Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dekoracja ścian – fototapety i naklejki inspirowane grami

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102551 postów

Napisano 13 maj 2014 - 14:07

Fototapety i naklejki ścienne do pokoju dla dzieci to jeden z pomysłów na ozdobę ścian. Zarówno do pokoju dla chłopca jak i dziewczynki, świetnie nadadzą się tapety inspirowane grami telewizyjnymi. Myloview przygotował serię fototapet i naklejek ściannych Retro Video Games, inspirowanych grami. Dzięki nim, w prosty sposób przywołamy czasy nintendo i pegazusa.

Powrót do artykułu: Dekoracja ścian – fototapety i naklejki inspirowane grami

#2 wawa111

wawa111

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 18 czerwiec 2014 - 11:07

Według mnie nie jest dobrym pomysłem pakiewanie gier jeszcze na ściany w pokoju dziecięcym, zdecydowanie lepiej dla dziecka będzie jak ozdobimy to czymś naturalnym, jakaś fototapeta lasu czy roślin tutaj sa fajne wzory które z powodzeniem równie ciekawie ozdobią pomieszczenie.

#3 Guest_Wiktoria22

Guest_Wiktoria22
  • Goście

Napisano 19 maj 2015 - 10:30

Obecnie furore robią dekoracje takie jak ta art-newmedia.com/blog/drzewo-genealogiczne-na-sciane/ czyli drzewa genealogiczne na ścianie,

#4 Guest_Pateraa

Guest_Pateraa
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 13:48

ostatnio w gazecie o wnętrzach zobaczyłam super geometryczna fototapete i zamówiłam sobie taka podobna z xwall. Kiedys fototapety były modne, teraz znowu wracaja do laskJ fajnieJ

#5 Guest_IrminaB

Guest_IrminaB
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 09:50

Całkiem fajne młodzieżowe wzory widziałam tutaj www.dekorolka.pl/fototapeta-na-sciane-mlodziezowa/102-172 sama zastanawiam się nad odnowieniem pokoju dziecka.

#6 Guest_Natka

Guest_Natka
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2016 - 18:01

mnie się wydaje, że naklejki są ciut kiczowate. Może lepiej, szukając oryginalnych sposobów na dekorację ściany, pomalować ją jedną z farb magnat style, która daje taki niestandardowy efekt? Przykuwa wzrok i jednocześnie wygląda estetycznie.

#7 Guest_Meg

Guest_Meg
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2016 - 22:55

My najpierw zrobilismy efekt ombre na scianie w odcieniach niebieskiego w pokoju corci, po czym na takim tle pojawila sie wróżka, zainspirowal nas katalog Śnieżki, wyglada to bajecznie.

#8 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2164 postów

Napisano 12 sierpień 2016 - 07:01

Łapcie namiary na odpowiednie tapety i naklejki na ścianę - http://meandwall.pl

Wzory przeróżne, wiadomo, że to trzeba jakoś sensownie dopasować do stylu danego pomieszczenia, ale chyba generalnie nie ma z tym większych problemów, co nie?

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#9 Guest_anita

Guest_anita
  • Goście

Napisano 05 październik 2017 - 13:28

Nowoczesne doniczki stanowią doskonałą oprawę dla kwiatów, to tez bardzo istotne, zaraz po ścianach, bo diabeł tkwi w szczegółach ;) My kupujemy w rewelacyjnej hurtowni www.sklep-kwiecisty.pl

#10 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 462 postów

Napisano 05 październik 2017 - 14:00

A to fakt. W ogóle warto mieć w domu kwiaty. Nie tylko doniczkowe, ale i świeże, cięte.

#11 czekolada

czekolada

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 09 październik 2017 - 12:38

Jeśli szukacie dekoracji do salonu to fototapeta na wymiar będzie super rozwiązaniem. Mam w kuchni i przy najbliższym remoncie nakleje chyba za telewizorem. 

#12 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 584 postów

Napisano 01 luty 2018 - 22:17

Jeśli szukacie dekoracji do salonu to fototapeta na wymiar będzie super rozwiązaniem. Mam w kuchni i przy najbliższym remoncie nakleje chyba za telewizorem. 

Tylko, że niewiele firm wykonuje fototapety na wymiar. Wymaga to od nich zaopatrzenia się w urządzenie, które nie wykorzystuje do nanoszenia nadruku tuszu szkodliwego dla zdrowia ludzkiego... Na pewno http://hplatex.pl można do nich zaliczyć (jest wykorzystywane do nadruków wielkoformatowych). 

#13 czekolad

czekolad

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 13 grudzień 2018 - 10:09

Fototapety to ostatnio hit w dekoracji. Kupiliśmy do kuchni na stronie https://grafinia.pli wyszła super.

#14 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 256 postów

Napisano 12 luty 2019 - 17:59

Mi nie podobają się te fototapety, na moje to kit  anie hit. Za to ostatnio w hotelu widziałam mech na ścianie i jestem zachycona jak to wyglądało. Z ciekawości szukałam w Interncie i znalazłam na http://kreatywnaziel...mech-na-sciane/ taką ofertę. I jeszcze bardziej mi się podoba a dodatkowo ten mech może być w różnych kolorach. Więc jak już stawiać na desing to może takie cos zrobic zamiast fototapety?

#15 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 253 postów

Napisano 03 kwiecień 2019 - 14:18

Na stronie fototap.pl masz bardzo dużo ładnych fototapet. Kilka razy zamawiałem takie akcesoria od nich i nie narzekałem na jakość materiału. Solidna flizelina, prosta i wygodna w klejeniu nawet na niekoniecznie super równej ścianie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych