Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Wyciągarka samochodowa - co należy o niej wiedzieć?

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49691 postów

Napisano 27 maj 2014 - 13:55

Wyciągarka samochodowa to urządzenie, które wydaję się być nieodzownym elementem wchodzącym w skład wyposażenia samochodu terenowego. Są jednak osoby, które podważają jej znaczenie twierdząc, że obniża trwałość auta. Postanowiliśmy zwrócić uwagę na kilka najważniejszych parametrów wyciągarki, na które warto zwrócić uwagę przy jej zakupie.

Powrót do artykułu: Wyciągarka samochodowa - co należy o niej wiedzieć?

#2 Guest_olus

Guest_olus
  • Goście

Napisano 27 maj 2014 - 13:57

Titanium- zajebicie renomowana marka:P autor ma takie pojęcie o wyciągarkach jak ja o hierarchii kościoła. artykuł nic nie wnosi, nie daje żadnych przydatnych informacji, napisany żeby był. czytanie go to strata czasu.

#3 Guest_bobi

Guest_bobi
  • Goście

Napisano 30 maj 2014 - 11:49

NAPISZ LEPSZY OLUS NAWET O HIERARCHI KOSCIOLA

#4 Guest_Alemietek

Guest_Alemietek
  • Goście

Napisano 03 marzec 2016 - 08:47

hahaha, nie przesadzaj. Ja swoja kupiłe, i był to udany zakup, wyciągarka przydała mi sie nie raz :P dragonwinch.com tam jest duzy wybór i ja stąd właśnie kupiłem tą swoją

#5 Guest_Gość 1

Guest_Gość 1
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2016 - 12:30

Kto ostatnio kupił coś u Dragona?potrzebuję wyciągarkę do quada, ponoć mają dobre. Ktoś coś wie?

#6 Guest_mietor

Guest_mietor
  • Goście

Napisano 03 maj 2016 - 10:48

ja mam wyciągarkę i tak jak na wstępie napisane jak właściciel auta terenowego nie wyobrażam sobie bez nie absolutnie funkcjonowania ważne żeby postawić na dobry sprzęt dobrany do samochodu, mnie w ewyciagarki doradzili i jestem zadowolony

#7 Guest_raptowny

Guest_raptowny
  • Goście

Napisano 03 maj 2016 - 11:43

ostatnio oglądałem w Karpaczu Hummera H1 z wyciagarką Titanium. najwyraźniej nie takie gówno 

#8 Guest_Karolski

Guest_Karolski
  • Goście

Napisano 20 maj 2016 - 08:23

Ja też do terenówki kupowałem wyciagarke w ewyciagrki. Słuzy mi juz dlugi czas bez zarzutu

#9 Guest_offroad

Guest_offroad
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2016 - 11:07

no tak przy terenowym samochodzie to absolutnie podstawa i nie ma co nawet bez niej w teren ruszać, ja też mam swoją też z ewyciagarki i nie ma się co dziwić bo cenowo i asortymentowo biją konkurencję na głowe

#10 Guest_golson

Guest_golson
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2017 - 17:51

Jeżeli chodzi o Polski rynek to moim zdaniem najlepsze są wyciągarki Dragon Winch. Proste w montażu a do tego bardzo silne. Mamy kilka sztuk, które używamy na zlotach i bez nich ani rusz.

#11 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 14 maj 2017 - 19:46

Mój największy problem podczas zakupu wyciągarki do mojej terenówki polegał na tym, że nie wiedziałam jaka będzie najlepsza... Na szczęście trafiłem na sklep dragonwinch.com. Mają tam super opcję - można się z nimi skontaktować i pomogą dobrać idealną wyciągarkę. To jednak za duży wydatek żeby tak kupować w ciemno.

#12 nołi

nołi

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 27 styczeń 2022 - 17:47

W sklepie https://technologis....rki-husarwinch/są dostępne super wyciągarki w świetnych cenach, zajrzyj do nich, a na pewno coś dla siebie wybierzesz. Poza wyciągarkami są u nich także dostępne inne praktyczne rzeczy. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych