Skocz do zawartości

Szybka pożyczka bez BIK-u dla osób,firm i przedsiębiorców.

pożyczka dla firm pozyczki bez bik

wróć do serwisu Moja Firma 102 odpowiedzi w tym temacie

#21 tadzio1976

tadzio1976

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 27 marzec 2015 - 11:35

Ja wolę skorzystać z porównywarek finansowych takich jak www.smilefinance.pl , których jest bardzo dużo. Mają informację o kosztach, odsetkach, RRSO i wszystko co jest potrzebne do świadomego skorzystania z banków i firm pożyczkowych...

#22 Vegata45

Vegata45

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów
  • LokalizacjaOława

Napisano 02 kwiecień 2015 - 11:07

Może warto spróbować tutaj: http://www.proficredit.eulotka.pl/ ?

Cześć i czołem. Kluski z rosołem. Polecam Wam stronkę przyjeciela: http://www.trzypowody.pl

#23 Guest_ewa

Guest_ewa
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2015 - 18:09

szybkigrosz.pl pośredniczy w udzielaniu pożyczek od prywatnych inwestorów wystarczy złożyć wniosek na ich stronie nie sprawdzają bik

#24 Guest_lenkabess

Guest_lenkabess
  • Goście

Napisano 06 maj 2015 - 14:37

Oj nie tylko nie to lepiej zacząć oddłużanie i wychodzić na prostą.

Może będzie dobra restrukturyzacja zadłużenia i spłata naszego zobowiązania.

Unikajmy chwilówek i parabanków.

#25 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2236 postów

Napisano 07 maj 2015 - 12:52

Jeśli mała kwota to jest do ogarnięcia przez firmy pożyczkowe. O AlfaKredyt poczytaj. 1000 zł na 30 dni. Tutaj nie musisz mieć zdolności kredytowej - i tak nikt nie sprawdza żadnych papierów.

#26 Guest_Mirek Sagan

Guest_Mirek Sagan
  • Goście

Napisano 19 maj 2015 - 08:49

Korzystałem z usług Profi Credit i uważam, że ich oferta jest bardzo korzystna. Potrzebowałem pieniędzy na zimowisko dla dzieciaków i przyznali mi pożyczkę 1200zł z terminem spłaty w 6 miesięcy. W przyszłym miesiącu spłacam ostatnią ratę.

#27 Guest_magda

Guest_magda
  • Goście

Napisano 20 maj 2015 - 09:48

mam pożyczkę w profi credit i nie narzekam szybko zafatwiłam formaloności i dostałam taką kwotę jakiej potrzebowałam a oprocentowanie to w sumie wszystkie te firmy mają bardzo zbliżone

#28 Guest_Nokola

Guest_Nokola
  • Goście

Napisano 27 maj 2015 - 12:13

Ja brałam pożyczkę w Profi Credit i jestem zadowolona bo to pożyczka bez BIK:) Każdy wie jak teraz ciężko dostać kredyt bo od razu nas sprawdzają, a wtedy szanse marne smile.png Wzięłam sobie pożyczkę jakiś czas temu na autko używane, malutkie- najważniejsze, że moje smile.png kredyt się spłaca i jest super.

#29 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 27 maj 2015 - 12:20

Ja brałem pożyczę w Profi Credit na początek działalności gospodarczej. Nie dostałem kasy z Unii Europejskiej więc postanowiłem działać dalej. Fajna branża bo to Agencja Reklamowa, a więc warto brać pożyczki i się rozwijać. Firma  tzn. przedstawiciel mówił, że w późniejszym okresie również będą mieli korzystne pożyczki dla firm, a że ja płacę w terminie to pewnie będę mógł skorzystać.

#30 Guest_Halina

Guest_Halina
  • Goście

Napisano 27 maj 2015 - 12:23

Ja brała pożyczkę z Profi Credit i szybko ją otrzymałam. Fajnie bo można wszystko załatwić bez wglądu w BIK. Ucieszyłam się bo można dostać większe kwoty, a nie po 500 zł smile.png Wzięłam, płacę sobie i jest ok. W przyszłości może też skorzystam smile.png

#31 Guest_artur

Guest_artur
  • Goście

Napisano 29 maj 2015 - 14:59

ja korzystałem z oferty pożyczkowej Profi Credit bank mi odmówił a potrzebowałem pilnie 10 tyś na jeden biznes i udało się minimum formalności polecam tę firmę

#32 Guest_tomi

Guest_tomi
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2015 - 14:52

to i ja dołączam do grona zadowolonych klientów firmy Profi Credit jak najbardziej firma godna polecenia jestem zdania ze pożyczki trzeba brać w sprawdzonych miejscach

#33 Jaster

Jaster

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 09 czerwiec 2015 - 03:23

http://pozyczkarium.pl ma mega atrakcyjną ofertę dla osób zadłużonych lub ze słabym BIKiem. Brałem u nich już dwukrotnie pożyczkę i dwukrotnie spłaciłem w terminie (da się dogadać bezpłatnie). Polecam bo firma godna polecenia.

#34 bat finanse

bat finanse

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 10 czerwiec 2015 - 14:43

Na rynku istnieje wiele firm udzielających pożyczek, dlaczego taki nacisk na Profi Credit?

#35 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 577 postów

Napisano 30 czerwiec 2015 - 05:41

Sama jestem zdania,że należy się wystrzegać tego typu firm. Branie takich pożyczek nie jest niczym dobrym ponieważ można wpaść w spiralę dlugów. 

Temat na forum dla przestrogi:

http://www.forum-kre...azac-43878.html

Ludzie tutaj wpisują firmy oraz osoby, na które trzeba zwracać uwagę biorąc taki kredyt.Radziłabym sobie poczytać ku przestrodze zanim się na coś zdecydujecie. 

#36 sandrina

sandrina

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 20 październik 2015 - 19:43

Szybkie i łatwe pozyczki w spłacie nie są już tak szybkie i łatwe. Coraz wiecej osób ma problemy ze spłatą bo jesli w banku z powodu braku zdolności kredytowej nie dostaną kredytu to tym bardziej problematyczne staje się spłacanie pozyczki z instytucji pozabankowej. Radze przeczytac ten poradnik http://fundacjazarad....pl/poradnik/ Fundacji Zaradni. Sa tam naprawdę dobre porady jak ustrzec się pzred wpadnięciem w pętlę zadłuzęnia isposoby jak z tego zadłużenia wyjść.

#37 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 26 październik 2015 - 14:40

Według mnie jeśli korzysta sie z głową to chwilówki to wcale nie taki zły pomysł. Np ja ostatnio wziąłem 1000 zł w lendonie. Była to moja pierwsza pożyczka u nich więc była "darmowa" Musiałem spłacić tylko tyle ile wziąłem więc oddałem im kilka dni przed terminem 1000 złoty i wszystko było cacy.

#38 konmalki

konmalki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 262 postów

Napisano 31 październik 2015 - 00:20

dobrze, że czasami można zdobyć tego rodzaju pożyczki.

#39 b.majcher

b.majcher

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 listopad 2015 - 12:02

@tonka - masz rację, pożyczki społecznościowe wydają się być lepszym rozwiązaniem niż te wszystkie oferty parabanków, które są w stanie zedrzeć z ciebie ostatni grosz...

#40 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 644 postów

Napisano 04 styczeń 2016 - 14:44

Oczywisćie,że lepiej jest się nie zadłużać ale sam staram się nie negować wyborów innych. Wszystko zalezy od danej sytuacji.Czasami człowiek zostaje postawiony przed ścianą oraz potrzebne są mu pieniądze. Jesli bank nie chce udzielić kredytu wybiera sie do takich instytucji jak prywatne firmy udzielające pożyczek. Jestem zdania,ze jeśli decydujecie się na taką właśńie pozyczkę to dobrze jest szukać firmy, która udziela pierwszej darmowej pożyczki. Dobrą ofertę ma na przykład via sms:

https://www.viasms.pl/

W razie problemów z ewentualną spłatą można u nich przedłużyć chwilówkę. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pożyczka dla firm, pozyczki bez bik

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych