Skocz do zawartości

Pożyczka dla firmy- bank czy instytucja finansowa?

wróć do serwisu Moja Firma 14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_przedsiebiorczy ben

Guest_przedsiebiorczy ben
  • Goście

Napisano 29 maj 2014 - 10:02

Potrzebuję pilnie wziąć pożyczkę na zakup dodatkowego sprzętu do firmy – wyjdzie ok 15 tys. zł. Zastanawiam się czy lepiej wziąć taką pożyczkę w banku czy zdecydować się na instytucje? Sprawdzałem już trochę ofert i okazuje że w niektórych tego typu instytucjach procent takiej pożyczki dla firm jest mniejszy niż w popularnych bankach. Sam nie wiem, macie może jakieś doświadczenie w tym temacie i możecie poradzić na czym lepiej wyjdę?

#2 Guest_jene

Guest_jene
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2014 - 08:47

Nie ma co się bać takich pożyczek smile.png Ludzie myśla, że tylko banki są bezpieczne i najlepsze, a tak wcale nie jest smile.png Od 3 lat mam swoją aptekę, którą przejęłam po mamie, żeby zarabiać musimy się rozwijać i dostosowywać do klientów, dlatego wymagało to od nas zakupu dodatkowych rzeczy. Finansowo nie stać nas było na wyjęcie kasy i zapłacenie od razu. Dlatego wzięliśmy kredyt w FinUp, dla wybranych profesji mają całkiem ciekawe propozycje: mniejszy procent, długi okres spłaty.

#3 Guest_jupo90

Guest_jupo90
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2017 - 13:55

Dobre zdanie mam o firmie Easy Finance. Pomogli w przypadku kredytu dla os fizycznej, a ostatnio też znaleźli odpowiednie finansowanie dla inwestycji w mojej firmie. Podchodzą do tematu zawsze szybko i to mi się szczególnie podoba. Jak chciałem znaleźć kredyt gotówkowy to w zasadzie załatwili sprawę w ciągu dwóch dni. Szybko, ale celnie, kredyt idealnie spełnił moje możliwości co do spłaty i oczekiwania co do sumy.

#4 StarBoy

StarBoy

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 26 maj 2017 - 10:22

Przy podejmowaniu takich decyzji warto oprzeć się na szczegółowej analizie finansowej swojej firmy, polecam skorzystać z usług http://bwf-consulting.pl/. BWF Consulting to eksperci w dziedzinie biznesu i zarządzania finansami. Naprawdę warto poświęcić kilka godzin na rozmowę z nimi, po niej mogą nam się otworzyć oczy na wiele nowych możliwości..

#5 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 808 postów

Napisano 12 czerwiec 2017 - 13:08

Zdecydowanie bank! Jest bardzo wiele firm prywatnych, które udzielają pożyczek innym firmom. Co z tego skoro oprocentowanie jakie oferują jest totalnie niekorzystne ( szczególnie w sytuacji kiedy kredyt zaciągamy na dłuższy okres.....).

W sieci jest bardzo wiele porównań kredytów hipotecznych:

http://www.kredyt-mieszkaniowy.info/

Chociażby na tej stronie. 

#6 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 378 postów

Napisano 12 czerwiec 2017 - 16:29

W przypadku kredytu na firmę formalności jest zawsze więcej niż przy braniu na osobę fizyczną. Tutaj http://www.totalmone...redyty_dla_firmmożecie sobie tak ogólnie porównać różne banki, choć najlepiej to zawsze skorzystać z pomocy doradcy finansowego, ale to wiążę się z dodatkowymi kosztami.

#7 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 234 postów

Napisano 18 czerwiec 2017 - 18:43

Osobiście jednak stawiałbym na oferty banków, a także wsparcie ze strony ekspertów, takich jak Probitas Finance http://www.probitasfinance.pl/ . Musimy bowiem pamiętać o tym, że sami nie jesteśmy w stanie skutecznie przeanalizować zarówno dostępnych na naszym rynku produktów bankowych, jak i naszej zdolności kredytowej. Przy czym wysyłając wnioski kredytowe do wszystkich znanych nam banków, czy też odwiedzając je osobiście, zmarnujemy masę czasu. Tutaj natomiast uzyskamy pełne, profesjonalne wsparcie, a dodatkowo możemy być pewni zarówno najwyższej jakości obsługi klienta, jak i szybkiej wypłaty środków. 

#8 patka9

patka9

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 18 czerwiec 2017 - 20:54

Według mnie dobrą opcją jest zatrudnienie pośrednika, na rynku finansowym są różnego rodzaju kredyty dla firm, także może być trudno samemu się zdecydować i podjąć dobrą decyzję. Wiele osób na forach pyta czy można dostać kredyt bez zdolności i ku mojemu zaskoczeniu tak, tylko trzeba wiedzieć, gdzie szukać i jak negocjować z bankiem. Mi pomogła firma dobrekredytowanie.pl (https://dobrekredytowanie.pl) mają doświadczonych specjalistów, którzy znają się na rzeczy.

#9 Skrzypek9

Skrzypek9

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 22 czerwiec 2017 - 12:56

lepiej wząć w zaufanym miejscu, wcześniej warto porównać oferty na kredyty gotowkówe na http://rankingifinan...dyty-gotowkowe/i zobaczyć jak to wygląda na tle innych banków

Z rodzicami można wygrać tylko cierpliwością.

#10 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 278 postów

Napisano 04 lipiec 2017 - 11:12

no jak pilnie to najlepiej pożyczka pozabankowa masz najszybciej. no i co najwazniejsze nie jeździsz, nie szukasz, nie załatwiasz papierów tylko wszystko załatwiasz przez telefon 

#11 Guest_Bizzona

Guest_Bizzona
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2017 - 11:10

Posiadamy kredyty dla nowo powstałych i planujących rozpoczęcie działalności gospodarczych, nawet do 80 tysięcy złotych, bardzo dobre warunki cenowe. Jako poręczenie lub zastaw na nieruchomości lub ruchomości. Chętnych zapraszamy do kontaktu:  bizzona.pl

#12 Guest_MalwinaBossFinance

Guest_MalwinaBossFinance
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2017 - 07:43

Witam serdecznie! 

Oferta dla firm: 

- kredyty obrotowe, inwestycyjne, deweloperskie a także  inne formy , niezależnie od stażu, formy prawnej czy zdolności kredytowej.

- niezwykle rozbudowana oferta leasingowa - jesteśmy Partnerem sieci GO-leasing, największego brokera leasingowego a to oznacza dostęp do 32 firm leasingowych w jednym miejscu!  Sfinansujemy każdy środek trwały o wartości już od 1 tysiąca PLN

Oferta dla NOWO POWSTAŁYCH firm:

Naszym klientom oferujemy szeroką ofertę finansowania młodych przedsiębiorstw.

- finansowanie na start- procedura uproszczona pozwala uzyskać 35 000zł, pełna nawet 100 000zl, a to wszystko z konkurencyjnym oprocentowaniem!

- leasing- zaproponujemy oferty angażujące bardzo mały wkład własny ( nawet na poziomie 0%- porównując w innych instytucjach wkład własny dla nowo powstałych firm oscyluje miedzy 15-20%).

- i inne rozwiązania zapewniające lepsza płynność finansowa firmy

Zapraszam do kontaktu,

Malwina Wawrowska

tel. 511500621

e-mail m.wawrowska@bossfinance.pl 

#13 Kredyt Market

Kredyt Market

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 06 sierpień 2017 - 21:51

Dzień dobry, banki przyzwyczaiły nas do tego, że procedura ubiegania się o dodatkowe środki finansowe jest skomplikowana i czasochłonna, co skutecznie zniechęca właścicieli do inwestowania w swój biznes. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom przedsiębiorców Kredyt Market przygotował specjalną ofertę. Jeśli prowadzisz swój biznes od 2 lat lub osiągane dochody są na tyle wysokie, że nasz algorytm zakwalifikuje wnioskodawcę do grona rzetelnych przedsiębiorców mimo krótszego stażu, możesz pożyczyć środki na rozwój firmy w Kredytmarket.com. Kwota pożyczki od 10 do 50 tysięcy na okres od 3 do 6 miesięcy. Oprocentowanie kredytu to 9,5% w skali roku a prowizja wynosi jedynie 2,5%. Nie ma żadnych dodatkowych, ukrytych opłat ani ubezpieczeń. Cały proces jest elektroniczny, szybki i, co najważniejsze, bez konieczności dostarczania jakichkolwiek dokumentów. W oparciu o dane podane w trakcie wypełniania wniosku, nasz algorytm wylicza zdolność kredytową. Dzięki temu finalną decyzję z propozycją kwoty pożyczki dostajesz w ciągu 15 minut na maila. Po 2 dniach od zatwierdzenia warunków umowy otrzymasz środki na wskazane konto bankowe. Po dokładne wyliczenia zapraszamy do zakładki kalkulator na naszej stronie kredytmarket.com

#14 Clary084

Clary084

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 16:23

W celu porównania sobie różnych ofert na kredyty czy pożyczki warto skorzystać z porównywarki: racoongo. Jest to bardzo przydatne narzędzie, które z pewnością ułatwi Wam decyzję. Są tam dostępne najbardziej popularne oferty pożyczkowe, więc na pewno znajdziecie coś co będzie dla Was najbardziej odpowiednie. Porównacie sobie oprocentowania oraz warunki danej pożyczki. 

#15 Adaś2486

Adaś2486

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 19 marzec 2020 - 14:43

Dobrze sobie można warunki pożyczki dobrać pod siebie na stronie finrada.pl/pozyczki tam ustalasz sobie suwakiem sumę i czas spłaty i tyle. Dużo szybciej można dotrzeć do tych warunków które człowieka interesują zamiast przedzierać się przez dziesiątki różnych pożyczek.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych