Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak reklamować małą firmę w sieci?

wróć do serwisu Moja Firma 172 odpowiedzi w tym temacie

#161 Guest_Damian

Guest_Damian
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 14:52

My współpracujemy z agencja Procontent i jestem bardzo zadowolony z ich PR-owych działań. Po raportach widzę, że faktycznie pniemy się w górę, a i klienci mówią, że więcej nas widać w Internecie. 

#162 Konrader

Konrader

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 16 grudzień 2019 - 15:31

Zawszę jeżdżę na targi Remadays pod Warszawę i tam szukam nowych pomysłów na reklamę firmy. W lutym też mam zamiar tam pojechać i trochę się zainspirować :) 

#163 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 238 postów

Napisano 20 grudzień 2019 - 21:25

Nie ograniczaj się wyłącznie do internetu – to nie jest dobry pomysł. Lepiej testować różne formy promocji. Część budżetu reklamowego bez wątpienia warto przeznaczyć na odzież reklamową. Obecnie, jej produkcją zajmuje się wiele firm, ale ta: https://www.odziezdo...dziez-sportowa ma najkorzystniejszą - moim zdaniem – ofertę.

#164 artysta74

artysta74

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 styczeń 2020 - 13:06

Jest dużo firm które oferują reklamy itp. Jest też również dużo sposobów aby samemu rozreklamować firmę przez pozycjonowanie stron. Pytanie jakie koszty może ponieść firma aby podjąć się reklamy.

#165 roza15

roza15

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 16 styczeń 2020 - 08:10

My współpracujemy z agencja Procontent i jestem bardzo zadowolony z ich PR-owych działań. Po raportach widzę, że faktycznie pniemy się w górę, a i klienci mówią, że więcej nas widać w Internecie. 

Ja to bym to jednak zostawiła w rękach profesjonalistów, o których pisze Damian. Z tym, że u nas sprawdza się to, co proponuje i wykonuje dla nas agencja IT Holding . Raporty dużo nam też dają, ale jak sami analizujemy sprzedaż, to widzimy znaczny wzrost, o około 43% w skali roku. Właśnie jesteśmy po rozliczeniach. Opłaca nam się im płacić i dlatego w nowym roku też będziemy korzystać z ich usług. 

#166 brudtech

brudtech

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 19 styczeń 2020 - 20:31

Czy do mojej firmowej strony internetowej - a konkretniej jednej z podstron - tej strony o myciu dachów  - można zamówić osobne pozycjonowanie? Chodzi aby ta podstrona dobrze się pozycjonowała., i lepiej od strony głównej.

Pozdrawiam

R.

#167 MikoRa

MikoRa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 21 styczeń 2020 - 00:18

Zawsze warto pomyśleć o usprawnieniu rozwoju firmy. W tym przypadku pomoże https://greenlogic.pl/ która specjalizuje się w działaniach programistycznych oraz marketingowych. Dokonują analizy danych, zwiększenia sprzedaży, czy tworzenia oprogramowania.

#168 Łukasz22

Łukasz22

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 styczeń 2020 - 17:21

Ja korzystam z reklamy internetowej. Teraz SEO bardzo prężnie się rozwija i warto korzystać z takich usług, jeśli mamy swoją stronę internetową.

#169 davi90q

davi90q

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 styczeń 2020 - 15:47

najlepsza firma według mnie to

Pozycjonowanie sklepów internetowych - MAYKO

#170 Guest_Miłosz

Guest_Miłosz
  • Goście

Napisano 03 luty 2020 - 15:34

Njalepiej zlecić to jakiejś dobrej agencji PR. My współpracujemy z Procontent i powiem Ci szczerze, że tak dobrych wyników sie nie spodziewałem. warto było się z nimi skontaktować. 

#171 Steffan_hogg

Steffan_hogg

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 09 luty 2020 - 09:50

To pytanie chyba dotyka większość małych i średnich firm z ograniczonym budżetem. Ciężko jest teraz konkurować online.

#172 Guest_ceooo

Guest_ceooo
  • Goście

Napisano 09 luty 2020 - 22:41

Firmy działające lokalnie bardzo często umieszczają takie ogłoszenia w sieci gratka.pl/uslugi/makijaz-okolicznosciowy-z-dojazdem-do-klienta/oi/15235172 na odpowiednich portalach. To dobry pomysł, bo często takie ogłoszenia są bezpłatne.

#173 krainazabaw

krainazabaw

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13 luty 2020 - 11:06

Odpowiedź jest prosta. Gdzie się da. Generalnie wiele zależy czy firma ma zasięg lokalny czy szerszy.

Oby zawsze było miło

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy