Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

SMS-y alarmowe

SMS powiadomienia sms sms alert

wróć do serwisu Sektor Publiczny 11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jotesde

Guest_jotesde
  • Goście

Napisano 29 maj 2014 - 12:23

Co sądzicie o  numerach alarmowych SMS ktore powiadamiają mieszkancow o zagrozeniach? wydaje mi sie ze coraz wiecej samorzadow decyduje się na taki system powiadomien

#2 Guest_kolorowy dżon

Guest_kolorowy dżon
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2014 - 13:47

dla mnie to swietna idea ktora powinna znalezc praktyczne zastosowanie we wszystkich urzedach i instytucjach nie tylko w informowaniu o zagrozeniach ale tez o innych waznych zdarzeniach z zycia miasta sms-y zmniejszyly by znacznie kolejki

#3 Guest_kornelka

Guest_kornelka
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2014 - 13:56

to zaczyna wchodzic w zycie ja kiedys czytałam o policji ktora uruchomila taki system komunikowana w ktoryms z powiatow

#4 Guest_daro

Guest_daro
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2014 - 14:33

Jestem ciekawy jak sprawdzi sie to w policji, jednak jesli chodzi o kleski zywiolowe na pewno jest to super. Biorac pod uwage regiony w ktorych rok rocznie sa powodzie samorzady powinny pomyslec o platoformach SMS.

#5 Guest_krzysiek.

Guest_krzysiek.
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2014 - 15:05

Platformą smsową wykorzystywaną przez samorządy jest Centrum Alarmowe SMS - https://casms.pl/

Podobne narzędzie oferuje również HostedSMS - http://hostedsms.pl/

#6 Guest_Yaco

Guest_Yaco
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2014 - 14:04

Ciekawe czy istnieje jaki spis urzedow korzystajacych z marketingu sms? biggrin.png A tak serio, to naprawde jest to konkretne rozwiazanie, które może pomoc ludziom, a nie czysty marketing. Czas na maly risercz po platformach i serwerach SMS.

#7 Guest_Qwer

Guest_Qwer
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2014 - 14:25

Marketing SMS jest na pewno o wiele bardziej praktyczny niz maile, ktore zwykle laduja w spamie.

#8 Guest_Rikooo

Guest_Rikooo
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2014 - 14:48

Nie sadze, zeby istnial spis urzedow, korzystajacecyh z tego rozwiazania, ale na pewno jest ono coraz bardziej popularne smile.png Tez uwazam platformy sms za narzedzie lepsze niz maile

#9 Guest_freyu

Guest_freyu
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2014 - 11:57

sms-y alarmowe moga byc pomocne przy nawiązywaniu dialogu z mieszkancami, moze frekwencja w inicjatywach samorzadowych sie zwiekszy

#10 Guest_Paula89

Guest_Paula89
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2014 - 12:00

z tego co sie orientowalem to sa platformy sms oferujace glosowe powiadomienia dla niewidomych nawet

#11 Guest_Andy

Guest_Andy
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2014 - 10:30

w USA funkcjonuje podobno jeden alarmowy SMS dla wszystkich, mam nadzieje, ze i u nas kiedys to uruchomia smile.png W niektorych sytuacjach latwiej przeciez wyslac SMS-a, tu mozna przeczytac o tym wiecej http://serwersms.pl/...ad-z-amerykanow

#12 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1259 postów

Napisano 18 sierpień 2014 - 13:39

Myślę, że od dawna powinno być coś takiego w Polsce.

Always look on the bright side of life!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: SMS, powiadomienia sms, sms alert

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych