Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie i kiedy kupować iglaki?

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103156 postów

Napisano 03 czerwiec 2014 - 20:56

Jeśli kupujesz iglaki w supermarkecie, wybierz się tam pod koniec tygodnia. Jeśli wolisz kupić iglaki w szkółce, odpowiednią porą na zakupy będzie koniec jesieni. Zanim kupisz iglaki korespondencyjnie, sprawdź renomę producenta.

Powrót do artykułu: Gdzie i kiedy kupować iglaki?

#2 Guest_mariusz.k

Guest_mariusz.k
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2014 - 17:47

Myśle, ze kupowanie iglakow w szkółce jest najbezpieczniejszym wyjsciem bo pieniądze nie są wyrzucane  błoto – w marketach wykladają sam badziew, który się nawet dobrze nie przyjmuje… mój znajomy, Andrzej Krzysiak od 20 lat prowadzi swoją szkółkę i szczerze mowiąc to od dawna kupuje już tylko tam

#3 Guest_juddy

Guest_juddy
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2014 - 18:10

no to masz fajnie, niestety w mojej okolicy nie ma takiej szkółki tylko jakieś badziewne markety

#4 Guest_mariolusz

Guest_mariolusz
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2014 - 14:55

Myśle, ze kupowanie iglakow w szkółce jest najbezpieczniejszym wyjsciem bo pieniądze nie są wyrzucane  błoto – w marketach wykladają sam badziew, który się nawet dobrze nie przyjmuje… mój znajomy, Andrzej Krzysiak od 20 lat prowadzi swoją szkółkę i szczerze mowiąc to od dawna kupuje już tylko tam

moja żona niestety często kupowała w sklepach, a rosliny juz wtedy byly wysuszone albo zarobaczone.... ten Tój znajomy jest gdzies stacjonarnie, rozumiem?

#5 Guest_BeataKa

Guest_BeataKa
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 17:00

Też zwykle wybieram szkółkę, albo dobry sprawdzony już sklep ogrodniczy – Dom w ogrodzie (w Warszawie na Modlińskiej). Kupuję tam od lat iglaki i inne rośliny… i nie narzekam.

#6 gadanie

gadanie

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 08 listopad 2016 - 19:15

Kupowanie iglaków z supermarketu to zły pomysł, lepiej kupić w szkółce.

Tanie chwilówki od 18 lat na stronie https://pierwszachwi....pl/od18lat.php.

#7 Guest_Wojtas

Guest_Wojtas
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2018 - 13:29

Ja kupuję u tych Pań roslinydoogrodu.pl/ zawsze mają ładne roślinki, zadbane i wiem, że mi się przyjmują. ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych