Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

program dla księgowych

wróć do serwisu Księgowość 38 odpowiedzi w tym temacie

#1 krzysiu89

krzysiu89

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 21 maj 2014 - 09:56

Jaki program polecacnia dla osób, które prowadzą niewielkie biuro rachunkowe? Jak wygląda sprawa z licencjami i ile one kosztują? Macie jakieś sprawdzone programy?

#2 kordian

kordian

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 422 postów
  • Lokalizacjaśląsk

Napisano 21 maj 2014 - 17:14

Jeżeli chodzi o KPiR to w biurze rachunkowym korzystam z programu Buchalter Win, zakup programu to ok.600 zł. i w tym są płace, środki trwałe, faktury, można w tej cenie prowadzić do 99 firm, program jest pod windows ale jest obsługiwany tylko i wyłącznie z klawiatury, cena za roczną aktualizacje to 170,00 zł. za jedno stanowisko,  w biurze rachunkowym sprawdza się dobrze, pomoc producenta  po wykupieniu rocznego abonamentu bezpłatna i fachowa.

Natomiast jeżeli chodzi o pełną księgowość to korzystamy z Rewizora Gt bo w nim najbardziej się intuacyjnie odnalazłem bez fachowej pomocy, dokumenty zadekretowane nie muszą być zaksięgowane żeby sporządzić RZIS i Bilans i sprawdzić czy wszystko pasuje,  a to jest ważne, jeżeli coś się nie zgadza to można poprawić i gdy wszystko jest ok to dopiero zaksięgować, nie trzeba zamykać i zaksięgować poprzednich okresów żeby pracować w następnych,

z tych które testowałem to jeszcze Leftchand ale nie przypadły mi do gustu niektóre wydruki i narzucaniu nr dekretu i księgowego wg producenta

oraz jeszcze reset2, ale tam nie ma opcji księgowania, tylko jak wprowadzisz dokument to po zamknięciu tego okresu dokumenty są wtedy jak zaksięgowane- trochę dziwne ale każdemu co innego pasuje i odpowiada.  

Radzę pobrać demo i samemu sprawdzić.

#3 Anula00

Anula00

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 28 maj 2014 - 19:51

A jaki program polecacie do prowadzenia KPiR dla małej firmy?

#4 Guest_Ilona_

Guest_Ilona_
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2014 - 09:24

Ja korzystam z Małej Firmy:CBS lefthand. Nie wiem na czym najbardziej Ci zależy, ale ma sporo możliwości. Moduł sprzedażowy, moduł kasowy, bankowy, produkcji, projektów. Kadry też są, środki trwałe itd. 

Ja polecam, znajomi też już zastanawiają się nad zakupem. 

#5 kordian

kordian

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 422 postów
  • Lokalizacjaśląsk

Napisano 10 czerwiec 2014 - 20:38

Do prowadzenia KPiR w małej firmie polecam Mała Księgowośc Rzeczpospolitej za 50 zł.

#6 fikusa91

fikusa91

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów
  • LokalizacjaRecenzje kosmetyków fryzjerski i sprzętu do włosów

Napisano 17 czerwiec 2014 - 08:04

W zupełności wystarczy mała księgowość. Program prosty w obsłudze i bardzo przejrzysty. 

#7 Guest_OGNIK

Guest_OGNIK
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2014 - 11:55

Serdecznie dziękujemy Państwu za pozytywne komentarze dotyczące programu OGNIK. Zauważamy je i mobilizują nas one do dalszej pracy nad OGNIKIEM.
Dziękujemy również za te mniej pochlebne – zwykle dodane przez „mróweczki” wynajęte przez konkurencję. Dzięki nim wiemy, że OGNIK stał się zauważalny na Polskim rynku.
Korzystając z Państwa obecności na tym forum na nowy 2015 rok Życzymy:
Naszym Klientom - zdrowych, spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku pełnego nowych ambitnych wyzwań i satysfakcji z ich realizacji.
Naszym Kontrahentom – sukcesu i satysfakcji ze współpracy i realizacji założonych planów.
Naszym Konkurentom – zrównoważonego rozwoju i opartego o zasady fair play współzawodnictwa w dostarczaniu Klientom coraz lepszych narzędzi w ich codziennej pracy.
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku Życzy Zespół OGNIKA

#8 anna22333

anna22333

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 28 lipiec 2015 - 10:29

Polecam prowadzenie księgowości on-line. Ja korzystam z usług Biura Kognitariat. http://www.kognitari.../uslugi-online/Pozdrawiam.

#9 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19185 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 28 lipiec 2015 - 10:35

anna22333 - nie widzisz, że temat stary, dotyczy innej formy prowadzenia księgowości, więc w jakim celu ta reklama? chyba, że tematyki TEŻ nie zrozumiałaś

#10 moniczka12

moniczka12

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 150 postów
  • LokalizacjaŁódż

Napisano 17 sierpień 2015 - 19:53

No cóż koleżanka nie zauważyła, że temat już trochę stary. Ale chciała link dodać koniecznie. 

#11 Aleksy77

Aleksy77

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 19 sierpień 2015 - 16:47

No cóż, tak to już jest z reklamą w internecie. Wszędzie jej coraz więcej.

Medytacja to dar ograniczony tylko do nieznanych filozofów i krów. Inni nie zaczynają myśleć, nim nie zaczną mówić lub pisać.

#12 Tomeek

Tomeek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 21 sierpień 2015 - 00:26

Również korzystam z Małej Księgowości. Zresztą chyba niczego równie dobrego w tej cenie nie ma, a przynajmniej ciężko. No chyba, że zamierzasz wydać zdecydowanie większe kwoty.

#13 Guest_kermit

Guest_kermit
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2015 - 09:43

Korzystałem z bizin.pl i dla moich potrzeb ten program był wystarczający. Dobrze się  z niego korzysta a zwłaszcza jak używasz różnych komputerów i nie chcesz instalować niczego to wchodzisz tylko na stronkę logujesz się i sprawdzasz finanse, stan magazynów itd. co tam masz w bazie.

#14 Dawton

Dawton

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 wrzesień 2015 - 13:24

Ja korzystam z Małej Księgowości. Łatwa w obsłudze i w zupełności wystarczy dla małego przedsiębiorstwa.

#15 Guest_angelika

Guest_angelika
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2015 - 19:51

Polecam oprogramowanie firmy RESET2. Są specjalne wersje dla biur rachunkowych. Cenowo też jest bardzo przystępnie. Dużym atutem jest to że programy są regularnie aktualizowane. Można mieć do nich zaufanie.

#16 Guest_aleksandra

Guest_aleksandra
  • Goście

Napisano 19 marzec 2016 - 12:01

kup taki program jak Główna księgowa sądu rejonowego w toruniu Pani Żuchowska Barbara. W wystąpieniu pokontrolnym Najwyższej Izby Kontroli z 2013 roku można przeczytać, że stosowany przez ok 10lat program FK jest niezgodny z ustawą o rachunkowości. co to za główna księgowa??? Tłumaczenia pani kierownik Bendlin Wiesławy są dziecinne. pewnie nie mogła zaprzestać używania owego programu bo co....?????wiedziała ze jest nieprawidłowy czy nie wiedziała, wiedziała, ze jest ustawa o rachunkowości czy nie wiedziała. Oto są pytania. wstyd dla tych pan, ale nadal zajmują swoje stołeczki i dostają trzynaste pensje, tylko za co?....i z czyich pieniążków?.......tak się pracuje w budżetówce:-) w przedsiębiorstwie to chyba byście nie mogli sobie pozwolić na takie działania. co? wesołych świat wielkanocnych.

#17 robertooos

robertooos

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 23 marzec 2016 - 15:47

Ja osobiście polecam lefthand.pl. Sam korzystam w swojej firmie i nigdy się nie zawiodłem. Bardzo łatwe i szybko da się ogarnąć.

#18 cortex22

cortex22

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 marzec 2016 - 08:07

Do prowadzenia KPiR w małej firmie polecam Mała Księgowośc Rzeczpospolitej za 50 zł.

Ja tego programu używam u siebie. Jest tani i dla małej firmy wystarczający.

#19 T85

T85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 09:21

Jaki program polecacnia dla osób, które prowadzą niewielkie biuro rachunkowe? Jak wygląda sprawa z licencjami i ile one kosztują? Macie jakieś sprawdzone programy?

Trochę czasu minęło od czasu publikacji tego posta, ale być może jego autor lub inni użytkownicy nadal są na etapie poszukiwania dobrego rozwiązania dla swojej firmy. Jeśli tak, to na pewno warto zwrócić uwagę na produkty wrocławskiego RESET2 - nawet w tym wątku ktoś o nich wspominał. Mają sporo programów, które ułatwią pracę w biurze rachunkowym (R2księga, R2fk, R2płatnik). Programy nie są darmowe, ale przez pierwsze kilka tygodni można korzystać z wersji demo, ja tak zrobiłem, i już przy nich zostałem, głównie ze względu na intuicyjną obsługę, wsparcie i częste aktualizacje. 

#20 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 09 maj 2016 - 08:35

Polecam lefthand do pełnej księgowości. Niedrogi i prosty program. Korzystamy także z tego programu kilka lat i nigdy nie sprawił problemu. Dla stowarzyszeń są ciekawe ceny.

Dla KPiR używamy programu od Streamsoft (KPiR Ala), proste, dobre wsparcie.

www.mojebiurorachunkowe.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych