Skocz do zawartości

Założenie spedycji

Spedycja

wróć do serwisu Moja Firma 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Daniel

Guest_Daniel
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2014 - 18:34

Witam.

Jestem osobą bezrobotną, nie posiadającą żadnego dochodu.

Chciałbym założyć firmę spedycyjną ale dużym problemem jest skąd pozyskać środki w wysokości 50-Tys Eur na zabezpieczenie, są to środki potrzebę tylko na czas kiedy staramy sie o licencje, ponieważ po uzyskaniu jej już można je zwrócić. Ale skąd je zdobyć ?

Druga możliwość to zakup gotowej spółki w kwocie ok 20 tys zł ale tu też jest problem ponieważ praktycznie każdy bank pożycza pieniądze ale już na istniejące firmy a tu dopiero muszę zakupić spółkę 

Proszę o pomoc i odpowiedzi.

Za pomoc oraz odpowiedzi bardzo dziękuje.

Z Poważaniem
Daniel 

#2 Zespół.Centrum.Pomocy.ePK

Zespół.Centrum.Pomocy.ePK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 731 postów

Napisano 30 czerwiec 2014 - 19:32

Witamy,

Na rozwój nowych firm przewidziano środki unijne w Regionalnych Programach. Regionalnymi Programami Operacyjnymi zajmują się Urzędy Marszałkowskie. Zachęcamy do zapoznania się z warunkami i możliwością dostępu do dotacji w regionie. Sugerujemy również zapoznać się systemami preferencyjnych pożyczek (fundusze pożyczkowe; wsparcie JEREMIE).

Pozdrawiamy

Zespół Centrum Pomocy elektronicznego Punktu Kontaktowego

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 15:47

jakbys szukal dobrej firmy, ktora pomoze ogarnac mase dokumentow to polecam itdinfo.pl

#4 anielaw

anielaw

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 01 sierpień 2019 - 22:44

Hej, ja mogę polecić firmę transportową Cargo Transport http://cargotransport.com.pl, korzystamy z ich usług i jesteśmy naprawdę zadowoleni. Współpraca układa się super, kontakt jest bardzo sprawny, firma terminowa.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Spedycja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych