Skocz do zawartości

Zdjęcie

Firma sprzatająca - czy to oszczędność

40 odpowiedzi w tym temacie

#21 Kasik86

Kasik86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 21 marzec 2016 - 20:22

Na pewno jest to oszczędność czasu, dlatego myślę, że warto szczególnie gdy z jakiegoś powodu nie czujecie się na siłach by wysprzątać całe mieszkanie czy dom. Często jednak trzeba dostarczyć niezbędnego sprzętu osobom, które przychodzą sprzątać, wówczas polecam zaopatrzyć się w http://leifheitsklep...ach-p45556.html , wszystko oczywiście zależy od danej firmy, zatem warto to wcześniej ustalić :)

#22 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 711 postów

Napisano 30 marzec 2016 - 11:17

jeśli ma się możliwość zatrudnienia takiej firmy to warto to zrobić bo rzeczywiście oszczędza się na tym swój czas i energię.

#23 Guest_Brawurka

Guest_Brawurka
  • Goście

Napisano 13 maj 2016 - 19:08

jeśli ma się możliwość zatrudnienia takiej firmy to warto to zrobić bo rzeczywiście oszczędza się na tym swój czas i energię.

Wydaje mi się, że oprócz czasu i energii oszczędzamy pieniądze, gdyż z pewnością stała współpraca  z daną firmą przynosi nam jakieś oszczędności. W Łodzi fajnie współpracuje się z damart-sprzatanie.pl i mogę wam polecić.

#24 roman1410

roman1410

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 sierpień 2017 - 10:22

Mam dużą firmę w Poznaniu i korzystam z tej firmy http://pozamiatane.info

#25 Falkor

Falkor

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 sierpień 2017 - 07:54

Nie wiem, czy mam na tyle dużo zaufania, by wpuścić do swojego domu lub biura obce osoby sprzątające, którym nie będę miał czasu patrzeć na ręce. Oczywiście, gdybym miał możliwość wynająć grupę ludzi, których znam to myślę, że wtedy z pewnością skorzystałbym z takiej usługi.

Interesujesz się walutami ? Blog twojedolary.pl to idealne miejsce dla Ciebie.

#26 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 711 postów

Napisano 28 sierpień 2017 - 10:12

myślę, że w dzisiejszych czasach to jest opłacalne bo jedna sprzątaczka często liczy sobie jak za cały etat więc firma jest rozsądniejszym rozwiązaniem.

#27 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 662 postów

Napisano 28 sierpień 2017 - 14:03

Chyba największa oszczędność to sprzątać samemu.

#28 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 252 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 28 sierpień 2017 - 15:16

Mieszkanie sprzątam sam :P w pracy nie wyobrażam sobie żeby nie zatrudniać firmy, która zajmuje się sprzątaniem :D 

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

#29 tafon

tafon

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 15:15

Mi się wydaje, że to może być dobra inwestycja. Szczególnie w przypadku przedsiębiorstw. Całkiem ciekawa firma sprzątająca Legnica jest według mnie pod tym linkiem :)

Miłość gwałciła mnie wciąż jeszcze, byłem udobruchany jak jeszcze nigdy w życiu.

#30 infinistka

infinistka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 23 grudzień 2017 - 11:09

Wszystko zależy od tego co chcemy posprzątać i ile mamy czasu. Czasami może być tak, że oprócz standardowego sprzątania będzie potrzebna dezynfekcja. Jeżeli masz problem z gryzoniami lub robakami proszę sprawdź ofertę ABA DDD. Ja przy tradycyjnych porządkach załatwiam sobie wolne i poświęcam czas oraz energię na doprowadzenie domu do ładu. W przypadku cięższych zabrudzeń korzystałabym jednak z firmy sprzątającej, bo po co się męczyć?

#31 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2018 - 12:59

Hej, potrzebujemy usługi polimeryzacji posadzek we Wrocławiu. Czy ktoś zna może firmę www.czyszczenieprofesjonalne.pl? Jakie macie opinie?

#32 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1092 postów

Napisano 21 styczeń 2018 - 15:53

W wielkich firmach takie usługi muszą być świadczone.

Always look on the bright side of life!

#33 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 632 postów

Napisano 24 luty 2018 - 17:27

Szczerze mówiąc wydaje mi się, że sprzątaniem można zająć się samodzielnie. Nie widzę potrzeby korzystania z usług firm zewnętrznych. Kluczem do sukcesu są wysokiej jakości preparaty czyszczące. Gdzie można dokonać ich zakupu? Chociażby w sklepie https://www.leifheitsklep.pl/

#34 bjorke

bjorke

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 27 marzec 2018 - 13:15

Oczywiście, że tak. Od kiedy zatrudniam profesjonalną firmę zanotowałam spory spadek kosztów. Nie muszę specjalnie zatrudniać to tego osoby i płacić jej wynagrodzenia. Odchodzą wszystkie koszty a w ostatecznym rozrachunku sama usługa kosztuje moja firmę mniej. Możesz jeszcze skorzystać z korzystnych pakietów, gdzie dostosujesz usługę do swoich potrzeb. Podsyłam Ci link sprawdź sama: https://www.hojoclea...ukiwarka-uslug/

#35 Gocha_67

Gocha_67

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 28 marzec 2018 - 21:57

Po kapitalnym remoncie pomieszczeń magazynowych szukałem sprawnej firmy sprzątającej. Zgłosiła się firma www.somi.pl. Jestem bardzo zadowolony z jej pracy. Dzięki szybko i dokładnie wysprzątanemu magazynowi mogłem w terminie rozpocząć działalność. Następnym razem znów zwrócę się do nich.

#36 krystian81

krystian81

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 06 lipiec 2018 - 09:45

Jak szukasz dobrej firmy sprzątającej to sprawdź http://royalmaids.pl

http://profesjonalne-strony.com - Tworzenie stron internetowych Zielona Góra

#37 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 632 postów

Napisano 01 grudzień 2018 - 17:43

Tak, korzystanie z usług firmy sprzątającej to przede wszystkim spora oszczędność czasu. Jeśli miałbym polecić Ci jakąkolwiek firmę specjalizującą się w oferowaniu wysokiej jakości usług sprzątających, byłaby nią firma https://moppy.pl która oferuje różne pakiety dla swoich klientów i umożliwia  zamówienie sprzątania (oraz jego opłacenie) przez internet.

#38 sosimply

sosimply

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 03 grudzień 2018 - 13:10

Wydaje mi się, że jak najbardziej warto korzystać z usług firm sprzątających. Sama prowadząc sosimply.pl mam odpowiednią firmę, która w miarę szybko ogarnia te sprawy, a ja ciesze się czystym biurem. 

#39 Guest_Michał43

Guest_Michał43
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2019 - 18:42

Od dwóch lat zatrudniam Anilop i przyznam szczerze że nie wyobrażam sobie działań biura bez fachowej pomocy w sprzątaniu. Doskonała jakość usług, a dodatkowo naprawdę atrakcyjna wycena usług przy długofalowej współpracy.

#40 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2019 - 14:32

Z własnego dość dużego doświadczenia polecam firmę czyszczenieprofesjonalne.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych