Skocz do zawartości

obsługa prawna firmy a koszty

wróć do serwisu Moja Firma 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2014 - 10:05

Forma została pozwana i ma sprawę w sądzie. Wzięliśmy radcę prawnego jako zastępcę procesowego. Czy koszty obsługi prawnej możemy wrzucić w koszty działalności?

#2 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 12671 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 02 czerwiec 2014 - 21:10

tak

#3 Zespół.Centrum.Pomocy.ePK

Zespół.Centrum.Pomocy.ePK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 731 postów

Napisano 30 czerwiec 2014 - 19:37

Witamy,

W celu uzyskania porady podatkowej sugerujemy kontakt z Krajową Informacją Podatkową, która jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 18.00.

Infolinia:

z tel. stac.: 801 055 055,

z tel. kom.: (22) 330 0330,

z zagranicy.: +48 22 330 0330

Pozdrawiamy

Zespół Centrum Pomocy elektronicznego Punktu Kontaktowego

#4 KwiatTom

KwiatTom

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 20 lipiec 2016 - 13:10

Myślę, że dobrym rozwiązaniem jest zatrudnienie prawnika w swojej firmie, chociaż nawiązanie współpracy z kancelarią nie musi być tym gorszym wariantem. Wszystko zależy na jakiego prawnika się trafi. Polecam przejrzeć [artykuł] na ten temat, który mam nadzieję pomoże dokonać wyboru. Pozdrawiam

#5 rozali33

rozali33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 145 postów

Napisano 03 sierpień 2016 - 20:25

Myślę, że obsługa prawna firm może być wliczana koszta. Ale najlepiej zapytaj o to bezpośrednio w kancelarii, która takie usługi świadczy. Sprawdź sobie kancelarię KMM Law z Warszawy. Obsługują firmy kompleksowo i mają w tym duże doświadczenie. Pewnie odpowiedzą i na te pytanie smile.png

#6 ania123444

ania123444

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów
  • LokalizacjaGdynia

Napisano 16 luty 2018 - 16:56

Jeżeli obsługa prawna ma nas uchronić od kosztownych błędów, niepotrzebnych procesów itp. To jej obecność w firmie jest obowiązkowa. Jedną z firm, która zajmuje się obsługą prawną jest Legaleo z Gliwic, bardzo profesjonalnie podchodzą do swoich zadań oraz maja spore doświadczenie w branży.

#7 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 18335 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 16 luty 2018 - 17:40

Super bubel, też mi fachowcy, którzy w ten mało profesjonalny sposób się reklamują :D

#8 Guest_Wojteks

Guest_Wojteks
  • Goście

Napisano 21 luty 2018 - 09:20

Nie wiem czemu temat został odnowiony , ale jeśli już ktoś będzie szukał odpowiedzi na to pytanie to polecam blogi prawnicze, również maagazyny , typu nowa sprzedaż, ksiązki nie koniecznie. Służę pomocą w razie problemów ze znalezienem odpowiedzi.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych