Kategorie
Skocz do zawartości

"Wymienimy sprzęt elektroniczny jak koszulki?" - darmowa wymiana towaru, czyli nowa ustawa o prawach konsumenta

Admin Prawo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa ustawa o prawach konsumenta (uchwalona na posiedzeniu sejmu nr 68 dnia 30.05.2014 r., obecnie przekazana Prezydentowi do podpisu) to efekt wdrożenia Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady nr 2011/83/UE oraz próba ujednolicenia i doprecyzowania przepisów dotyczących umów konsumenckich zawieranych w lokalu przedsiębiorstwa, w zakresie obowiązków informacyjnych, jak również przepisów dotyczących umów konsumenckich zawieranych poza lokalem przedsiębiorstwa oraz na odległość.

Powrót do artykułu: "Wymienimy sprzęt elektroniczny jak koszulki?" - darmowa wymiana towaru, czyli nowa ustawa o prawach konsumenta

• 8 lat później...

Akurat nad takimi sprawami ja się jeszcze nie zastanawiałem, ale za to najbardziej interesował mnie fakt w jaki sposób właśnie przechowywać stary sprzęt elektroniczny. Tak naprawdę bardzo fajnie o tym wspomniano na stronie https://www.radio90.pl/jak-przechowywac-stary-sprzet-elektroniczny-material-partnera.html i ja jestem zdania, że takie rzeczy zdecydowanie dobrze jest wiedzieć.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...