Skocz do zawartości

Potrzebujesz bazy mailingowej wybranych przez siebie rodzajów firm?

baza danych bazy danych b2b bazy danych sprzedaż bazy baza adresy maile telefony

wróć do serwisu Moja Firma 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2014 - 11:52

Szanowni Państwo,

zajmujemy się sprzedażą baz danych polskich firm, w skład których wchodzą m.in. takie informacje jak: adres siedziby, PKD, NIP, REGON, telefony, e-maile. Na tle konkurencji wyróżniamy się m.in. brakiem minimalnej wartości zamówienia oraz procedurą kupna, która przebiega w całości online – gotową bazę dostajesz w parę chwil po jej opłaceniu.

Jesteśmy nową firmą, dlatego klienci z forum Infor.pl, którzy dokonają u nas zakupu mogą liczyć na rabat w wysokości 20%. Wszystkim zainteresowanych zapraszam na http://FreshInfo.pl

Pozdrawiamy,
Zespół FreshInfo.pl

kontakt@freshinfo.pl
+48 791 829 683

#2 Guest_ginsss

Guest_ginsss
  • Goście

Napisano 03 listopad 2016 - 16:09

Do stałej współpracy przy bazach danych nadaje się moim zdaniem grupa Target Media -target-media.pl. Ja jestem z nimi w kontakcie już prawie rok, sporo razem kampanii zrealizowaliśmy i wyniki są zaskakująco dobre. Sprzedają, wynajmują dane, prowadzą mailing. Ja wynajmowałem bazy B2C, są zarejestrowane w GIODO, a co za tym idzie legalne, nie ma potem problemów.

#3 szachmat89

szachmat89

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 30 marzec 2018 - 15:23

Ja natomiast polecam bazy danych oferowane przez firmę https://www.infobrok...rm-budowlanych/ Nie ma w Internecie drugiego kanału dotarcia do Klienta, który budując relację z tym Klientem jednocześnie oferowałby zwrot na takim poziomie. Dodatkowo nie ma drugiego takiego kanału, z którego korzystanie staje się pierwszą bądź ostatnią czynnością jaką robimy w ciągu dnia. Większość posiadaczy poczty elektronicznej odwiedza swoją skrzynkę przynajmniej raz dziennie. Dla małych firm email to często jedyny sposób na szybką i skuteczną reklamę w internecie. Dlatego właśnie email powinien stać się motorem napędowym działań marketingowych.

#4 milio

milio

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 22 listopad 2018 - 22:59

Generalnie nie ma możliwości sprzedawania baz danych klientów indywidualnych. Od razu wiadomo, że taka oferta dotyczy nielegalnej bazy i może przynoeść więcej szkody niż porzytku.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: baza danych, bazy danych b2b, bazy danych, sprzedaż, bazy, baza, adresy, maile, telefony

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych