Skocz do zawartości

Zdjęcie

Poradnik: Mieszkanie socjalne w Wielkiej Brytanii

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 672251 postów

Napisano 10 czerwiec 2014 - 08:19

Mieszkanie socjalne (council housing) jest mieszkaniem wynajmowanym po przystępnej cenie głównie przez urzędy miejskie lub spółdzielnie mieszkaniowe. Większość urzędów miejskich przy podejmowaniu decyzji o przydzieleniu mieszkania używa systemu punktowania.

Powrót do artykułu: Poradnik: Mieszkanie socjalne w Wielkiej Brytanii

#2 Guest_aga

Guest_aga
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2018 - 13:31

witam mam takie pytanie głosujemy z mezem juz 2 lata na mieszkanie , obiecnie ieszkamy w mieszknaiu tymczasowym z cansilu i tu moje pytanie udalo nam sie w tamtym tyg zasglosowac i byc na pierwszej pozycji nie wiemy co dalej kiedy dzownimy do cansilu kaza nam glosowac dalej . wczensiejsze glosowanie zakonczylo sie w tam tym tyg nasza pozycja pierwsze miejsce z cansilu nic nam nie wysylaja nie dzonwia nie wiemy co robic ?? po co glosowac jak jest sie na pierwszym miejscu i to nie daja mieszkania prosze o pomoc

#3 Guest_Nierób59

Guest_Nierób59
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2018 - 21:16

W lutym kończę 60 lat,aktualnie mieszkamy w mieszkaniu z Councilu-domu i ciężko nam wchodzić na górę stromymi schodami,czy od 60 lat przysługuje nam mieszkanie parterowe,tzw.bungalow?

#4 Guest_w203

Guest_w203
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2020 - 15:50

Do roboty lenie śmierdzące, a nie mieszkania socjalne. Pracować sie nie chce. Myślicie ze wy mozecie iść na skróty a inni nie? Myślicie ze cos wam sie nalezy? Nie ma drogi na skroty lenie! Ciezka praca ludzie sie bogaca.

#5 Guest_w203

Guest_w203
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2020 - 15:50

Do roboty lenie śmierdzące, a nie mieszkania socjalne. Pracować sie nie chce. Myślicie ze wy mozecie iść na skróty a inni nie? Myślicie ze cos wam sie nalezy? Nie ma drogi na skroty lenie! Ciezka praca ludzie sie bogaca.

#6 Guest_grizzly

Guest_grizzly
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2020 - 12:57

w203 ty masz robić frajerze bo od tego jesteś a ja mam zamiar leżeć do góry brzuchem i się z ciebie baranie śmiać hahahahhhahhah

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych