Skocz do zawartości

Skuter - niełatwy wybór

skuter

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Eliseo

Guest_Eliseo
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2014 - 16:07

Widzę, że na forum nie ma takiego tematu, więc zakładam nowy wątek. Chciałbym kupić skuter, oczywiście mam nieco ograniczony budżet - max. do 25 tys. zł. Co polecacie w tej cenie? Mi skacze po głowie Kawasaki J300, czytałem pozytywne opinie na temat tej maszyny na scigacz.pl - warto kupić ten skuter, czy polecacie coś innego?

#2 Guest_flip

Guest_flip
  • Goście

Napisano 28 październik 2014 - 19:02

jestem ciekawy czt kupiłeś ten skuter? trochę czasu minęło? ja bym chciał sobie kupić j300 na wiosnę, ale też byłbym rad za jakieś opinie znawców

#3 kliner

kliner

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 72 postów

Napisano 17 listopad 2014 - 15:34

A taka yamaha mbk nie będzie dobre na początek? Teraz jesienią kupisz je jeszcze taniej. Pojeździsz sezon, dwa i rozejrzysz się za czymś mocniejszym :)

#4 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 02 listopad 2017 - 09:26

Skuter jest fajna opcją, jednak ja już myślę nad jakimś mootcyklem do 125cm

#5 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 163 postów

Napisano 02 listopad 2017 - 09:48

Jak najbardziej w okresie letnim na miasto jest to genialny sposób szybkiego przemieszczania się. Jeżeli będzie ktoś szukał czegoś na nowy sezon to polecam zajrzeć do oferty HondaPlaza na motocykle i skutery. Jest też na ich kanale Youtube kilka fajnych materiałów, gdzie sprawdzaja poszczególne modele od Hondy :)

#6 Bchuje

Bchuje

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaMiasto seksu i biznesu - Bydgosz

Napisano 13 listopad 2017 - 13:06

Nie bierz skuterka, popatrz za czymś mocniejszym. Na b możesz już jeździć do 125cc

#7 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 170 postów

Napisano 24 listopad 2017 - 11:43

O tej porze roku, to motocykle są raczej mało użyteczne. ;)

#8 AnnaLis

AnnaLis

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 20 grudzień 2017 - 21:35

O tej porze roku, to motocykle są raczej mało użyteczne. ;)

dokładnie klimat mamy nie taki :( , ale sam skuter super ! zwłaszcza w dużym mieście to bardzo dobre ekonomiczne rozwiązanie

#9 givan

givan

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 27 grudzień 2017 - 09:45

W tym budżecie również wolałbym rozglądać się za motocyklem, aniżeli skuterem :) Fajną opcją są duke 125, czy też MT 125 - do miasta świetne, a i w łikend pozwolą cieszyć się jazdą :) No i rozumiem, że każdy ma swój gust, ale wyglądają jak dla mnie bardzo fajnie :)

#10 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 11 styczeń 2018 - 12:40

Ja raczej średnio przepadam za motocyklami. Miałem zbyt wiele niefortunnych sytuacji z ich udziałem. Wielu motocyklistów jeździ naprawdę bardzo nierozsądnie.

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#11 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 294 postów

Napisano 19 styczeń 2018 - 12:31

Jeżeli nie umiecie się zdecydować, który skuter wybrać, to przeczytajcie ten artykuł https://sprzedajemy....-6bea9f-art2727 , dowiecie się, na co przy takim zakupie warto zwrócić szczególną uwagę.

#12 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 523 postów

Napisano 02 luty 2018 - 21:56

Zerknijcie sobie tutaj https://www.kawasakisklep.pl/pl/ i sprawdźcie jaką ofertę ma salon Kawasaki. Faktycznie wybór skutera jest trudny, ale przy konkretnym budżecie można znaleźć rozwiązania dopasowane do swoich potrzeb. Wybór jest spory.

#13 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 08 luty 2018 - 11:22

Za skuterem to warto się rozejrzeć, ale przynajmniej za parę tygodni, gdy nie będzie już śniegu. ;)

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#14 Mamitkas

Mamitkas

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 20 luty 2018 - 09:48

Ja to wgl nie bawiłbym się w skuter tylko na twoim miejscu zrobił prawko b. możesz jeździć autem ale i motocyklami do 125cc. także całkiem fajnymi maszynami nie tak jak skutery

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych