Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Szkolenia dla Księgowych i Finansistów

excel kurs excel excel w finansanch excel w księgowości

wróć do serwisu Księgowość 16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Anna_Kwiat

Anna_Kwiat

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 09 czerwiec 2014 - 09:44

cognity-male-logo.jpg

Szkolenie%20Excel%20dla%20Finansistow%20

fb%20cognity%20szkolenia.jpg

#2 kitzo

kitzo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 09 czerwiec 2014 - 17:43

są jakieś szkolenia w Poznaniu?

#3 Kaczmar

Kaczmar

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 23 czerwiec 2014 - 12:26

Ja kończyłem ostatnio szkolenie samodzielny księgowy Bardzo przydatne i ciekawe. Chyba jedyne takie szkolenie, na którym można się nauczyć czegoś konkretnego, programów księgowych, za darmo i jeszcze dostać prawdziwy dokument potwierdzający.

#4 Guest_AG

Guest_AG
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2014 - 10:30

są jakieś szkolenia w Poznaniu?

Na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, będzie od października dostępna ścieżka Instytutu Rachunkowości Zarządzczej CIMA, gdzie w ramach studiów można przygotwać sie do zdawania egaminów i zdobycia CIMA Cert BA (Certificate in Business Accounting). 

#5 SimonSe

SimonSe

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 31 lipiec 2014 - 13:55

Hmmm... A wie ktoś czy coś podobnego jest może otwierane we Wrocławiu?

Bardzo by mi zależało...

hotel zielona góra - najlepszy w jakim byłem.

#6 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 19 luty 2015 - 11:05

Ja tu chciałbym polecić szkolenia w Centrum Szkoleniowym Fundacji Rozwoju i Rachunkowości. W ofercie można znaleźć certyfikowane kursy księgowe, budżetowe, kadrowo-płacowe, finansowe, podatkowe, rachunkowe więcej tematycznych warsztatów na www.frr.pl Odbywają się one w Warszawie lub Katowicach.

#7 Darkon

Darkon

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 26 marzec 2015 - 22:42

Jest jakieś szkolenie w Białymstoku?

Uważajcie, bo mają broń, a nie mają wyjścia.

#8 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 14 wrzesień 2016 - 11:29

Jeśli szukacie bardzo dobrej jakości szkoleń w zakresie Inwentaryzacja środków trwałych i WNIP to osobiście polecam wam niesamowitą firmę jaką jest MASTER BIZNES ! Odbyłem u nich już dwa szkolenia i muszę powiedzieć że mają bardzo dobre podejście do swoich klientów, świetnej jakości szkolenia prowadzą, mają niezłe ceny i przekazują świetną wiedzę, bardzo nowoczesne szkolenia, poczytajcie więcej na http://www.masterbiznes.pl/node/111 niesamowita firma w zakresie szkoleń z Inwentaryzacja środków trwałych, prowadzą także wiele innych szkoleń !

Szukacie dobrej pożyczki ? Interesują was tylko najlepsze oferty z szybką decyzją o udzieleniu pożyczki i dobrym terminem spłaty pożyczki ? Jeśli TAK ! To koniecznie zajrzyjcie na pożyczka online gdzie znajdziecie mega oferty najlepszych pożyczek na rynku. Alternatywą mogą być pożyczka przez internet dla małych i dużych firm !

skup mieszkań Warszawa

#9 Guest_Tatiana

Guest_Tatiana
  • Goście

Napisano 26 październik 2016 - 17:59

bardzo dobre i na prawde godne polecenia szkolenia dla pracowników księgowości organizowane sa przez firmw soyer , organizuje kursy w różnych miastach w warszawie to rzecz wiadoma , ale równiez w poznaniu , katowicach i wielu innych . najlepiej wejsc i sobie sprawdzić . A uważam z,e sa bardzo dobrzy , ponieważ forma zajęc jest bardzo atrakcyjna , a materiały szkoleniowe są profesjonalnie przygotowane 

#10 mario09

mario09

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 grudzień 2016 - 09:35

Ja pracuję jako księgowy i jakiś czas temu zostałem wysłany przez mojego pracodawcę na taki excel kurs http://itschool.pl/s...t-office/excel/Udało się, że szkolenie było opłacone przez pracodawcę, więc sporo zyskałem. To co mi się spodobało na tym excel kursie to indywidualne podejście do każdego uczestnika kursu, dzięki temu mogłem bardzo szybko ogarnąć program excel. Kurs, na którym byłem nie trwał długo, ale dał mi dobrze poznać excela

#11 Guest_Girlfriend

Guest_Girlfriend
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2017 - 15:24

W moim przypadku , gfzie równiez jestem księgową , byłam na kursie z Soyera .Kurs dotyczył między innymi prawa podatkowego oraz prawa pracy . Bardzo sie cieszę ,ze już któryś raz z kolei miałam tą przyjemność uczeszczac na ich kursy .

#12 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 12 wrzesień 2017 - 13:29

A jeżeli chodzi o szkolenia z zakresu Pakietu Microsoft to warto zwrócic uwagę na Firme Informatyczną Szansa, która moim zdaniem jest jedną z najlepszych opcji. Mają zgraną ekipę, która wie jak przekazać wiedzę każdemu. Zwracają uwagę na najważniejsze dla nas aspekty jak u mnie było to przy pracy w Excelu. Wyszedłem od nich z dużą dawką konkretnych umiejętności i wiedzy.

#13 Krystiaan

Krystiaan

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów
  • LokalizacjaToruń

Napisano 13 wrzesień 2017 - 08:08

moim zdaniem takie szkolenie nie ma sensu.

#14 Wirtuoz księgowości

Wirtuoz księgowości

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 18:11

polecam

http://www.wirtuozks...-rachunkowosci/

#15 Guest_MarianW

Guest_MarianW
  • Goście

Napisano 11 październik 2017 - 13:55

Możesz też sprawdzić w ofercie firmy vade.com.pl. Zajmują się profesjonalnymi i bardzo merytorycznymi szkoleniami. Uczestniczyłem kiedyś w szkoleniu dla menadżerów i byłem bardzo zadowolony.

#16 TMK

TMK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 123 postów

Napisano 11 październik 2017 - 14:04

Hmmm... A wie ktoś czy coś podobnego jest może otwierane we Wrocławiu?

Bardzo by mi zależało...

Bezpośrednio we Wrocławiu masz firmę RESET2, która produkuje kompleksowe rozwiązania dla firm, myślę że w kwestii szkoleń też będą pomocni.

#17 Guest_Ofenbach

Guest_Ofenbach
  • Goście

Napisano 24 listopad 2017 - 18:38

A dlaczego wg niektórych szkolenie nie ma sensu ? oczywiście ,ze ma , bo dzięki temu rozwijasz swoje umiejętności  i porzerzasz wiedzę . A z firm szkoleniowych polecam jak najbardziej Soyera . Jest to firma , która ma bogate doświadczenie w prowadzeniu kursów oraz uczą tu świetni wykładowcy , którzy są cenieni w środowisku .

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: excel, kurs excel, excel w finansanch, excel w księgowości

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych