Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kto nie może pracować w porze nocnej

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671918 postów

Napisano 30 maj 2014 - 16:36

Praca w nocy jest dla pracowników bardziej uciążliwa niż praca wykonywana podczas dnia. Nie każdy pracownik może wykonywać swoją pracę w porze nocnej. Istniej grupa pracowników, których praca w nocy jest bezwzględnie zakazana.

Powrót do artykułu: Kto nie może pracować w porze nocnej

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 30 maj 2014 - 16:42

Mam pytanie. Zona jest w chwili obecnej na macierzyńskim. Ja pracuję w firmie gdzie do tej pory pracowałem na dwie zmiany. Od jakiegoś czasu pracodawca ustala mi zmiany nocne, czy ma takie prawo? czuje się wykorzystywany ponieważ nie wszyscy w firmie pracują na nocki, a do nie dawna wszystkich to obowiązywało. Jestem traktowany jako pracownik który wypełnia luki spowodowane zwalniającym sie ciągle personalem. Prosze o odpowiedź w tej sprawie.Co mi przysługuje i co mogę zrobic w tej sprawie?

#3 Guest_Życzliwy

Guest_Życzliwy
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2017 - 09:17

Jeśli dziecko jest prezentem od Żony i dołożył się do niego sąsiad to pracodawca może skierować cię na nocną zmianę.

Dopytaj żony.

#4 Guest_kkkk

Guest_kkkk
  • Goście

Napisano 03 listopad 2017 - 23:26

nic

#5 Guest_Waldkas

Guest_Waldkas
  • Goście

Napisano 22 listopad 2019 - 12:56

Pracuje w nocy w systemie 24 na 48-jestem po zawale rozleglym i od jakies pół roku nie wytrzymuje zmian nocnych,mam dusznosci,zawroty glowy a rano jestem otępiały.Ogólnie po niocy czuje sie jak bym przepracowal z 48 odrazu.Powiedzialem pracodawcy aby dal mi zmiany dzienne i przedstawilem mu sytuacje.Odpowiedzial,aby przyniósł zaswiadczenie od lekarza-Czy wpierw musze isc do lekarza rodzinnego,który zna moje choroby po zaswiadczenie,a potem do lekarza medycyny pracy?.Dziekuje za odpowiedż

#6 Guest_,,,,,,,,,,,,

Guest_,,,,,,,,,,,,
  • Goście

Napisano 30 listopad 2019 - 16:01

Nie można zakazywać pracy w godzinach nocnych , są ludzie co muszą pracować tylko w nocy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych