Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak działa Wirtualne Biuro?

biuro wirtualne wirtualne biuro

wróć do serwisu Moja Firma 19 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kaczmar

Kaczmar

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 146 postów

Napisano 26 maj 2014 - 12:25

Zastanawia mnie od jakiegoś czasu temat Wirtualnego Biura.

Czy ktoś sie orientuje jak to w praktyce działa? Za co się płaci? Jak wygląda to od strony prawnej?

Na razie znalazłem na http://www.officezone.pl/ tyle, że mogę założyć firmę na ich adres, dostaje pełną obsługę korespondencji, można skorzystać z biura na godziny i kilka innych rzeczy.

#2 Guest_Bartłomiej Rz

Guest_Bartłomiej Rz
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 10:25

Jak chcesz zaoszczędzić pieniądze za wynajem lokalu i tak de facto biuro Tobie fizycznie nie jest potrzebne to wirtualne biuro jest świetnym rozwiązaniem. Siostar korzysta z wirtualnego biura w Szczecinie http://openeum.pl/of...biuro-szczecin/ i współpracuje im się dobrze.

#3 redkot

redkot

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 15 lipiec 2014 - 07:24

Zazwyczaj tak to właśnie działa - otrzymujesz adres pod działalność, obsługę korespondencji (możesz odbierać ją sam albo firma ją dla Ciebie skanuje i przesyła), możesz też korzystać z biura, kiedy masz np. spotkanie z klientem. Każda oferta nieco się różni, ale zazwyczaj masz do wyboru kilka różniących się ceną i usługami pakietów. Warto zrobić rozeznanie w temacie zanim się wybierze biuro.

#4 magdas1977

magdas1977

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 listopad 2014 - 15:42

ja też myślę o założeniu firmy i pracować w domu. Chciałabym aby moja działalność robiła coś w rodzaju http://www.mowaitekst.pl . mam w tym kierunku odpowiednie wykształcenie no i pewne doświadczenie, tyko obawiam się tych wszystkich formalności...

#5 Guest_Tomasz88

Guest_Tomasz88
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2014 - 12:16

Ja korzystam z wirtualnego biura i pozwala mi to zaoszczędzić niezłą sumę miesięcznie. Jak dla mnie nr jeden w Krakowie jest krakowski-adres.pl - bardzo konkurencyjne ceny, profesjonalni, rzetelni, 

#6 Guest_Alinekk

Guest_Alinekk
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2014 - 12:23

Podpisuję się obiema rękami, bardzo dobra firma. Ja jestem z warszawy i korzystam z warszawski-adres.pl ale to ta sama firma co krakowski-adres.pl z tego co wiem. Zdecydowanie można na nich polegać i ceny bardzo dobre.

#7 Guest_Agabina

Guest_Agabina
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2014 - 10:53

Ja korzystam z wirtualnego biura i pozwala mi to zaoszczędzić niezłą sumę miesięcznie. Jak dla mnie nr jeden w Krakowie jest krakowski-adres.pl - bardzo konkurencyjne ceny, profesjonalni, rzetelni, 

A orientujesz się może jak wygląda sprawa z rezygnacją? Mogę wziąć takie biuro np na próbę? 

#8 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 14:47

A orientujesz się może jak wygląda sprawa z rezygnacją? Mogę wziąć takie biuro np na próbę? 

Z tego co wiem mają możliwośc rezygnacji po miesiącu jeśli nie będziesz zadowolony, ale sprawdź sobie jeszcze.

#9 Guest_Gabriss

Guest_Gabriss
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2015 - 15:22

Z tego co wiem mają możliwośc rezygnacji po miesiącu jeśli nie będziesz zadowolony, ale sprawdź sobie jeszcze.

Od marca zaczynam działalność i zdecydowałem się na krakowski-adres.pl - mam nadzieję, że też będę zadowolony wink.png

#10 Guest_Jakubik

Guest_Jakubik
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2015 - 14:40

Od marca zaczynam działalność i zdecydowałem się na krakowski-adres.pl - mam nadzieję, że też będę zadowolony wink.png

A jaką prowadzicie działalność? Ja niedawno przeprowadziłem się do Krakowa i przenoszę tu firmę, miałem zamiar wynająć biuro, ale może na początku wirtualne biuro będzie lepszym rozwiązaniem ... 

#11 Guest_Marceloo

Guest_Marceloo
  • Goście

Napisano 07 luty 2015 - 21:29

I jak wrażenia? Zastanawiam się nad skorzystaniem z ich usług, ale w Warszawie.

#12 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 09:43

A jaką prowadzicie działalność? Ja niedawno przeprowadziłem się do Krakowa i przenoszę tu firmę, miałem zamiar wynająć biuro, ale może na początku wirtualne biuro będzie lepszym rozwiązaniem ... 

Jeśli czasem to zaglądasz, napisz proszę, czy i na jakie wirtualne biuro się zdecydowałeś.

Pełno tu reklam, a jak chcę poznać opinie osób, które faktycznie współpracują z jakimś biurem i można coś więcej się dowiedzieć poza ogólnikami w stylu "są świetni,profesjonalni, rzetelni"  itp.

Proszę o jakieś konkrety, jak to się sprawdza w praktyce, czy nie ma problemów z US? Czy nie ma ukrytych opłat? Na co zwrócić uwagę przy wyborze itp.

W reklamach każdy oferuje wszystko za pół darmo, coś mi się to wydaje zbyt piękne, żeby było prawdziwe. Nie lubię eksperymentować, ale nie ukrywam, że  np. 49zł mies. (oferta jednego z wirtualnych biur na rynku w Krakowie- cena za adres+ obsługa poczty, telefonów i itd.) to bardzo kusząca propozycja...

Nie wiem czy jest gdzieś taniej, jeśli coś wiesz, to napisz proszę.

#13 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2017 - 14:29

ja jestem za standardowymi biurami... jeśli chodzi o biura do wynajęcia na Mokotowie to polecam zajrzeć na gwiazda.info :))

#14 Franek74

Franek74

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 62 postów

Napisano 23 grudzień 2017 - 22:44

Obsługa w zakresie wirtualnego biura księgowego obejmuje prowadzenie ksiąg rachunkowych lub książki przychodów i rozchodów, sporządzanie sprawozdań finansowych, prowadzenie dokumentacji kadrowej czy asystowanie w trakcie kontroli podatkowych. Ja korzystam z usług www.amset.pl i jestem bardzo zadowolony. Szczerze polecam.

#15 m88

m88

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów
  • LokalizacjaKonin

Napisano 31 styczeń 2018 - 12:49

Z tego, co się orientuje to w różny sposoby. Zarówno mogą prowadzić księgowość, jak i coworking. Ostatnio natknąłem się na wirtualne biuro, które w swojej ofercie ma sale konferencyjne: https://hubkolektyw....esowe-warszawa/ . Według mnie dość przydatna opcja.

#16 Gocha_67

Gocha_67

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 28 luty 2018 - 20:11

Ja korzystam z usług firmy www.actanova.pl, która zajmuje się archiwizowaniem i przechowywaniem dokumentów. Uczciwa firma, wiem, że wszystko jest w dobrych rękach, już dość długo z nimi współpracuję.

#17 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 24 maj 2018 - 07:37

Ja też zastanawiałam się nad takim rozwiązaniem, ale ostatecznie zdecydowałam się na outsourcing i ofertę firmy https://www.tmf-grou...te-secretarial/ Administracja podmiotów prawnych w poszczególnych krajach jest dużym wyzwaniem dla międzynarodowych korporacji, które muszą spełniać swoje obowiązki w każdej z jurysdykcji. Firmy muszą również na poziomie globalnym śledzić i kontrolować na bieżąco realizację czynności administracyjnych, by zarządzać związanym z nimi ryzykiem. Pozwól, by TMF Group spełniała te wymogi w Twoim imieniu.

#18 Marcin86Masakra

Marcin86Masakra

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 04 czerwiec 2018 - 16:45

Jeśli chodzi o Wirtualne Biuro w Poznaniu to tylko Clockwork Wirtualne Biuro Poznań. Z tego co się orientuję to jest to obecnie najtańsze wirtualne biuro w Poznaniu. Mają też inne dodatkowe usługi jak księgowość i sprzedaż spółek. Możecie tutaj więcej zobaczyć na temat ich oferty.

#19 Marcin86Masakra

Marcin86Masakra

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 08 czerwiec 2018 - 10:03

Na Polskim rynku występuje bardzo dużo różnego rodzaju wirtualnych biur. Każde z nich koncentruje się na innego rodzaju działalności. Są wirtualne biura, które zajmują się tylko i wyłącznie obsługą poczty. Wszelkie inne elementy takie jak obsługa poczty etc. są już poza ich zakresem. Dla waszej informacji najtańsze wirtualne biura to oczywiście te które zajmują się tylko obsługą poczty. Pozostałe usługi są bardzo często scedowane na inne podmioty bądź absolutnie nie występują w ofercie przedsiębiorstwa. Ze naszej strony polecamy ofertę biuro247. Jest to połączenie wirtualnego biura, firmy doradczej oraz firmy zajmującej się pośrednictwem w zakresie usług dla biznesu.

#20 agus123

agus123

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 17 lipiec 2018 - 23:20

Jak dla mnie wirtualne biuro to świetne rozwiązanie, bo można sporo zaoszczędzić na wynajmie lokalu - nie ponosi się w tym przypadku kosztów wyposażenia, mediów, czynszu itp. natomiast otrzymuje się prestiżowy adres oraz szereg dodatkowych usług. Jak szukalibyście wirtualnego biura w Warszawie, to polecam zdecydowane  http://biurokamienica.pl   bardzo dobra lokalizacja, w samym centrum miasta. Biura są przestronne, eleganckie, jakby ktoś chciał wynająć na spotkanie biznesowe, fajna sprawa takie wirtualne biuro.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biuro, wirtualne, wirtualne biuro

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych