Skocz do zawartości

Zdjęcie

Molestowanie seksualne w miejscu pracy

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671727 postów

Napisano 14 maj 2014 - 17:38

Za molestowanie seksualne w miejscu pracy należy uznać wszelkie zachowania, gesty, wypowiedzi o podłożu seksualnym, godzące w dobra osobiste i godność pracownika. Sprawcą tych czynów może być zarówno przełożony jak i współpracownik ofiary.

Powrót do artykułu: Molestowanie seksualne w miejscu pracy

#2 www.twojeporady.pl

www.twojeporady.pl

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 15 maj 2014 - 06:42

w Polsce tematyka stanowiąca tabu, często uznawana za sytuację, w której szanse na uzyskanie odszkodowania są niewielkie, podczas gdy w przypadku pomocy prawnika od początku istnieje możliwość uzyskania dość wysokiego odszkodowania,

pomoc prawnika znajdziesz na:

www.twojeporady.pl

#3 Guest_KRISTIANO

Guest_KRISTIANO
  • Goście

Napisano 10 luty 2017 - 18:04

MOJM ZDANIE TO POD CZAS PRACY JEST PO PROSTU FAJNA SPRAWA WTEDY MORZNA TROCHE SIE ROZLUZNIC I OD STRESOWAC.JA MORZE TAK TO POWIEM JA MAM SWOJA FIRME TO SAME DOMNIE PRZYCHODZA PRACOWNICE I WRECZ PRZECIWNBIE NAWED MERZCZYZNI MNIE BLAGAJA RAZEM Z PRACOWNICAMI ŻEBYM IM ROBIŁA BARDZO OSTRY SEX CZYLI SADO MACHO.JA NAWET CZTER PRACOWNICE I MESZCZYZN WIEZIŁAM W SWOJEJ FIRMIE ZNECAŁAM SIE NAD NIMI A TO TRWAŁO CZTERY I PÓŁROKU TEMU .DLAMNIE TO JEST ZARABISTA ZABAWA I JESZCZE JEDNO JAK BYM BYŁA CALEJ POLSKI PREZYDENTEM TO BYM ZROBIŁA W SEJMIE ŻĘBY TAKIE PRAWO WYSZLO ŻEBY SAMI MĘSZCZZNI JAK KOBIETA WCHODZI DO PRACY TO NAJPIERW SZEW WOŁA JA I NAJPIERW NIECH JA ZGWAŁCI NA OSTRO A PUZNIEJ NIECH IDZIE DO PRACY .TAK RZEBY WYSZLO TAKIE PRAWO I USTANOWIOENIE.

#4 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 18724 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 10 luty 2017 - 18:31

MOJM ZDANIE TO POD CZAS PRACY JEST PO PROSTU FAJNA SPRAWA WTEDY MORZNA TROCHE SIE ROZLUZNIC I OD STRESOWAC.JA MORZE TAK TO POWIEM JA MAM SWOJA FIRME TO SAME DOMNIE PRZYCHODZA PRACOWNICE I WRECZ PRZECIWNBIE NAWED MERZCZYZNI MNIE BLAGAJA RAZEM Z PRACOWNICAMI ŻEBYM IM ROBIŁA BARDZO OSTRY SEX CZYLI SADO MACHO.JA NAWET CZTER PRACOWNICE I MESZCZYZN WIEZIŁAM W SWOJEJ FIRMIE ZNECAŁAM SIE NAD NIMI A TO TRWAŁO CZTERY I PÓŁROKU TEMU .DLAMNIE TO JEST ZARABISTA ZABAWA I JESZCZE JEDNO JAK BYM BYŁA CALEJ POLSKI PREZYDENTEM TO BYM ZROBIŁA W SEJMIE ŻĘBY TAKIE PRAWO WYSZLO ŻEBY SAMI MĘSZCZZNI JAK KOBIETA WCHODZI DO PRACY TO NAJPIERW SZEW WOŁA JA I NAJPIERW NIECH JA ZGWAŁCI NA OSTRO A PUZNIEJ NIECH IDZIE DO PRACY .TAK RZEBY WYSZLO TAKIE PRAWO I USTANOWIOENIE.

Psychiatra czeka, po drodze zajrzyj do słownika ortograficznego

#5 Guest_Aga

Guest_Aga
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2018 - 12:03

Pracownicy, którzy są molestowani rzadko się do tego przyznają, nie chcą bowiem stracić pracy, a boją się, że wchodzenie w dyskusje pozbawi ich stanowiska. U nas w pracy szef molestował pracownicę, często zatrzymywał ją samą w biurze na przerwach i zmuszał ją do prowadzenia dziwnych rozmów. Koleżanka brzydziła się człowiekiem i w końcu poprosiła o przeniesienie do innego działu, ale wiem od niej, że zapisała się na terapię, bo po prostu przychodzenie do biura wywołuje w niej stres. Inna koleżanka poleciła jej Psychologgię Plus, bo ośrodek jest blisko pracy i dziewczyna chyba jest zadowolona.

#6 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 216 postów

Napisano 19 czerwiec 2018 - 17:31

Absolutnie nie wolno nam się zgadzać na molestowanie w miejscu zatrudnienia. Chodzi tu przecież o naszą godność a przyzwolenie na taką sytuację otwiera furtkę do łamania prawa. Warto bowiem wiedzieć, że nadużywanie władzy poprzez molestowanie seksualne jest karalne! Wiem też, że jest to bardzo trudne przeżycie dla każdego, dlatego polecam, żeby osoby, które przeżyły coś takiego jak najszybciej zgłaszali się do specjalistów i nie tłumili w sobie złych emocji. Na http://www.centrumdobrejterapii.pl/ z pewnością uda wam się znaleźć informacje i kontakt do specjalistów.

#7 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 21:51

Powiedzcie to masażystkom w hotelu Elbląg w Elblągu które są molestowane przez klientów salonu masażu i boją się to zgłaszać...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych