Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak zbudować wizerunek firmy w Internecie?

wróć do serwisu Moja Firma 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102484 postów

Napisano 30 maj 2014 - 18:19

Podstawowym elementem służącym do budowy wizerunku firmy w internecie jest strona internetowa. Im lepiej zbudowana, tym większe zainteresowanie klientów firmą.

Powrót do artykułu: Jak zbudować wizerunek firmy w Internecie?

#2 Guest_Ryszard

Guest_Ryszard
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2014 - 11:30

Ja współpracuję z agencją marketingową biztarget.pl.
Korzystam z promocji usługi/produktu, brandingu (budowania wartości marki)oraz z kreowania i utrwalania wizerunku firmy. Ponadto oczywiście mamy ustalone własne ustawienia dostosowane do własnych celów.
Ja akurat mam full pakiet - social media, pozycjonowanie, adwordsy, marketing szeptany i od czasu do czasu - gdy to konieczne- copywriting.
Zaczynałem od minimalnego budżetu 100 zł, żeby ich przetestować i sprawdzili się bardzo dobrze.Moim skromnym zdaniem znają się na rzeczy, dobrze wykonują swoją pracę, a mam porównanie do innych, którzy robili to na "odczep się", a brali niemałe pieniądze.

#3 Guest_igorr

Guest_igorr
  • Goście

Napisano 05 luty 2016 - 12:33

buzz marketing, monitoring mediow i pozycjonowanie mam w 1 miejscu iwizerunek.pl, bo tam kompleksowo zajmuja sie tematem ochrony ale tez budowania wizerunku w internecie

#4 Guest_Monika

Guest_Monika
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2016 - 11:48

Trudno nie zgodzić się z tym, że obecnie strona www to podstawa dla firm. Moim zdaniem warto postawić na dobrą stronę czyli taką, która ma ciekawe grafiki i wysokiej jakości teksty. Musi być responsywna oraz zoptymalizowana pod SEO. Korzystanie z szablonów czy gotowców znacząco wpływa na późniejsze nieefektywne pozycjonowanie. Warto skorzystać z usług specjalistów: newmediaconcept.pl.

#5 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 849 postów

Napisano 12 grudzień 2016 - 10:16

Od tego to trzeba firmę mieć ;) przynajmniej na początku.

Always look on the bright side of life!

#6 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 596 postów

Napisano 19 wrzesień 2018 - 20:27

Samemu zdziałać coś na rynku reklamy jest naprawdę ciężko, według mnie potrzebna jest do tego bardzo dobra agencja interaktywna, która będzie w stanie zrozumieć Twoje zapotrzebowanie i przyciągnąć do Ciebie klientów. W moim przypadku wspaniale sprawdza się https://solv.pl

#7 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 280 postów

Napisano 24 wrzesień 2018 - 13:23

Wizerunek firmy w dzisiejszych czasach jest szczególnie ważny, szczególnie że wystawienie negatywnej opinii o której dowie się mnóstwo ludzi nie jest wcale trudne. Dlatego trzeba dbać o podejście do klienta i jednocześnie monitorować wypowiedzi na nasz temat w różnych miejscach (przede wszystkim internecie), co pozwoli na szybką reakcję oraz odpowiedź. Myślę, że najlepszą opcją jest przekazanie takich działań firmie z dużym doświadczeniem marketingowym jak https://iwizerunek.pl/wizerunek-firmy/ którzy w pełni profesjonalnie będą mogli się tym zająć, a Ty będziesz miał pewność że ten aspekt na pewno jest pod odpowiednią kontrolą. 

#8 asari

asari

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 11 grudzień 2018 - 02:44

Na pełne zbudowanie wizerunku firmy, składa się wiele elementów, w tym także oczywiście sam wygląd i funkcjonalność strony internetowej. Można o tym poczytać na stronie necon. Niezbędne jest także zbudowanie marki samych produktów jakie oferuje firma. Dużo tu zależy od branży w jakiej funkcjonuje. Niezależnie od tego, warto jednak podejść do sprawy kompleksowo, a nie skupiać się tylko na samej stronie internetowej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych