Skocz do zawartości

Zdjęcie

Puchar dla pracownika za osiągnięcia zawodowe

wróć do serwisu Kadry 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sua

Sua

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1150 postów
  • LokalizacjaGórny Śląsk.

Napisano 21 maj 2014 - 08:51

Cześć.

Proszę Was o pomoc.

Chcemy wręczyć puchar dla najlepszego pracownika. Czy puchar (jego wartość) to 1. świadczenie rzeczowe i powinno być opodatkowane i oskładkowane czy też puchar to 2. rzecz o charakterze emocjonalnym nie powodująca u pracownika przysporzenia majątowego zatem bez podatku i składek?

Nadmieniam, że to nie będzie super puchar ze złota i rubinów lecz po prostu duży "kielich" z blachy w kolorze złotym, na drewnianej podstawce, z tabliczką z imieniem pracownika... Ewentualnie kawał szkła na podstawce...

Proszę napiszcie co o tym myślicie. smile.png

#2 Maria

Maria

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 3632 postów
  • LokalizacjaMAŁOPOLSKA

Napisano 21 maj 2014 - 09:36

Moim zdaniem wartość nagród rzeczowych otrzymanych przez pracownika od pracodawcy  stanowi przychód ze stosunku pracy i podlega opodatkowaniu i oskładkowaniu.

#3 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 459 postów

Napisano 27 lipiec 2018 - 19:35

Super pomysł z tym pucharem :) My też nagradzamy pracowników, szczególnie jak mają jakiś jubileusz pracy. Puchary zawsze zamawiamy na https://nana.com.pl/...le-puchary.htmli jesteśmy zadowoleni. Są w naprawdę dobrej cenie i przede wszystkim porządne, jeśli chodzi o jakość. Do pucharu można wsypać na przykład cukierki i już jest gotowy ekstra prezent!

#4 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 215 postów

Napisano 20 luty 2020 - 08:24

Mnie też taki pomysł bardzo się podoba. Tak sobie myślę, że zarówno puchary, czy nawet medale są takim fajnym, namacalnym dowodem na to, że ktoś docenia naszą pracę. Bardzo szeroki wybór tego rodzaju produktów znajdziemy w ofercie sklepu Tryumf i jestem przekonany, że bez względu na to, czy szukamy prezentów dla pracowników, dyplomów dla dzieci, czy medali na zawody sportowe, w każdym z tych przypadków wybierzemy tutaj coś ciekawego:).

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych