Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak reklamować małą firmę w sieci?

wróć do serwisu Moja Firma 158 odpowiedzi w tym temacie

#81 Guest_Ala

Guest_Ala
  • Goście

Napisano 04 maj 2016 - 14:26

polecam cleveragency  interaktywna agencja reklamowa, zajmuja tworzeniem postów na facebook'a, blogi, a takze marketingiem szeptanym oraz tworzeniem stron internerowych. Warto do nich zajrzec na cleveragency.pl, ja współpracuje z nimi od jakiegos czasu i jestem bardzo zadowolona wink.png

#82 Guest_marek.l

Guest_marek.l
  • Goście

Napisano 10 maj 2016 - 13:54

Parę tygodni temu kupowałem na próbę trochę przypinek ze sklepu internetowego na slabonski.com. Szybka płatność i szybka dostawa, nie musiałem długo czekać na zamówienie. Ogólnie dobry kontakt mailowy z obsługą, powiedzieli, że wyślą następnego dnia i faktycznie wysłali. Bez ściemniania i kręcenia.

#83 tapczan

tapczan

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 maj 2016 - 09:54

Szukaj darmowych rozwiązań do marketingu. Ostatnio rekordy popularności bije TM. Polski opis programu jest tutaj http://traffic-monsoonpl.blogspot.com.

#84 Guest_olo788

Guest_olo788
  • Goście

Napisano 19 maj 2016 - 13:05

Miałem bardzo skomplikowany scenariusz na animację dotyczącą rynku Forex, na którym jestem inwestorem i jednocześnie udzielam rad kursantom. Dopiero firma produkcja-filmowa.pl podjęła się realizacji zlecenia zgodnie z moimi życzeniami. Cały pomysł został oddany rewelacyjne, terminowo i w takiej jakości, że trudno nawet w jednym elemencie się przyczepić. Polecam, jeżeli jesteś wymagającym człowiekiem.

#85 marysiabiz

marysiabiz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 02 czerwiec 2016 - 14:43

tez mam mała firmę i wiem jak ciezko przebic sie przez konkurencję i wypromowac wlasne uslugi, produkt :/ wiesz co, nie wiem czy dopiero zaczynasz przygode z biznesem czy jestes na rynku od dawna, ale mysle, ze nalezy zastanowic sie nad dzialaniami online tworzonymi przez kogos kto zna sie na rzeczy. razem ze swoim wspolnikiem wybralismy iWizerunek ( http://www.iwizerunek.pl ) i jestesmy na dobrej drodze, zeby rozkrecic biznes wink.png

#86 Guest_marekk

Guest_marekk
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2016 - 14:44

czy firma mała czy duza to uważam że warto żeby się pojawiała na targach swojej branży, albo branż pokrewnych wink.png to zawsze fajna firma promocji, mozna tez kontakty przydatne nawiązać, my za dwa tygodnie się na przykłaad wystawiamy na EuroTab na Expo w Krakowie (targi branży tytoniowej) wszystko mamy już przygotowane, mamy nadzieję, że własnie jakieś fajne kontakty uda się złapać

#87 mariuszjarecki

mariuszjarecki

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 24 czerwiec 2016 - 07:18

Jeśli chodzi o reklamę małych firm to pierwsze co powinniśmy zrobić to poczytać o tym jaka metoda reklamy by była dla nas zarówno bezpieczna jak i w miarę tania.

Ja polecam reklamę w sieci - pozycjonowanie lokalne lub promowanie firmy na facebooku, o czym możecie poczytać więcej w tym artykule:

http://biznesowa24.p...y-w-internecie/

#88 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 509 postów

Napisano 08 lipiec 2016 - 08:50

Polecam prowadzić swój własny fan page na facebooku. Ma to naprawdę duży zasięg bo obecnie praktycznie każdy posiada facebooka i ludzie zaglądają na takie strony. Polecam również zastanowić się nad prezentami dla klientów. Jesli klient wie,że przy zamówieniu dostanie jakiś gadżet, chocaiżby drobny to od razu czuje się wyróżniony i kupuje o wiele częściej oraz więcej.

Gadżety można w sieci zamówić sobie w niskich cenach. Zerknijcie sobie chociażby do openprint:

http://www.openprint.pl/

Jest to drukarnia. Jakiś czas temu kupowaliśmy tam długopisy dla klientów. 

#89 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 639 postów

Napisano 20 lipiec 2016 - 09:35

W pierwszej kolejności należy dodać swoją firmę tutaj http://krajowy.biz . Jest tam krajowy spis firm, który jest bardzo praktyczny i funkcjonalny zarówno dla przedsiębiorców jak i dla konsumentów. Wyszukuje się tam firmy według branży i konkretnej lokalizacji.

#90 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 330 postów

Napisano 31 lipiec 2016 - 09:58

Drukarnia by odniosła sukces musi mieć bogatą ofertę. Dobrze gdy w ofercie ma między innymi etykiety samoprzylepne.

#91 Guest_Druppy

Guest_Druppy
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2016 - 21:57

Zdecydowanie warto uderzać w targi! Na starcie to naprawdę dużo daje, nowe osoby, wiedza, kontakty, inspiracje do rozwoju, dużo dobrych okazji do wykorzystania - po prostu wink.png ja mam teraz w planach targi HORECA (międzynarodowe; wyposażenie hoteli i gastronomii) kusi bardzo strefa piwa, bo tej baraży się bardzo dużo dzieje, piwo rzemieślnicze podbija Polskę wink.png

#92 moniczka12

moniczka12

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 147 postów
  • LokalizacjaŁódż

Napisano 31 sierpień 2016 - 13:43

Najlepsza forma reklamy to pozycjonowanie, poczytaj na czym polega i co możemy przez nie osiągnąć - http://www.strefasem...jonowanie-stron

#93 mizez

mizez

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 01 wrzesień 2016 - 14:42

Postaw na SEO z SEMPIRE.PL. Dzięki reklamie w internecie możesz zyskać naprawdę sporo nowych potencjalnych klientów.

Skuteczna reklama - zwiększ widoczność swojego serwisu z SEMPIRE pozycjonowanie stron

#94 Guest_Ulka7

Guest_Ulka7
  • Goście

Napisano 14 październik 2016 - 01:04

Kluczowa jest reklama internetowa to nie ulega wątpliwości, firma musi być obecna w sieci. Ja stawiam głównie na nowoczesne formy reklamy, klient nie lubi czekać, wymaga od przedsiębiorcy ekspresowej realizacji zamówień i dobrego kontaktu, dlatego warto inwestować w marketing mobilny.

#95 Nelka

Nelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 163 postów

Napisano 18 listopad 2016 - 22:47

Social media to teraz podstawa. Ważne jednak, oprócz samej obecności na przykład na Facebooku, jest to, żeby odpowiednie treści na nim zamieszczać. Bardzo przydatny jest wpis: http://publicrelatio...w-social-media/, który tłumaczy o której godzinie, na danym portalu, najlepiej zamieszczać informacje. Dzięki temu jesteśmy w stanie znacznie powiększyć grono odbiorców. Niby taki mały szczegół, a publikacja akurat danego dnia i o danej godzinie, może nam wyjść na dobre.

#96 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 223 postów

Napisano 07 grudzień 2016 - 10:40

Niestety, na rynku jest tak wiele firm, że ciężko jest przebić się nawet z naprawdę dobrą ofertą. Jestem zdania, że jeżeli nie wiemy w jaki sposób rozpocząć promocję biznesu, lepiej zlecić ją profesjonalistom (takim, jak Ci - http://angelsadvertising.pl/smile.png)- dzięki temu zaoszczędzimy zarówno czas, jak i pieniądze.

#97 Sprawka

Sprawka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 115 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 10:24

FB jest dobrem źródłem kounikacji sprzedawca-klient. Bardzo dużo osób pozakładało tam fanpage dla swoich działalności (dla tych zarejestrowanych, jak i nie) i sprawdza się jak najbardziej. Do tego mozesz pomyśleć o jakimś fajnym filmiku na YT, krótko i klarownie promującym twoją firmę. To też bardzo na czasie. A tak pozatym radio, gazety - z tych tradycyjnych źródeł. Pozdrawiam

#98 Guest_rafik

Guest_rafik
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2016 - 12:47

Najlepiej zacząć współpracę z jakąś agencją reklamową. My korzystaliśmy z Nakatomi. Od podstaw założyli nam profile firmowe w social media i regularnie je uzupełniali. Poza tym słynne pozycjonowanie stron przyniosło niemałe korzyści, oprócz tego ogłoszenia, marketing i wiele, wiele innych rzeczy. Dzisiaj klientów nabywa się przez internet i taka współpraca okazała się dla nas owocna. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Czasami jest się na rynku nowym i trzeba budować wszystko od początku, a czasami po wieloletnim istnieniu firmy klientów także przestaje przybywać i trzeba się jakoś ratować. Tak to już jest, a chodzi o to, żeby taką promocję prowadzić umiejętnie, by być o krok przed konkurencją.

#99 Guest_Aga

Guest_Aga
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2017 - 12:34

Dobrze jest podpatrzeć najnowsze trendy w reklamie na targach branżowych. Zajrzyj na Remadays 15 lutego, a nie będziesz zawiedziony. Ja byłam w tamtym roku i znalazłam fajne gadżety dla swoich klientów. W tym roku ma być jeszcze więcej wystawców, bo organizator przygotował ciekawe konkursy.

#100 Guest_WojciechW

Guest_WojciechW
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2017 - 14:18

Niestety, na rynku jest tak wiele firm, że ciężko jest przebić się nawet z naprawdę dobrą ofertą. Jestem zdania, że jeżeli nie wiemy w jaki sposób rozpocząć promocję biznesu, lepiej zlecić ją profesjonalistom (takim, jak Ci - angelsadvertising.pl smile.png)- dzięki temu zaoszczędzimy zarówno czas, jak i pieniądze.

Potwierdzam - również współpracuję z tą firmą. Jest naprawdę skuteczna.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych