Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki jest koszt sporządzenia aktu notarialnego?

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 670990 postów

Napisano 08 maj 2014 - 13:03

Żadne przepisy prawne nie wskazują konkretnie, jakie koszty poniesiemy chcąc sporządzić akt notarialny. Kwestia ta należy do uznania notariusza, z tymże ustawodawca określił maksymalną stawkę opłat.

Powrót do artykułu: Jaki jest koszt sporządzenia aktu notarialnego?

#2 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Napisano 08 maj 2014 - 13:03

Czy podane ceny są cenami netto ?

#3 Guest_waldek

Guest_waldek
  • Goście

Napisano 10 luty 2015 - 10:03

ale ceny trochę różnią się u poszczególnych notariuszy, ja u www.notariuszrudaslaska.pl/ nie płaciłem dużo za akt notarialny

#4 Guest_jozwik

Guest_jozwik
  • Goście

Napisano 04 marzec 2015 - 13:41

Witam, wartościowe informacje! Ja mam już trochę doświadczenia z notariuszem, bo sprzedawałem mieszkanie i miałem fajnego notariusza z Wrocławia, którego mogę innym też polecić - nazwisko Tarkowski, co tu dużo mówić, ważne żeby takie sprawy załatwiać szybko i sprawnie, fajnie, że są te teksy notarialne, bo pewnie by inaczej były jakieś horrendalne ceny.

#5 Guest_osa

Guest_osa
  • Goście

Napisano 24 luty 2016 - 16:38

Witam. Mogę poleci dobrego notariusz z Katowic tu jest jego strona notariusz24.com. Można tam znaleźć cennik usług notarialnych i wiele więcej. Pozdrawiam.

#6 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 880 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 marzec 2016 - 12:25

Myślę, że wszystkiego, co związane z ty tematem dowiesz się na kancelaria notarialna warszawa wola - Ewa Kuśmierowska & Aneta Sitnicka-Urbaniak. Jeśli więc interesuje was pomoc notarialna, to warto zapoznać się z ofertą tej kancelarii. 

#7 Guest_rabarbara

Guest_rabarbara
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2016 - 12:09

Korzystałam z usług pani Cejrowskiej z Tczewa (cejrowska.pl) Koszt nie drogi, a sprawa załatwiona w zasadzie w trybie natychmiastowym. Bardzo kompetentna pani.

#8 Guest_jadźka

Guest_jadźka
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2016 - 11:13

Kancelaria Notarialna z Tczewa pani Cejrowskiej rzeczywiście jest świetna. Dziękuję za sugestię:)

#9 Guest_memento

Guest_memento
  • Goście

Napisano 05 listopad 2016 - 08:09

Wszystkie kwestie wymagające usług notarialnych załatwiam zawsze w Kancelarii Pani Cejorwskiej w Tczewie.

#10 Guest_wstyd

Guest_wstyd
  • Goście

Napisano 05 listopad 2016 - 09:13

Pani Cejrowska to musi mieć mało klientów skoro taka tu jej reklama nachalna

#11 Guest_asd

Guest_asd
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2017 - 21:17

Boże jaka nędzna reklama. witki opadają

#12 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2017 - 20:32

koszt zakupu nieruchomosci mozna wyliczyc na prostym kalkulatorze np. kosztynotarialne.pl przy czym zawsze wielkosc taksy warto ponegocjowac z notariuszem w tej branzy tez jest konkurencja

#13 lucy77

lucy77

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 10 sierpień 2017 - 12:12

I to wcale nie mała konkurencja :) Zresztą branża jak branża... Ja szukam właśnie jakiegoś notariusza z Katowic z polecenia. Czy jesteście w stanie kogoś sprawdzonego doradzić? Trafiłem w nacie na tę ofertę http://iwonapniok.pl/ ale może znacie jeszcze kogoś sprawdzonego?

Musi być ten ktoś jeden, kto się nie boi, kto może osłonić przed ciemnością, w której jest wszystko straszne i niepojęte, przed całą nocą świata. Czy nie dlatego Bóg nazywa się Ojcem?

#14 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2017 - 09:12

Co do notariusza to ja załatwiłem wszystko w Krakowie w zarzycka-notariusz.pl/. Polecam bo nie miałem żadnych problemów i wszystko było zgodnie z umową - poprawnie i terminowo.

#15 Guest_Ola

Guest_Ola
  • Goście

Napisano 07 październik 2017 - 10:07

Stawkę notariusz może określic indywidualnie, taksa jest ustalona maksymalna. Osobiście korzystałam z Kancelarii Pani Cejrowskiej z Tczewa i można było się dogadac.

#16 Guest_annaW

Guest_annaW
  • Goście

Napisano 13 październik 2017 - 11:03

Pamiętajcie, że taksy notarialne są różne, więc warto dobrze poszukać notariusza. W Szczecinie korzystaliśmy ponad rok temu z usług kancelarii pani Doroty Szuman-Krzych i byliśmy zadowoleni. I taksa dobra i pani notariusz fachowa, pomocna, dobrze tłumaczyła zawiłości dokumentów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych