Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak napisać odwołanie od reklamacji?

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 670914 postów

Napisano 09 czerwiec 2014 - 08:04

„Jak napisać odwołanie od reklamacji?” to pytanie, które bardzo często pojawia się na licznych forach internetowych. Dobrze napisane odwołanie od reklamacji może uratować sytuację, gdy otrzymamy odmowną odpowiedź sklepu na reklamację. Poniżej krótki poradnik krok po kroku, jak poprawnie napisać i skutecznie wnieść odwołanie od reklamacji?

Powrót do artykułu: Jak napisać odwołanie od reklamacji?

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 11:39

wszystko fajnie, tylko ustawia z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. 2002 nr 141 poz. 1176) jest od ponad roku uchylona

#3 Guest_diana

Guest_diana
  • Goście

Napisano 04 maj 2016 - 06:48

Ja też mam problem pomożecie??

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 04 maj 2016 - 12:04

Ja też mam problem pomożecie??

A to zależy jaki problem, nie każdy da się rozwiązać.

#5 Guest_nike women

Guest_nike women
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2016 - 15:52

Mam problem odnośnie odmowy reklamacji obuwia sportowego .Jest ktoś kto może pomoc??? .Z góry dziękuję

#6 Guest_Monika79

Guest_Monika79
  • Goście

Napisano 27 listopad 2016 - 22:40

Witam mam problem,zareklamowałam stanik,nie był tani więc chcę walczyć o wymiane chociaż.P rzyszła odmowa,bo stanik był używany,a jak inaczej,miałam sprawdzić jak koronka się rozciągła i szew na środku piersi uciska,mam już jeden taki sam model i nic.Jest ktoś kto by mi doradził co mam i jak się odwołać? Muszę iść po ten stanik do sklepu,Pani dzwoniła że niestety przyszła odmowa producenta jeszcze to nasz Polski.

#7 Guest_JoN

Guest_JoN
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2017 - 08:08

I ja mam ten problem....sportowe klapki Puma.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych