Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak oznakować regały magazynowe?

wróć do serwisu Logistyka 24 odpowiedzi w tym temacie

#21 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 615 postów

Napisano 12 listopad 2017 - 19:51

Jeśli zależy nam na ułatwieniu pracy zatrudnianym przez nas magazynierom, warto rozważyć inwestycję w system WMS, który optymalizuje jego gospodarkę, ułatwiając tym samym zarządzanie nim. Chcąc się na niego zdecydowałaś, dobrze jest skorzystać z usług firmy Consafe Logistics mającej doświadczenie we wdrażaniu go.

#22 asari

asari

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 03 wrzesień 2018 - 22:13

Dla zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom, niezbędne jest odpowiednie zaprojektowanie regałów oraz ich oznakowane w każdym magazynie.

#23 RobertiPatrycja

RobertiPatrycja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 177 postów

Napisano 23 październik 2018 - 14:04

Jest na stronie https://www.mag-complex.pl/namiar do dobrej sprawdzonej przeze mnie w boju już nieraz firmy z Pelplina która dostarcza atestowane wyposażenie magazynów. Polecam. Współpraca jest bardzo indywidualna zawsze starają się mi dobrać takie regały żeby faktycznie pasowały i zdawały egzamin na co dzień przy przeładunku.

#24 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 376 postów

Napisano 25 luty 2019 - 09:13

Na regałach paletowych przechowuję narzędzia głównie, trochę farb w firmie i inne duperele. Mam system zorganizowany przez www.mag-complex.pl i lepszej opcji sobie nie wyobrażam. Od lat korzystam w niezmienionej formie, a nawet z podstawowymi regałami dosłownie nic się nie dzieje złego pod kątem technicznym.

#25 Maur80

Maur80

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 14 listopad 2019 - 10:23

W magazynie przyda się profesjonalny sprzęt do transportu i przenoszenia materiałów. https://emtor.pl/ to sprzedaż widlaków nowych i używanych, wynajem sprzętu oraz sprzedaż części zamiennych i całodobowy serwis. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych