Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

program do zarządzania magazynem odzieży roboczej

odzież robocza program magazynowani odzieży

wróć do serwisu Kadry 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 MOR - platforma dla BHP

MOR - platforma dla BHP

  Nowy użytkownik

 • Członkowie
 • Pip
 • 2 postów

Napisano 09 czerwiec 2014 - 11:43

Napisaliśmy program, który automatyzuje procesy prognozowania wydawania odzieży roboczej. Program sam przypomni o tym, kiedy dany pracownik powinien mieć zamówioną, wypraną i wydaną odzież. Posiada klika nowych funkcji jak generowanie kodów kreskowych do odzieży, prowadzenie kartotek wydanej odzieży w wersji elektronicznej czy omawiane wyżej pranie odzieży, a także bezpośrednie połączenie z dostawcą odzieży (czy dostawcami). Zachęcam do darmowego testowania bez rejestracji na http://www.mor24.pl, jeśli pojawiłby się jakieś pytania to jestem do dyspozycji.

 


#2 rfidpolska

rfidpolska

  Nowy użytkownik

 • Członkowie
 • Pip
 • 2 postów

Napisano 16 luty 2021 - 10:34

Wtrącę kilka świeżych informacji do wątku, bo być może ktoś będzie szukał aktualnych informacji. Ewidencja odzieży BHP w obecnych czasach może przebiegać bardzo łatwo, a to wszystko dzięki technologii RFID, która automatyzuje działania, które normalnie trzeba byłoby wykonać ręcznie.

 

Opracowaliśmy oprogramowanie BHP do ewidencji odzieżyktóre wykorzystuje chipy RFID, którym oznakowana jest odzież i inne środki BHP. System nie tylko pozwala kontrolować, do kogo trafia odzież, ale ponadto można zaplanować ilość i terminy zakupów niezbędnego wyposażenia BHP, kontrolując nadmiary w stanach magazynowych. Jeden system rozwiązuje kilka problemów i pozwala zaoszczędzić wiele czasu. W razie pytań, zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem :)#3 patiks

patiks

  Zaawansowany użytkownik

 • Członkowie
 • PipPipPipPipPip
 • 2579 postów

Napisano 22 marzec 2021 - 07:17

Berberis na spokojnie tutaj wystarczy - wiemy na własnej podstawie, jak to działa, ile daje i w jakim idzie kierunku.

Jeśli przemyślicie temat, to wszystko będzie w porządku. Kwestia dopasowania odpowiedniej wersji rozwiązania i szybko powinno się wam udać osiągnąć to, na czym wam zależy... cóż... powodzenia w działaniach!#4 MasterID

MasterID

  Nowy użytkownik

 • Członkowie
 • Pip
 • 1 postów

Napisano 13 styczeń 2022 - 09:31

W kontekście BHP polecamy również zwrócić uwagę na bezpieczeństwo pracowników w sytuacjach zagrożenia, kiedy liczy się czas. Każda większa firma powinna mieć wdrożony odpowiedni system nadzorowania ewakuacji, który w czasie rzeczywistym informuje koordynatora akcji o tym, kto opuścił już zagrożony obiekt, kto pojawił się w miejscach ewakuacji, a kto wciąż pozostaje w strefie zagrożenia. Takie informacje wpływają na szybkość podejmowania decyzji, a te mogą uratować zdrowie czy nawet życie.


baner-masterid-rfid.jpg

---

Jesteśmy dostawcą rozwiązań i systemów RFID. Odwiedź naszą stronę www.masterid.pl
Dodaj odpowiedź  Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odzież robocza, program, magazynowani odzieży

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych