Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki jest koszt sporządzenia aktu notarialnego?

25 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 20:21

Ile kosztuje podpisanie umowy okaznonalnej

#22 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 252 postów

Napisano 06 październik 2019 - 14:29

Myślę, że najszybciej uzyskasz informację kontaktując się bezpośrednio z kancelarią notarialną. Ja w ubiegłym roku sprzedałam swoje mieszkanie korzystając z usług kancelarii www.tarkowski.eu. Niestety nie pamiętam kosztów, ponieważ pokrywał je kupujący.

#23 Guest_rea

Guest_rea
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2019 - 14:09

W kancelarii notarialnej Cejrowska ceny są umiarkowane, a jakość usług bardzo wysoka.

#24 karh.pl

karh.pl

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 61 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 14 marzec 2020 - 16:55

Przecież każdy notariusz ustala swoje własne ceny w oparciu o różne kryteria. Wiążą go tylko tak naprawdę maksymalne stawki, których nie może przekroczyć. Warto zapamiętać, że do stawek określonych w rozporządzeniu ws. taksy notarialnej trzeba doliczyć nie tylko VAT, ale także koszty wypisów aktu wynoszące max. 6zł + VAT za każdą stronę (oryginał zostaje w kancelarii), że nie wspomnę już o podatkach czy opłatach sądowych. Najlepiej podzwonić po różnych kancelariach i zorientować się w cenach. 

Adwokat dr Aleksandra Rychlewska-Hotel kancelaria Katowice

ul. Gliwicka 6/2a

40-079 Katowice

tel. +48 323070094

https://katowice.karh.pl/

#25 Guest_levelina

Guest_levelina
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 16:33

Korzystałam z usług notariusz Cejrowskiej . Cena niewysoka, a sprawna i rzeczowa pomoc. Polecam.

#26 Adwokat Krakow

Adwokat Krakow

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 89 postów

Napisano 09 kwiecień 2020 - 12:27

Potwierdzam wcześniejsze posty - każdy notariusz ma inne stawki (a więc i rabaty udzielane klientom). Tak naprawdę wiążą go tylko maksymalne stawki taksy, a te uzależnione są od wartości danej czynności. Najlepiej podzwonić po kancelariach i popytać się kto i za ile będzie chciał sporządzić dany akt. Ostatecznie mamy jakby nie patrząc wolny rynek ;) 

Rozwody Kraków Adwokat Michał Słomka
ul. Profesora Władysława Szafera 9/46
31-543 Kraków
tel. +48 784 425 405

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych