Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rozwój osobisty opinie

wróć do serwisu Sektor Publiczny 57 odpowiedzi w tym temacie

#41 Michał87

Michał87

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 17 lipiec 2018 - 10:08

Moje zdanie na temat coachingu jest takie, że płaci się za swoją podatność na sugestię innych. Sama rozmowa magicznie nie rozwiąże życiowych problemów. Dla mnie to tylko kupno przyjaciela na godzinę, z którym możesz pogadać o wszystkim i się wyżalić. 

#42 Guest_Sylwia457

Guest_Sylwia457
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2018 - 13:03

Mi się wydaje, że zależy od człowieka. Ja lubię chodzić na sesje coachingowe i bardzo mi one pomagają może dlatego, że moim coachem jest Pani Anna Wil-Musiał, która jest przesympatyczną osobą. Odkąd uczęszczam do niej na sesje zauważyłam wewnętrzną poprawę i to, że bardziej pozytywnie patrzę na to co mnie otacza.

#43 RobertiPatrycja

RobertiPatrycja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 177 postów

Napisano 06 sierpień 2018 - 10:39

Bardzo dobrą ofertę i dobre podejście ma Setman właściwy człowiek na właściwym miejscu! Ja sobie wyjątkowo nie radziłam w życiu, najpierw mi się związek rozpadł a potem mąż odszedł do młodszej. Gdyby nie metoda pana Andrzeja jego szkolenie porady to pewnie bym wylądowała na kozetce u psychoterapeuty.

#44 Ajlar

Ajlar

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 73 postów

Napisano 27 sierpień 2018 - 08:49

W rozwoj osobisty naprawde warto inwestowac. Samodoskonalenie sie i podnoszenie swoich kwalifikacji - niesamowicie procentuje. Doskonalym przykladem na to jest Zbigniew Grutkowski - finansista, inwestor, biznesmen.

#45 gorgon

gorgon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 189 postów

Napisano 29 sierpień 2018 - 20:59

Oczywiście, samorozwój to klucz do sukcesu. Zwłaszcza w przypadku zawodów medycznych, one stale związane są ze szkoleniami. Nie mówię z własnego doświadczenia, ale mam przykład mojej siostry która 3 lata temu ukończyła psychologię. Od tamtego czasu oczywiście poza obowiązkami zawodowymi stale się kształci. Często korzysta ze szkoleń w warszawskim Centrum CBT, co parę miesięcy tam bywa ponieważ stale pojawiają się nowe, ciekawe kursy. Robi to albo dla zdobycia nowej wiedzy/umiejętności albo w celu aktualizacji informacji bo bądź co bądź studia były parę lat temu a badania postępują. Ja jestem pod jej dużym wrażeniem 

#46 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 586 postów

Napisano 30 sierpień 2018 - 12:39

Człowiek musi rozwijać się przez całe życie, żeby nie stać w miejscu.

#47 karel

karel

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 106 postów

Napisano 10 grudzień 2018 - 10:46

dokładnie, człowiek mu się rozwijać ale również musi znaleźć w sobie potencjał i nauczyć się przekształcać problem w cel - bez tego ani rusz ;) to wszystko pokazala mi i nauczyła Ola Łomzik, która jest moim coachem i dzięki niej wiem co chcę robić w życiu i jak dażyć do tego żeby osiągnąć to co sobie załozyłam 

#48 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 234 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 12 grudzień 2018 - 12:22

Rozwój osobisty, jak i całego zespołu to bardzo istotna kwestia, bo nie tylko wykształcenie się liczy, a szkolenia dostarczają często taką wiedzę jakiej nie sposób zdobyć w żadnej szkole, bardziej jest to przedstawione w praktyczny sposób. Polecam szkolenia we Wrocławiu - https://www.szkoleni.../szkolenia.html. Uczestniczyłem w kilku po ukończeniu mojego kierunku i dały mi dużo do myślenia i na bank się przydadzą.

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

#49 Dagonen

Dagonen

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 maj 2019 - 15:13

A może zamiast poprawiać swój nastrój, to pójść na twarde szkolenie z programowania, a później zmieniać swoją pracę na lepszą i lepiej płatną? Ja tam polecam tutaj: 

https://itschool.pl/...iom-podstawowy/

No i obsługę programów biurowych też:

https://itschool.pl/...kalkulacyjnego/

#50 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 295 postów

Napisano 25 czerwiec 2019 - 14:44

Szkoleń, szkół i kursów jest obecnie naprawdę dużo. Są opcje szkoleń stacjonarnych jak np. https://health-factory.pl/, którzy organizują w większych miastach szkolenia dla trenerów personalnych. Jak i kursy online czy to z dietetyki, czy grafiki komputerowej. Możliwości jest dużo. Najważniejsze są chęci. Nie wspomnę już o wiedzy, która jest w książkach a czytanie może być przyjemnością. 

#51 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 656 postów

Napisano 12 lipiec 2019 - 12:15

Trzeba się cały czas rozwijać i taka jest prawda. Ja staram się chodzić na różne szkolenia, ale też sporo czasu spędzam w domu ucząc się. Odnośnie szkoleń to teraz nie są one wcale takie drogie, co pokazuje miedzy innymi firma https://deltatraining.pl/

#52 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 13:54

Czy ktoś się wybiera na Tony'ego Robbinsa w Maju 2020?

#53 Dariusz Kowalski

Dariusz Kowalski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 22 lipiec 2019 - 12:27

Moim zdaniem rozwój osobisty jest bardzo ważny i warto realizować różne kursy. np ja ostatnio robię szkolenie excel i jestem bardzo zadowolony https://vba-excel.pl/

#54 Nana30

Nana30

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 31 lipiec 2019 - 14:49

Jeśli chodzi o  coaching to tylko i wyłącznie pod okiem sprawdzonego Coacha. Rozwój osobisty jest dla mnie osobiście bardzo ważny. To pozwala zachować otwarty umysł, poszerza perspektywy i sprawia, że człowiek jest bardziej świadomy sam siebie oraz tego, czego chce od życia i co chce w tym życiu robić. 

#55 hepina

hepina

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 49 postów

Napisano 06 sierpień 2019 - 12:33

Teraz mamy tak wiele możliwości, że aż dziwne jest to, kiedy ktoś właśnie nie próbuje w jakiś sposób dalej się rozwijać. Mozna chociażby jakis kurs ukończyć. Na przykład szkolenie na trenera personalnego Warszawa albo instruktor pływania.

#56 degustujemy

degustujemy

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 21 sierpień 2019 - 19:24

Zawsze powtażam, że najlepsza inwestycja to w samego siebie! Zainwestuj w jakiejś kursy na udemy, idź do szkoły językowej. W dzisiejszych czasach jest mase możliwości, nawet bez inwestycji pieniędzy  :D

Mój blog, na którym testuje jedzenie https://degustujemy.pl/

#57 obsessive411

obsessive411

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 23 sierpień 2019 - 12:54

Moim zdaniem zdecydowanie warto

#58 asari

asari

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 78 postów

Napisano 01 październik 2019 - 09:06

Warto o ile przynosi to oczekiwane efekty. Jest wiele metod samorozwoju i trzeba też wybrać tę dla nas najbardziej odpowiednią. Różne ciekawe warsztaty można znależć na przykład tutaj. Ważne, aby samemu czuć się lepiej w takim procesie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych