Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ranking kantorów internetowych 2014

wróć do serwisu Księgowość 92 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 196816 postów

Napisano 23 maj 2014 - 12:55

Internetowykantor.pl, Cinkciarz.pl i Walutomat.pl - to najlepiej oceniane przez polskich konsumentów serwisy internetowej wymiany walut. Jak Polacy postrzegają tę formę usług? Co w niej chwalą, a na co narzekają? Prezentujemy wyniki najnowszego Rankingu Kantorów Internetowych, który powstał w oparciu o blisko ćwierć miliona opinii wystawionych w niezależnym serwisie Opineo.pl.

Powrót do artykułu: Ranking kantorów internetowych 2014

#2 Guest_julian

Guest_julian
  • Goście

Napisano 23 maj 2014 - 12:57

czemu lider walut dopiero 6?? o nie :P oni są najlepsi! ja tam daje im 1 miejsce :) gratki

#3 Guest_Gacek28

Guest_Gacek28
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2014 - 22:25

Jeśli chodzi o mnie, najchętniej korzystam teraz z Amronet.pl. W ogóle zaś przez Internet wymieniam już ponad 2 lata. W Amronet podobają mi się naprawdę szybkie przelewy oraz to, że jest stała prowizja 0,2 a nie spread, który może niemile zaskoczyć.

#4 Guest_handy

Guest_handy
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 11:20

Amronet- jasne zasady, zawsze niskie koszty. Podoba mi się.

#5 Guest_e.wawro

Guest_e.wawro
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 15:12

I fajne aplikacje, np. kalkulator walut i przelicznik korzyści na stronie www.amronet.plsmile.png

#6 Guest_Eugeniusz

Guest_Eugeniusz
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2014 - 16:04

Bardzo dużo się ostatnio pisze o tych kantorach internetowych. Tak jakby nie istniały normalne, takie jak Cent gdzie nie trzeba kombinować z internetami, tylko pieniądze się dostaje z ręki do ręki. Z tego co się orientuję, to informacja że w kantorach internetowych jest przesadzona grubo. Dodałem linka, możecie sobie porównać, jakie są kursy.

#7 Guest_bettle

Guest_bettle
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2014 - 13:36

Wolę internetowe nie tylko ze względu na niskie koszty transakcji ale też bezpieczeństwo. Bezgotówkowo moim zdaniem pewniej. Gdy korzystam z Amronet.pl mam podobne odczucia jakbym dokonywał przelewu w elektronicznej bankowości. No i nie ograniczają mnie żadne godziny otwarcia, kiedy chcę kupić walutę po prostu włączam komputer.

#8 eldem

eldem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 287 postów

Napisano 02 sierpień 2014 - 21:58

Jakie bezpieczeństwo. Wystarczy wirus i po kasie.

#9 Guest_Huduty

Guest_Huduty
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2014 - 23:02

Bawi mnie ten ranking. Dla mnie jedynym i niezawodnym kantorem jest Amronet. Ktoś kto wybiera jakieś szemrane nowości jest po prostu dziwny i szalony.

#10 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 24 październik 2014 - 12:33

Kantor internetowy dla mnie to przede wszystkim wygoda, bez wychodzenia z domu mogę spokojnie wymienić taką ilość waluty jaką potrzebuje, a do tego w dobrej cenie. Korzystam obecnie z usług CashBroker i nie mogę narzekać. Transakcję przebiegają szybko, łatwa obsługa, kalkulator walut i korzyści no i zapewniają bezpieczeństwo. Oszczędza się nie tylko czas ale i pieniądze. Jak dla mnie bomba smile.png

#11 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2014 - 23:07

Preferuję transakcje bezgotówkowe, tym samym uważam, że wymiana walut przez Internet to naprawdę fajne rozwiązanie. Różne rankingi wskazują inaczej, ale ja osobiście jestem za Amronet.pl. Ani razu wciągu swej działalności nie podwyższyli kosztów (jedyny koszt to 0,2% prowizji).

#12 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 21:28

Polecam zapoznanie się z oferta wymiany cashbroker'a, przy większych kwotach można telefonicznie wynegocjować korzystne kursy. 

#13 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2015 - 08:41

www,KantorEkspert.pl - ja robie tam wymianę ze względu na najlepsze kursy.

#14 Guest_Alex

Guest_Alex
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2015 - 17:09

Jestem za korzystaniem z Amronet.pl ze wzgledu na dobre kursy walut.

#15 Guest_nattief

Guest_nattief
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2015 - 14:31

Hej, ja również jestem w Amronecie. Podoba mi się. Szybkie transakcje, dosłownie od reki po najlepszym, dostępnym kursie.

#16 Guest_Surfer

Guest_Surfer
  • Goście

Napisano 21 luty 2015 - 23:43

Kantory online dają sporo oszczędzić. Ja wybrałem - Korzystnie.pl

#17 Guest_AxelFo

Guest_AxelFo
  • Goście

Napisano 09 marzec 2015 - 05:58

Potwierdzam, że Korzystnie.pl ma korzystne kursy !!!

#18 Guest_Doda

Guest_Doda
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 16:06

Polecam skorzystanie z CashBroker'a. W tym rankingu go nie ma bo jest młodym kantorem, ale radzi sobie coraz lepiej :) warto do nich zajrzeć :)

#19 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 20:19

Dziuję za informacje o kantorze Korzystnie.pl. Zostaję z nimi na stałe !

#20 Guest_Klient Pewnego Kantoru

Guest_Klient Pewnego Kantoru
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 20:37

Jak idzie naprawdę dobry, kantor internetowy, którego usługi są na wysokim poziomie, ma bardzo korzystny spread i dobra pozycję na rynku, to Pewny Kantor to wszystko ma. Jestem po prostu częsty i zadowolonym klientem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych