Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Toyota: Previa - opinie kierowców

117 odpowiedzi w tym temacie

#101 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2011 - 02:46

Super auto!!! i szkoda mi sprzedawac gdyz silnik ma 155tys km.Potrzebuje kupic deske rozdzielcza z oprzyrzadowaniem bo juz nie mieszkam w angli.Czy ktos robil przekladke z benzyny na Diesla?

#102 Guest_fulda

Guest_fulda
  • Goście

Napisano 09 październik 2011 - 11:38

Mam Previe uwaga! 14lat.Przebieg 265tys.tylko 265tys.km Dwa tygodnie temu wymieniłem sprzęgło- kompletne 300zł polskich oraz świece i przewody wys.napięcia.I to by było na tyle co wymagało wymiany.Przeglądy techniczne co roku przechodzę bez żadnych problemów(nie do kieszeni diagnosty).Zawieszenie,wydech itp orginał.Był i jest to samochód ponad czasowy.Toyota to jak wino i skrzypce,czym starsze tym lepsze!:)

#103 Guest_rafal

Guest_rafal
  • Goście

Napisano 30 październik 2011 - 22:10

witam posiadam toyote od roku jest naprawde ok poli ok 12.5 a mam ciezka noge ,teraz zastanawiam sie nad gaz czy diesel pakowac doniej bo jestem zadowolony z auta ale to spalanie? spore a paliwo drogie.

#104 Guest_Przemek

Guest_Przemek
  • Goście

Napisano 01 listopad 2011 - 00:00

Przymierzam się do kupienia prewi 2.2TDI.Mam prośbę jeżeli ktoś wie co to jest za motor,czy jest mocno awaryjny,czy automat jest wytrzymały,czy rozrząd jest na łańcuchu czy na pasku i ile kosztuje,jakie usterki najczęściej występują.Może lepiej kupić 2.4 benzyna. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam

#105 Guest_jurek

Guest_jurek
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2011 - 21:59

poszukuję turbiny do previi 2.0 d4d

#106 Guest_previa

Guest_previa
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2012 - 23:22

czy ktos wie jak wymienic tarcze sprzegła w previ 2.4 ??? i czy trzeba odkrecac skrzynie ? albo ile to moze kosztowac ? prosze o info

#107 Guest_Daniel

Guest_Daniel
  • Goście

Napisano 04 marzec 2012 - 12:25

Witam.Jezdze previa 1,5 roku,ostatnio nie pokoi mnie to ze przy zimnym silniku przelacza sie max do drugiego biegu,dopiero po nagrzaniu(okolo 15-20 min jazdy)wrzuca 3 i wyzej.Czy ktos wie o co chodzi? Czy moze trzeba wymienic olej w skrzyni?Jezeli tak to czy dam rade sam?A co zalac?Moze ktos ma schemat albo wie gdzie go szukac?Pozdrawiam.

#108 Guest_ILONA

Guest_ILONA
  • Goście

Napisano 06 marzec 2012 - 21:58

WITAM CZY KTOS ZNA WYMIARY ALBO JAKIE INNE GŁOŚNIKI BĘDĄ PASOWAŁY DO AUTKA A OPINIA SUPER AUTKO RODZINNE POZDRAWIAM I PROSZE O ODP.

#109 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2012 - 20:03

Witam.Co do wymiany swiec w Previ to trzeba zdemontowac fotel pasarzera i podniesc dywan zobaczysz blache przykrecona na kilka srub jest to oslona silnika podnia jest glowica silnika.Pozdro.

#110 Guest_sebek

Guest_sebek
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2012 - 16:59

fajne autko tylko durzo mi pali 15 gazu na trasie 29 po mieścia morze ktoś pomorze a jak nie to chcem ją sprzedać zaa 3,9oo 93 rok produkcji tel 510172299

#111 Guest_mirek

Guest_mirek
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2012 - 09:24

Totyota Previa to niesamowicie bezawaryjny samochód. mam prawie 280 tys przebiegu (sam zrobiłem ponad 100 tys) i jestem super zadowolony. moja opinia o Toyocie Previi jest pozytywna, bo ten samochód nigdy mnie nie zawiódł. wygodny w trasie, ale trochę dużo pali. na trasie około 13-15 litrów a w mieście nawet ponad 20. ale przy tym silniku to normalnie. gaz działa ok.

#112 Guest_marcos_777

Guest_marcos_777
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2013 - 17:15

Panowie, ale JAK to zrobić?
Chcę właśnie wymienić żarówkę w Toyota Previa 2003 diesel po prawej, tej łatwiejszej stronie, ale za cholerę nie wiem jak wyciągnąć tę brązową kostkę z konektorami przewodów i z obsadką żarówki z oprawy lampy i z gumy.

Ani nie da się wyjąć na siłę, ani przekręcić, ani podważyć. Co skośnookie kurduple wymyśliły? Nie widzę, a raczej nie wyczuwam też żadnej zapadki, którą można by nacisnąć. Ani sprężyny...

Udało mi się wymienić postojowe - całe oprawki żarówek trzeba przekręcić o ćwierć obrotu w prawo i wyskakują.

Ale z żarówką H4 świateł mijania już nie ma pomysłu...

#113 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2013 - 23:42

dostaniesz się od nadkola

#114 Guest_Maiki

Guest_Maiki
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2013 - 14:18

A ciśnienie sprężania sprawdziłeś?

#115 biesczadnik

biesczadnik

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 październik 2014 - 08:38

Właśnie nabyłem Prevkę II 2006r oczywiście ON przetestowałem na spalanie na trasie pali 6 litrów w mieście teraz testuję na cały zbiornik zobaczymy! jazda nią to marzenie, długo zastanawiałem się co kupić , myślałem o alhambrze, szaranie albo galaxim ale chyba dobrze zrobiłem - się okarze. Orginalne części jeżeli chodzi o cenę to kosmos ale można kupić japońskie w dobrej cenie. Koła 16 ki na orginalnych alusach robią robotę. Jeżeli chodzi o wymianę np żarówek wystarczy pobrać z neta instrukcję, tam wszystko jest narysowane a w przypadku klopotów radzę udać się do toyoty pomogą na pewno a może i za darmo.

#116 Guest_andrzej

Guest_andrzej
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2015 - 22:00

kupilem previe po pr5zebiegu 430000t,systematycznie serwisowana u szica w opolu.rok prod 2008,szukam kontaktu do wymiany doswiadczen. 

#117 Guest_Kacper

Guest_Kacper
  • Goście

Napisano 16 maj 2015 - 11:29

Dlaczego nie działają awaryjne w 2.4 benzyna?

#118 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 24 luty 2016 - 21:03

witam wszystkich posiadam dwie prevki do sprzedaży na części bądż w całości. autka nie opłacone tylko na części

witam wszystkich posiadam dwie prevki do sprzedaży na części bądż w całości. autka nie opłacone tylko na części

Szukam silnika w dobrym stanie 2.4 VVTi benzyna do Previ 2004 rok adres e-mail; pk661an@o2.pl   Janusz

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy