Skocz do zawartości

Opinia o lpg-forum.

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Snowden

Guest_Snowden
  • Goście

Napisano 24 maj 2014 - 00:56

Witajcie, jako świeżo upieczony na gazie właściciel auta z LPG szukam różnych for, które będą zaspokajały i uzupełniały moje dziury jeśli chodzi o wiedzę na ten temat. Natknąłem się na forum lpg-forum.pl i chciałbym zapytać wszystkich którzy mieli z nimi styczność, czy warto wierzyć we wszystko co tam piszą? Jaka jest ich wiarygodność i rzetelność wykonywanej pracy? Co sądzicie o ich monterach LPG? Np. Nikodem. Z góry dziękuję za opinię i szerokości życzę. ;)

#2 Guest_Maciek

Guest_Maciek
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 09:45

Hmm, ciekawe pytanie;) Wszystko zależy od tego do czego chcesz montować, czy zależy Ci na cenie czy na jakości. Na tym forum są osoby które mogą ci coś doradzić, ale nie  ukrywajmy że większość to gazownicy którzy prowadzą tam reklamę. Osobiście korzystałem z innego warsztatu, ale na formu trochę siedziałem. Opinie są różne, co do Nikodema to nawet na samym forum masz wątek gdzie ludzie się skarżą http://lpg-forum.pl/...70.html#p294970 na forum Opla podobnie http://forum.vectrak...-2#entry2797994

No i jak poszukasz to znajdziesz też parę ciekawych wątków na forum BMW (gdzie podobno właśnie Nikodem radził wyjmować zawór bezpieczeństwa z butli gazowej;) lub na jego własnym forum znany problem z Lexusem...

Ale i tak wybór należy do Ciebie, każdy może mieć swoje zdanie i niektórzy nawet polecają Nikodema, chociaż nie wiadomo czy to nie reklama;D

#3 Pawello

Pawello

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 165 postów

Napisano 28 maj 2014 - 12:08

Bo to już chyba tak jest, że gdy jesteśmy zadowoleni, to niewielu ludziom o tym mówimy, natomiast jak tylko coś nas zirytuje to koniec świata. Wszystkich powiadomimy. 

#4 Guest_Lulek

Guest_Lulek
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2014 - 18:58

No może coś w tym jest, ale przecież jest sporo warsztatów o których krążą raczej dobre opinie (np. te które są autoryzowane przez CZAKRAM jeżeli chodzi o warsztaty gazowe) i takie o których są różne opinie no ale musi to o czymś świadczyć.

#5 Guest_Malejka

Guest_Malejka
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2014 - 20:08

Z tego co się orientuje to właśnie Energy Gaz przejęło autoryzowany warsztat CZAKRAMU w zeszłym roku, więc to chyba jest wystarczająca rekomendacja. 

#6 vaijaec

vaijaec

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 23 czerwiec 2014 - 21:07

A gazował ktoś kiedyś w Energy Gaz? Właśnie zastawiam się nad montażem u nich ale tak zbieram opinie, bo jak na razie na tym forum dostałem tylko jedną;)

JakiKantor.pl - Ranking Kantorów Internetowych

#7 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2014 - 20:14

Nie wiem jakie auto chcesz zagazować ale tu masz wątek z innego forum http://www.forum.mot...instalacja-lpg/. Gość był raczej zadowolony z montażu, na forum audi A4 też masz ciekawy wątek na ich temat, poszukaj też w necie jest trochę opinii.

#8 Guest_Noname

Guest_Noname
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2014 - 21:38

Z tego co widziałem na ich FB, to gazowali też ostatnio nowego Dodga RAM-a, fajnie to wygląda nie każdy by się podjął...

#9 Guest_Michał Audi Zavoli

Guest_Michał Audi Zavoli
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2015 - 13:14

Ja tam chłopaków z Energy chwalę a LPG FORUM to banda niskiego polotu kowali co nie mają roboty i siedzą na forum w godzinach nienaturalnie wczesnych, więc chyba im się w robocie nie przelewa!. Ja jechałem do Warszawy z Opola bo stwierdziłem, że jak mam ryzykowac i montować gaz do bezpośredniego wtrysku na miejscu i bać się każdego dnia o moj samochód po montażu to nie dam rady. Pojechałem i teraz mam święty spokój. Audi 2.0 na bezpośrednim z Zavoli . Michał.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych