Skocz do zawartości

Szybka pożyczka bez BIK-u dla osób,firm i przedsiębiorców.

pożyczka dla firm pozyczki bez bik

wróć do serwisu Moja Firma 103 odpowiedzi w tym temacie

#61 Nelka

Nelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 163 postów

Napisano 25 luty 2017 - 00:16

Mam niestety dosyć nieciekawe wspomnienia z braniem chwilówek w pewnych firmach (nazw nie wymienię, bo nie chcę żeby mnie ktoś posądził o jakąś antyreklamę), ale kiedyś polecono mi GetBucks i się póki co trzymam. Może nazwa jest jeszcze stosunkowo nieznana, ale gwarantuję, że jest tam o wiele lepsza obsługa niż w tych wszystkich szeroko reklamowanych firmach, gdzie wydaje się pieniądze na reklamę, a oszczędza na kliencie. W https://pl.getbucks.com/ są proste i przyjazne zasady, mają fajny kalkulator kosztów i nigdy nie było żadnych problemów, więc mogę polecić.

#62 Guest_Kamil33

Guest_Kamil33
  • Goście

Napisano 22 marzec 2017 - 14:43

Wiesz co, ja szukam pożyczek przez ranking na stronie chwilovka.pl. Przejrzysta strona, mają te główne duże firmy pożyczkowe w dużej mierze, także nie są to jacyś pożyczkodawcy niewiadomego pochodzenia. Każda oferta jest dokładnie opisana – kwota, czas spłaty, odsetki, wszystko jest jak na dłoni. Jedyne co trzeba doczytać to warunki przedłużenia spłaty, tutaj to się potrafi mocno różnić pomiędzy firmami.

#63 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 393 postów

Napisano 08 kwiecień 2017 - 14:05

No to tutaj masz też pożyczki, do tego nawet do 50% wartości zabezpieczenia http://www.toruniak....edytowej-106528Nie sprawdzają zdolności kredytowej także ;)

#64 Kacpair

Kacpair

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 28 kwiecień 2017 - 15:04

Wszystko ma swoje wady i zalety. Nawet jeśli wad wydaje się być więcej, to i tak można wyciągnąć korzyść dla siebie. Co mam na myśli? https://www.coolfina.../pozyczka/Vivus Pierwsza pożyczka oddana w terminie jest za darmo! Zła opcja? Chyba jednak całkiem fajna, biorąc pod uwagę łatwość i szybki czas uzyskania. Oczywiście darmowa jest tylko raz, ale ten raz może zrobić różnicę wink.png

#65 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 393 postów

Napisano 08 czerwiec 2017 - 08:18

Oczywiście zależy gdzie ;) jeżeli szukasz sprawdzonych i pewnych miejsc to na swoim przykladzie mogę polecić CI Sms365 to firma ktora na prawdę podchodzi do klienta odpowiednio. NIe ma problemow jezeli chodzi o umowę, poniewaz należą do Związku FIrm Pożyczkowych, gotowke mozna odebrac nawet na poczcie, a do tego aby złozyć wnosek wystarczy tylko dowod osobisty i numer konta.

#66 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 196 postów

Napisano 16 czerwiec 2017 - 13:48

Braliście kiedyś pożyczkę w AASA ? Ostatnio szukam pożyczek i wpadłem na ciekawą ofertę którą oferuje ta firma : http://kredytfirmy.pl/ pożyczka od zaraz z decyzją w 15 min i pieniędzy do 24h. Tylko pytanie bo oprocentowanie mają dużo niższe niż w chwilówkach i niezłe raty proponują, a muszę kupić prezent dla swojego syn na ślub i opłacić leczenie mojej mamy... pożyczka chwilówka Stad pilna sprawa i potrzebny kredyt od zaraz. Macie jakieś doświadczenia związane z tą firmą?

Hurtownia zabawek Odpustowe.pl to dobry i bogaty wybór zabawek oraz akcesoriów dla dzieci. W ofercie firmy znajdą Państwo wiele ciekawych produktów w bardzo dobrych cenach, które gwarantują rozrywkę w każdym przedziale wiekowym. Niektóre kategorie obejmują wiele ciekawych produktów związanych z grami i zabawami edukacyjnymi. Znajdziecie w ofercie wiele artykułów sportowych i szkolnych a także zestawy klocków lego wielu znanych firm. Odpustowe wspiera polskich producentów, którzy gwarantują wysokiej jakości wykonanie i bezpieczeństwo. Oferta skierowana do Państwa to nie tylko zabawki.

#67 Guest_miki858

Guest_miki858
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2017 - 09:20

Upadłość konsumencka jest raz na dziesięć lat, więc absolutnie nie ryzykuj problemów formalnych. Pomoc w wypełnianiu wniosku i w całej procedurze budowania masy upadłościowych uzyskałem w fundacjaquovadis.pl. Na początku skorzystałem z bezpłatnych konsultacji. Opowiedziałem własną historię. U mnie wystąpił problem grupowego zwolnienia. Wyrzucono mnie z pracy po 20 latach, bez do widzenia, bez niczego. A dwa duże kredyty zostały. Dużo by opowiadać. Bałem się upadłości konsumenckiej na początku, ale pełnomocnik z fundacji przekonał mnie prostym zdaniem. Powiedział, że w przypadku starania o upadłość konsumencką od razu anuluję generowanie odsetek karnych i wyjdę po prostu na zero, a nie na minus. Zwykły konsument jest niestety malutki w starciu z wielkimi wierzycielami. 

#68 wendi

wendi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 125 postów

Napisano 04 lipiec 2017 - 11:27

strasznie dużo, nawet ne wiedziałem że tyle jest :) ja tylko raz korzystałem z pożyczki pozabankowej i nie było problemów. no wiadomo, trzeba spłacać ale to jak wszędze :) 

#69 pitahaja

pitahaja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 09 lipiec 2017 - 19:30

Mi się zdarzyło kilka razy korzystać, ostatnio pożyczałam w Moneyman.pl na naprawę auta, to co się mogło zepsuć najdroższego w aucie to się zepsuło a ja przed wypłatą :(  , nie było innego wyjścia, trzeba było wziąć.

#70 Kredyt Market

Kredyt Market

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 22 sierpień 2017 - 13:42

Dzień dobry, kredyt dla firmy nie musi kosztować dużo. Wiemy, że do tego przyzwyczaiły przedsiębiorców banki i różne instytucje pozabankowe, ale jako byli bankowcy chcemy to podejście zmienić! Jednocześnie zależy nam na tym, aby Klienci Kredyt Market czuli się bezpiecznie i komfortowo zaciągając zobowiązania finansowe. Dlatego przed wydaniem finalnej decyzji każdy pożyczkobiorca jest weryfikowany w BIK oraz poddawany indywidualnej ocenie zdolności kredytowej. W Kredytmarket.com możesz pożyczyć środki na rozwój firmy jeśli prowadzisz swój biznes od 2 lat lub osiągane dochody są na tyle wysokie, że nasz algorytm zakwalifikuje wnioskodawcę do grona rzetelnych przedsiębiorców mimo krótszego stażu . Kwota pożyczki jaką można u nas uzyskać to od 10 do 50 tysięcy na okres od 3 do 6 miesięcy. Oprocentowanie to 9,5% w skali roku, a prowizja wynosi jedynie 2,5% od pożyczanego kapitału. Na dodatek cały proces jest łatwy i przyjazny, oparty na danych elektronicznych. Bez żadnych dodatkowych dokumentów i wizyt gdziekolwiek. Kredyt na firmę naprawdę nie musi być ani drogi ani czasochłonny! Po dokładne kalkulacje zapraszamy do naszego kalkulatora: https://kredytmarket.com/kalkulator/

#71 Guest_miki858

Guest_miki858
  • Goście

Napisano 31 październik 2017 - 12:57

Na stronie tanio-pozyczki.pl masz dużo pożyczek, w tym też bez bik co mnie akurat interesowało...Biorą pod uwagę chyba całą ofertę rynku, także można z jednego miejsca sobie przejrzeć co oferują teraz wybrane firmy, nie trzeba osobno ich stron odwiedzać i marnować na to czasu. 

#72 Kacpair

Kacpair

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 25 listopad 2017 - 10:13

Jak potrzeba pilnie gotówki, to najważniejszy jest czas wypłaty. Dlatego polecam Creditstar https://www.coolfina...czka/Creditstaro wnioski rozpatrują błyskawicznie i od razu przelewają pieniądze. Mają też w promocji pierwszą pożyczkę gratis, więc samemu można się przekonać, jak funkcjonują.

#73 ania123444

ania123444

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów
  • LokalizacjaGdynia

Napisano 31 styczeń 2018 - 15:31

Ku mojemu zadowoleniu jest coraz więcej firm, które przyznają pożyczki i osobom prywatnym i firmom. Jedną z nich jest kredyt1000. Już nie raz pomogli mi w podbramkowych sytuacjach.

#74 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 615 postów

Napisano 01 luty 2018 - 00:14

Tak się składa, że banki niechętnie udzielają wsparcia przedsiębiorcom. Na szczęście, zawsze można zdecydować się na zaciągnięcie pożyczki prywatnej (BIK w tym przypadku również nie jest sprawdzany). Na rynku nie brak firm pośredniczących pomiędzy inwestorami prywatnymi, a pożyczkobiorcami. Jedną z nich jest CONCASH, o którym napisano na http://prowadze-firm...-ci-je-splacic/

#75 Guest_Doradca Kredyt Market

Guest_Doradca Kredyt Market
  • Goście

Napisano 05 luty 2018 - 11:47

Dzień dobry, inwestowanie w rozwój firmy jest nierozłącznym elementem efektywnej działalności biznesowej. Osoby prowadzące biznes od min. 2 lat, mogą skorzystać z po życzki na rozwój firmy w Kredytmarket.com. Kwota, jaką oferujemy to 10-50 tys. zł na okres 3-6 m-cy. Nasza oferta jest wyjątkowo konkurencyjna na tle innych firm pożyczkowych i faktoringu. Cały proces jest elektroniczny, szybki i bez konieczności dostarczania dokumentów. Decyzja dostarczana jest w ciągu 15 min, a środki przelewane sa po 2 dniach na konto wnioskodawcy. W celu zyskania szczegółowych informacji zapraszamy do naszego kalkulatora kredytmarket.com

#76 Guest_Kornel

Guest_Kornel
  • Goście

Napisano 08 luty 2018 - 18:16

Myślę, że na dłuższą metę warto się zastanowić nad korzystaniem z faktoringu, a nie kolejnego kredytu na bieżącą działalność

#77 KaterinaN

KaterinaN

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 12 luty 2018 - 10:10

Obecnie bez BIKu to nikt nie pożyczy chyba że za drakońskie procenty

#78 pinik

pinik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 18 luty 2018 - 19:17

Mi się zdarzyło - nagły przypadek, chciałem uniknąć formalności. Zdecydowałem się na https://wnet-pozyczka.pl/, pieniądze przyszły ekspresowo, wszystko spłaciłem i nie miałem z nimi problemów.

#79 Guest_Doradca Kredyt Market

Guest_Doradca Kredyt Market
  • Goście

Napisano 01 marzec 2018 - 09:37

Dzień dobry,

procedura ubiegania się o kredyt dla firm nie musi być czasochłonna i skomplikowana. Co więcej, nie musi kosztować dużo. Wiemy, że do tego przyzwyczaiły przedsiębiorców banki i różne instytucje pozabankowe, ale jako byli bankowcy chcemy to podejście zmienić! Wychodząc na przeciw oczekiwaniom przedsiębiorców Kredyt Market przygotował ofertę, dzięki której środki na rozwój firmy można pozyskać nie wychodząc z domu. Przedsiębiorców prowadzących swój biznes od 2 lat zapraszamy do skorzystania z pożyczki na rozwój firmy w Kredytmarket. Kwota, jaka oferujemy to od 10 do 50 tysięcy na okres od 3 do 6 miesięcy. Cały proces jest elektroniczny, szybki i, co najważniejsze, bez konieczności dostarczania jakichkolwiek dokumentów. W oparciu o dane podane w trakcie wypełniania wniosku, nasz algorytm wylicza zdolność kredytową. Dzięki temu finalną decyzję z propozycją kwoty pożyczki dostajesz w ciągu 15 minut na maila. Po 2 dniach od zatwierdzenia warunków umowy otrzymasz środki na wskazane konto bankowe. Po dokładne wyliczenia zapraszamy do zakładki kalkulator na naszej stronie

#80 matato

matato

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 14 marzec 2018 - 14:50

Pierwszą sprawą, którą powinniśmy się zainteresować to dokładne sprawdzenie czy dana firma, instytucja lub osoba, od której mamy zamiar pożyczyć pieniądze naprawdę istnieje oraz jaka jest o niej opinia, wszystko to możemy sprawdzić właśnie na tej stronie, firmy udzielające chwilówek, które tu znajdziemy są przez nas sprawdzone i bezpieczne. Możemy również przeczytać opinie innych Klientów tych firm wybierając w menu głównym ‘opinie’ a następnie interesującego nas pożyczkodawcę. Można to również sprawdzić na innych stronach i różnego rodzaju forach. Czasami bowiem w dzisiejszych czasach zdarza się, że oszuści naciągają ludzi poprzez podsuwanie im do podpisu niezrozumiałych dla nich umów, z których później wynikają horrendalne dopłaty i odsetki lub poprzez zakładanie fikcyjnej firmy żądając wcześniej różnego rodzaju przedpłat, dlatego żadna z pokazanych i opisanych na stronie firm nie pobiera początkowych opłat większych niż 1 grosz. Bardzo łatwo jest bowiem założyć działalność i równie łatwo jest ją po krótkim czasie zamknąć. Obecnie coraz więcej słyszy się o tego typu sytuacjach i oszustwach, ale mimo wszystko żyjemy w XXI wieku, w dobie Internetu, wszystko można wyszukać w sieci, ludzie dzielą się swoimi historiami i opiniami na różnych forach internetowych, również na naszym forum każdego można prześwietlić i sprawdzić. Gorzej jeśli jest się pierwszą z klientów takiego „oszusta” i nie ma nigdzie o nim wzmianki, jest tylko perfekcyjna strona internetowa obiecująca niesamowicie szybką pożyczkę od ręki z bardzo niskim oprocentowaniem. Wtedy również należy zachować ostrożność. Bo skoro nie ma o firmie żadnych opinii, nikt jeszcze z ich oferty nie skorzystał to czy warto ryzykować? Lepiej skorzystać ze sprawdzonych firm. Ostrożności nigdy za wiele, szczególnie jeśli w grę wchodzą duże pieniądze, a nas zwyczajnie na takie ryzyko nie stać. 

Zwracajmy również uwagę na porównanie tego jak dana firma reklamuje swoją ofertę bez BIK i KRD a jaka ta oferta naprawdę jest. Niektóre firmy pomijają bardzo ważne informacje lub celowo wprowadzają w błąd byle tylko przyciągnąć klientów. Zdecydowanie takich firmom nie powinno się ufać. Wszystkie firmy w zakładce darmowe chwilówki są rzeczywiście całkowicie darmowe i oddajemy tyle ile pożyczymy, jednak należy chwilówkę oddać w wyznaczonym terminie, w przeciwnym razie straci status darmowej i doliczone zostaną odsetki. 

Natomiast najlepiej skorzsytać z  http://lista-firm.com.pl/

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pożyczka dla firm, pozyczki bez bik

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych