Skocz do zawartości

Szybka pożyczka bez BIK-u dla osób,firm i przedsiębiorców.

pożyczka dla firm pozyczki bez bik

wróć do serwisu Moja Firma 81 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2014 - 05:36

PROFI CREDIT Poland oferuje szybkie pożyczki bez BIK,dla osób,firm i przedsiębiorców.Jest jedną z największych firm pożyczkowych w Polsce i kładzie nacisk na indywidualne podejście do klienta.Aby uzyskać pożyczkę należy skorzystać ze strony: http://www.bezbiku.cba.pl   Następnie wypełnić i wysłać przez internet formularz kontaktowy,a konsultant skontaktuje się z Państwem i udzieli wszelkich informacji.

PROFI CREDIT Pożyczka do 25 000 zł
Szybka pożyczka dla osób indywidualnych
 * Szybko
 * Bez BIK-u
 * Minimum formalności
Zostaw kontakt na naszej stronie-oddzwonimy: http://www.najlepszy....pl/short/gbzf

PROFI CREDIT Szybka pożyczka dla Przedsiębiorców
 * Nawet do 50 000 zł
 * Aż do 48 miesięcy
 * Minimum formalności
 * Na oświadczenie o dochodach 
   w kwocie pożyczki do 5 000 zł na 12 miesięcy
Zostaw kontakt na tej stronie-oddzwonimy: 

#2 Mikolin

Mikolin

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 19 czerwiec 2014 - 07:07

Podobną pożyczkę bez BIK ma też np Provident. Można tam dostać do 10 000 zł na 90 tygodni. Firma jest elastyczna i pożyczkę w niej można dostać bardzo szybko. 

#3 Guest_agata

Guest_agata
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2014 - 14:19

ja skorzystalam z bardzo fajnej oferty lendon.pl wzięłam pozyczkę online na 500zł, zajęło mi to jakies 40 minut smile.png a do spłaty miałam jedynie 560 z haczykiem.

#4 Guest_urszula

Guest_urszula
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2014 - 09:13

W tej kwesto warto zasięgnąć jakieś opinie o pożyczkach na forum gdzie bezinteresownie i za darmo udzielą Wam takich informacji oraz pomogą w doborze korzystnej pożyczki dla firmy.

#5 Piotruś

Piotruś

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 16 lipiec 2014 - 07:19

OK. Wszystko ładnie pięknie, ale gdzie są informacje na temat oprocentowania?

Rocket Media - SEO i SEM

#6 tonka

tonka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 56 postów

Napisano 25 listopad 2014 - 20:29

zajrzyj na porównywarke kredytową http://skanerkredytowy.pl jeśli masz złą historię BIK to warto by nie wpaść w kolejne problemy

#7 tonka

tonka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 56 postów

Napisano 11 grudzień 2014 - 19:37

ja bym proponował raczej zwrócić się do pożyczek społecznościowych. parabanki są dosyc drogie a np przez szybki grosz znajdziemy osobe która nam tanio takiej pożyczki udzieli

#8 Guest_marek.L

Guest_marek.L
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2014 - 09:01

Nawet w kilka minut można dostać pieniądze korzystając z programu jaki oferuje witryna pozyczkolandia.pl. Ja dosłownie czekałem na przelew kilka minut, bo się okazało, że pożyczkodawca i ja mamy ten sam bank, więc przelew dotarł od zaraz. Niskie oprocentowanie, mała prowizja, no i komfort – wszystko można załatwić z domu.

#9 dwoset

dwoset

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 52 postów

Napisano 21 grudzień 2014 - 22:21

Jeśli ktos ma prace i jako takie zdolności kredytowe, to lepiej niech stara się o debet na swoim RORze, czy zwykły kredyt gotówkowy. Pożyczki pozabankowe to ostateczność.

Dobre i tanie chwilówki na 60 dni bez formalności.

#10 Guest_robert

Guest_robert
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2014 - 16:28

Ja to bym zdecydowanie polecał się skontaktować z doradcami bankowymi. Oni mają rozeznanie w temacie, znają rynek, wiedzą gdzie, co i za ile ;> Mnie w przypadku kredytu firmowego z dofinansowanie z UE pomogli specjaliści z firmy Kredyty To Tu - kredytytotu.pl. Pełen profesjonalizm, rzetelne i uczciwe podejście. 20 lat doświadczenia w branży, więc nie jest to jakaś ekipa z pierwszej, lepszej łapanki. Hej!

#11 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1994 postów

Napisano 19 luty 2015 - 15:36

Odsyłam tutaj - http://szybkiepozyczkigotowkowe.pl/ Lista firm, którym warto zaufać jest dosyć krótka, radzę szukać rozsądnie, sprawdzać jaka jest całkowita wartość pożyczki, tj. ile będziecie musieli zwracać. Czasami ta kwota bywa sporą niespodzianką  - dlatego właśnie należy szukać pewnych firm.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#12 Guest_rybak

Guest_rybak
  • Goście

Napisano 25 luty 2015 - 18:25

na szybkigrosz nie sprawdzają bik o pożyczkę tam mogę się starać nawet osoby z zadłużeniem komorniczym

#13 Guest_toti

Guest_toti
  • Goście

Napisano 27 luty 2015 - 19:48

na szybkigrosz.pl o pożyczkę mogą wnioskować nawet osoby z zadłużeniem

#14 Guest_olo

Guest_olo
  • Goście

Napisano 27 luty 2015 - 19:51

na szybkigrosz nie sprawdzają bik o pożyczkę tam mogę się starać nawet osoby z zadłużeniem komorniczym

ja dostałam u nich 3 tyś mimo nieczystego bik

#15 Guest_kasia

Guest_kasia
  • Goście

Napisano 11 marzec 2015 - 08:20

czy ktos dostal pozyczke w szybkigrosz bo drogie polaczenia maja i nie wiem czy dzwonic

#16 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 12 marzec 2015 - 12:38

Proponuję napisać do nich maila. Na pewno by odpowiedzieli. Sam jakiś czas temu w dołku finansowym pożyczyłem trochę kasy tutaj:

https://www.szybka-m...elanie-pozyczki

Generalnie nie mam żadnych zastrzeżeń. W porównaniu do innych firm pozyczkowych z jakimi miałem do czynienia oferta nie jest taka droga, oprocentowanie jest ok ( wiadomo,że nie jest takie niskie jak w bankach ale nie jest tak wysokie jak w innych firmach oferujących pożyczki bez bik).

Miesiąc później spłaciłem. Jeśli kiedyś będę potrzebował kasy to pewnie znowu skorzystam z ich oferty. Szybko, bezproblemowo W ten sam dzień miałem kasę na koncie. 

#17 Guest_nerrio

Guest_nerrio
  • Goście

Napisano 23 marzec 2015 - 09:56

Jeśli zależy Ci na dość szybkich, ale łatwych w spłacie pieniądzach to przejrzyj sobie ofertę na hipozyczka.pl. Tutaj znajdziesz atrakcyjne pożyczki pod zastaw działki, domu i innych nieruchomości. Właśnie kończę spłatę u nich, nawet zdążę przed czasem. Na szczęście nie pobierają opłat za wcześniejszą spłatę tak jak inni.

#18 Michal29

Michal29

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 25 marzec 2015 - 12:26

Szybkie pożyczki gotówkowe są bezpieczne ale pod warunkiem, że będą pieniądze na ich spłatę. Nie ma firm, które oszukują czy są podejrzane. Wszystkie działają według obowiązującego prawa. Brałem pożyczkę na reklamę w parkmar.pl i w sumie było to ryzyko ale się opłaciło. Tak naprawdę zależy na co bierzesz i w jakiej kwocie. Jeśli potrzebujesz szybkiej gotówki ale oczywiście w rozsądnej kwocie i nie masz zdolności kredytowej to możesz śmiało pytać w parkmarze. 

#19 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 marzec 2015 - 12:36

Może przyda wam się namiar na dobre forum pożyczkowe - opinie o kredytach . Ja zaglądam tutaj jeśli poszukuję opinii o kredycie, lub chcę sprawdzić rankingi i kalkulatory kredytowe. 

#20 Guest_marta

Guest_marta
  • Goście

Napisano 26 marzec 2015 - 16:23

ale rozmowa na szybkigrosz.pl trwa kilka minut i to są jedyne dodoatkowe koszty jakie się ponosi

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pożyczka dla firm, pozyczki bez bik

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych