Skocz do zawartości

Szybka pożyczka bez BIK-u dla osób,firm i przedsiębiorców.

pożyczka dla firm pozyczki bez bik

wróć do serwisu Moja Firma 102 odpowiedzi w tym temacie

#41 dodrel

dodrel

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 79 postów

Napisano 18 styczeń 2016 - 23:10

Obecnie bez BIKu to nikt nie pożyczy.

Serwis finansowo-poradnikowy https://superomat.pl - kalkulator rat, rankingi finansowe i porady.

#42 Robert0s

Robert0s

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 luty 2016 - 21:23

Obecnie bez BIKu to nikt nie pożyczy.

zasadniczym pytaniem jest chyba czy taka pożyczka miałaby jakikolwiek sens ? :D Pchanie się w lichwę gubi wielu polaków, mam nadzieje że naród będzie mądrzał pod tym względem i kredyty pożyczki będą rzeczywiście ostatecznością 

#43 marecki_

marecki_

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 25 luty 2016 - 14:04

Ofert pożyczek bez bik-u jest mnóstwo, ale trzeba traktować je jako ostateczność. To dobre rozwiązanie dla osób, które nie mają zdolności kredytowej, a potrzebny jest im szybki zastrzyk gotówki. Oczywiście jest to kompletnie nieopłacalne, bo zwracamy dwa razy tyle, czasami jesteśmy jednak w sytuacji bez wyjścia. Obecnie wolimy pożyczyć pieniądze w placówce kredytowej, niż zadłużać się u rodziny czy przyjaciół. 

#44 majkel29

majkel29

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 198 postów

Napisano 07 marzec 2016 - 08:44

Jeżeli chodzi o pożyczki pozabankowe, chyba najlepiej zdecydować się na skorzystanie z pomocy firm typu http://twoje-finanse.unilinkcash.pl- oni świadczą działalność w zakresie doradztwa i pośrednictwa finansowego. Mają w ofercie pożyczki pozabankowei pożyczki bankowe. Współpracują  z firmą Unilink Cash.

#45 muse12

muse12

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 08 czerwiec 2016 - 10:06

Ofertę najniżej oprocentowanych chwilówek znajdziesz na stronie pod adresem www.e-credit.com.pl. Ja jak potrzebuje gotówki to najczęściej tam zaglądam. Wystarczy podać swoje dane z dowodu i bez weryfikacji w BIK przyznawana jest pożyczka.

#46 zecor

zecor

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 08 czerwiec 2016 - 13:11

Tak do 1000 zł to weźmiesz spokojnie w emamona.pl Wpłacasz złotówkę celem uwiarygodnienia i za 15 minut masz kasę na koncie. Firma ma certyfikaty, więc jest wiarygodna.

#47 JacekBem

JacekBem

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 25 sierpień 2016 - 12:53

Ja pożyczam od Profi Credit, mają uczciwe warunki jeśli chodzi o pożyczki. Niskie oprocentowanie, parę razy uchronili mnie przed komornikiem ... Jak dla mnie są sprawdzoną instytucją finansową. 

#48 Guest_emii

Guest_emii
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2016 - 13:52

Mnie się wydaje, że najkorzystniej wychodzi na viasms bo dają stałym klientom 50% znizki na prowizję, co prawda tylko w środy, ale opąłca się

#49 andrzej-rymarski

andrzej-rymarski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 wrzesień 2016 - 14:00

Ostatnio chyba zmieniły sie przepisy i coraz czesciej firmy musza zagladac do BIKu

#50 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2016 - 15:25

Kilka dni temu brałam to nic się nie zmieniło, a ze to była środa to 50% znizki na pozyczke dostałam smile.png

#51 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 17 październik 2016 - 14:25

Fajne te szczęśliwe środy w viasms, opłaca się wtedy pożyczać, no ale trzeba stałym klientem byc aby dostac aż tak duża zniżkę.

#52 Guest_jessy

Guest_jessy
  • Goście

Napisano 24 październik 2016 - 08:48

Pomocne są różnorakie porównywarki pożyczek, z tym że niektóre porównywarki to mają w bazie tylko 3-4 oferty i to te sponsorowane tongue.png Ja korzystam z serwisu chwilovka.pl. Tutaj do dyspozycji jest nawet kilkadziesiąt różnych propozycji, więc człowiek faktycznie ma jakąś skalę do porównywania sobie warunków.

#53 dkfinanse

dkfinanse

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 24 październik 2016 - 23:05

Pomogę uzyskać kredyt gotówkowy/firmowy/konsolidacyjny oraz leasing. Więcej informacji na biuro@totalkredyty.pl

#54 Guest_mateo

Guest_mateo
  • Goście

Napisano 10 listopad 2016 - 12:00

ze swojego doświadczenia mogę polecić viasms - pierwsza pożyczka na 30 dni do 1500 zł jest za darmo. Wszystko odbywa się bardzo sprawnie i przez internet. Potem ma się zniżkę 50 % w srody

#55 Guest_wronka90

Guest_wronka90
  • Goście

Napisano 10 listopad 2016 - 12:59

Mi pomogła porównywarka na stronie chwilovka.pl. Dobrze stworzone zestawienie z aktualnymi ofertami od różnych firm. W jednych bardziej się opłaca małe sumy brać, a w innych dobrze można wyjść na większych pożyczkach. Ja właśnie teraz jestem na etapie spłacania 15 tyś pożyczki i idzie póki co dobrze. Odsetki mnie nie zabijają.

#56 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 299 postów

Napisano 14 listopad 2016 - 17:32

Jak działają porównywarki takie jak amoney.pl? Rzeczywiście wskazują najlepsze oferty czy ustawioną wybranej firmy za każdym razem? 

#57 pozabanki

pozabanki

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 16 listopad 2016 - 16:44

Jeżeli koniecznie ma to oferta bez weryfikacji w bazach BIK to trzeba przygotować się na coś pozabankowego np. http://www.pozabanki...zyczka-bez-bik/ - trzeba jednak się liczyć z tym że choć taka firma nie będzie sprawdzać naszej historii kredytowej w BIK to jak najbardziej zapyta o zadłużenia w bazach dłużników a więc na pewno KRD czy Erif. Z nowych ofert o których słyszałem a nie weryfikują BIK to Monument Fund udzielająca pożyczek hipotecznych pod zastaw nieruchomości oraz Fundusz Mikro, która w swojej ofercie ma również kredyty dla osób zadłużonych w ZUS i US.

#58 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2016 - 19:20

Tani Kredyt udziela dobrze pożyczek, terminowo  i wygodnie. Brałam u nich dwa razy bo musiałam...ale nie miałam ani razu problemu. Pierwszą pożyczkę przedłużyłam o seidem dni za darmo

#59 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2236 postów

Napisano 21 grudzień 2016 - 09:03

Tutaj macie namiary - http://mikrorata.pl/

Można dostać większą sumę i to na dłuższy okres, bo tam macie spłaty w ciągu 2 lat.

I to się zdecydowanie bardziej opłaca niż klasyczne chwilówki. Zresztą popatrzcie na całkowite koszty dla danego okresu i porównajcie z kredytem gotówkowym. Przecież różnice nie są drastyczne, a jednak wymagania nie mają porównania.

#60 AleksyPawlak

AleksyPawlak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 grudzień 2016 - 11:41

To jest bardzo niekorzystne. Jeżeli chcecie dostać kredyt i nie stracić przy tym sporo kasy, lepiej skorzystać z porzyczka przez internet

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pożyczka dla firm, pozyczki bez bik

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych