oewonga

Guest_oewonga
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 19:01

Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady:

- przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty

- elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów

- komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:

- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub

- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

#110 jawoorek

jawoorek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 28 styczeń 2020 - 11:51

Wyobrażenie na temat tego, czym dokładnie jest Biuro Informacji Kredytowej często odbiega od tego czym faktycznie jest BIK. Polecam poniższy artykuł, który w prosty sposób wyjaśnia, na czym dokładnie polega rejestrowanie danych w BIK i jaki ma to wpływ na zdolność kredytową:

https://morebanker.p...acji-kredytowej

#111 Guest_opiekunnestbank

Guest_opiekunnestbank
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2020 - 15:01

Szanowni Państwo, w ofercie Nest Banku mamy dla osób prowadzących działalność gospodarczą oraz firm kilka ofert kredytów:

- BIZnest Kredyt w Ratach dla Przedsiębiorców (do 800 000 zł na biznes z prowizją od 0 % - maksymalna kwota kredytu dla klientów rozliczających się z Urzedem Skarbowym w formie Pełnej Księgowości, maksymalna kwota kredytu bez zabezpieczeń i poręczycieli do 550 000 zł, maksymalny okres spłaty to 144 miesiące);

- BIZnest Kredyt na Rozwój - kredyt inwestycyjny dla przedsiębiorcy zabezpieczony gwarancją COSME do 550 000 zł na 144 miesiące,

- BIZnest Limit w Koncie – Przedsiębiorca (dla osób prowadzących działalność minimum 12 miesięcy, wygodny sposób spłaty - każdy wpływ na rachunek automatycznie zmniejsza zadłużenie, możliwość automatycznego odnowienia limitu, nawet do 250 000 zł);

- Kredyt dla rodzinnych firm do 350 000 zł (oferta dla klientów rozliczających się w formie książki przychodów i rozchodów, w tej ofercie można elastycznie dopasować warunki spłaty. Klient decyduje o dacie płatności raty lub zawiesisz spłatę nawet na 3 miesiące).

Więcej informacji można znaleźć na stronie banku: nestbank.pl/dla-twojej-firmy/kredyty

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pożyczka dla firm, pozyczki bez bik

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych