Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak czyścić lampy i żyrandole?

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102231 postów

Napisano 14 maj 2014 - 15:00

Lampy i żyrandole są elementem wyposażenia każdego wnętrza, często wybierając oświetlenie kierujemy się ich wyglądem. Żeby lampy i żyrandole nie przestały być ozdobą wnętrza trzeba o nie dbać i czyścić regularnie. Abażury i klosze są wykonane z różnych materiałów, podpowiadamy jak czyścić szkło, kryształ, pergamin, plastik, drewno i tkaninę.

Powrót do artykułu: Jak czyścić lampy i żyrandole?

#2 Guest_margoto

Guest_margoto
  • Goście

Napisano 14 maj 2014 - 15:01

To kwestia dopasowania pod aranżację, zobaczcie - http://tekielak.pl/o...-satyna-zloto/8 Coś takiego nie do każdego mieszkania będzie pasowało, a do naszego pasowało perfekcyjnie ;-)

#3 Guest_crystal

Guest_crystal
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2016 - 18:36

Zapraszam na stronę www.rimalux.pl. Można dowiedzieć się ciekawych rzeczy o kryształach.

#4 Guest_rolkso

Guest_rolkso
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2017 - 11:14

Dużo oświetlenia różnego rodzaju sprzedają w sklepie online na elektryczny.com. Ja tutaj zamawiałem między innymi systemy linkowe i szynowe. Bardzo duży wybór, dobre klasowe marki i fachowe doradztwo. Rzeczywiście można się było telefonicznie skonsultować z kompetentną osobą, która miała pojęcie co sprzedaje i jak konkretny moduł zamontować żeby działał poprawnie.

#5 Guest_xas

Guest_xas
  • Goście

Napisano 16 październik 2017 - 10:16

Dobrym pomysłem w moim wypadku było zamówienie spotów do salonu. Światło się wygodnie niesie, jest odpowiednio rozparcelowane po całym pokoju. Spoty na lince kupowałem przez stronę elektryczny.com. Duży sklep, to co pokazują na stronie to realnie mają dostępne, nie trzeba czekać tygodni aż dopiero zorganizują towar.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych