Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Toyota: Previa - opinie kierowców

117 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_pawloss

Guest_pawloss
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2008 - 23:32

mam auto od miesiaca , spoko van, 91rok ale jeszcze Polak nie grzebal w niej;) pali 11l benzyny w miescie, ale trzeba umiec tym autem jezdzic , od kilku dni jezdze juz na gazie i pali 12,7l w cyklu mieszanym ale wiecej po miescie.ale wszystko jest sprawne , rowna praca silnika zimnego jak i cieplego. polecam , trzyma sie dobrze drogi . silnik ciagnie wystarczajaco dobrze jak komus malo to pozastaje kupic celice ;0 pozdrawiam..

#42 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2008 - 20:56

mam pytanko. Czy cienżko jest wyciongnąć silnik z toyoty previ i włożyć go ponownie??? prosze o wypowiedzieć sie PROSZE...

#43 Guest_Marjo

Guest_Marjo
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2009 - 23:17

pytałeś o czas i trudność w wyjęciu i włożeniu silnika,więc-dwie osoby w ciągu jednej nocy są w stanie to zrobić (na kanale)

#44 Guest_Rafał

Guest_Rafał
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2009 - 19:30

ja chcialbym wiedziec ile mniej wiecej pali taka toyotka z 2001 r. diesel

#45 Guest_Wojtek

Guest_Wojtek
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2009 - 21:37

posiadam model 2,2 td 1996.Auto rewelacja wygodne ,przestronne,doskonale sie prowadzi i ekonomiczne.Na swoje ponad 2 tony 8l jest ok.Polecam wszystkim

#46 Guest_kewin

Guest_kewin
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2009 - 23:45

silnik pali 7.2 na trasie 8 w miescie

#47 Guest_Darek

Guest_Darek
  • Goście

Napisano 06 marzec 2009 - 20:37

To juş druga moja taka Toyota. Pierwszą kupiłem zajechaną ale ta jest w idealnym stanie technicznym. Właśnie wczoraj przeszła badanie techniczne w IRL. Kochane autko. Pali tylko 10l/100km.

#48 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2009 - 22:59

od jakiegoś czasu miałem problemy z odpaleniem,bo stała dłuższy czas,ostatnio odmówiła mi posłuszeństwa i nie obyło się bez lawety,sprawdziłem wszystko kopułkę ,pompę przekaźniki itp,i dalej nic,przypuszczam komputer lub czujnik położenia wału,jeżeli ktoś miał podobne problemy to proszę o kontakt może szybciej zlokalizuję problem.pozdrawiam wszystkich użytkowników.

#49 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 08 maj 2009 - 09:57

potrzebuję osobę z Ostródy bądż okolic aby mogła podjechać do komisu przy Składowej 2 w Ostródzie i obejżeć Previę z 1999 roku stan blach ,opony i spisać nr VIN.Mój tel. 880210710

#50 Guest_sebol155

Guest_sebol155
  • Goście

Napisano 24 maj 2009 - 23:42

Poszukuje rury gumowej która dochodzi do filtra powietrza od silnika (jest gruba średnicy nie mierzyłem).Jak można przestawić licznik pokazuje mi w milach chciałbym żeby normalnie pokazywał w kilometrach? I jeszcze jedno pali się cały czas kontrolka silnika na pomarańczowo co to może znaczyć?Dzięki za pomoc, czekam może ktoś pomoże .sebol15@op.pl

#51 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2009 - 22:41

Mam prevkę od pewnego czasu i jest wspaniała. Idealna jako rodzinne wozidełko.Bardzo pojemna,i fantastyczna na długie trasy.Klekot ale zwija się świetnie.Dla zainteresowanych - mam trochę części zapasowych-lampy,blachy itp

#52 Guest_Kris

Guest_Kris
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2009 - 09:58

Starszej wersji używam ponad 2 lata w ciągu których zrobiłem ponad 150 000 km w różnych warunkach i mogę powiedzieć że nie ma lepszego auta za wyjątkiem nowszych modeli

#53 Guest_Szymon

Guest_Szymon
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2009 - 21:41

Witam wszystkich:)))Może ktoś mi pomóc bo nie wiem co moją Prevkę boli .... mianowicie jak jest zimny silnik to skacze na obrotach jak głupi , jak jest ciepły to trochę mniej ..... od jakiegoś czasu pierwsze odpalenie ( rano) zachowuje sie jakby nie miał benzyny albo jakby chodził na 3 garach silnik cały się trzęsie na boki.... wymieniłem w niej między innymi świece kopułkę z paluchem. W sumie to po wymianie świec tak po tygodniu zaczął wariować. Czy to one mogą być tego przyczyną czy może przewody zapłonowe czy może sonda lambda????????... może ktoś wie ja to sprawdzić???? proszę o rady. z góry dzięki.Pozdrawiam wszystkich previomanów. :)))

#54 Guest_mil

Guest_mil
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2009 - 19:03

Zastanawiam się nad kupnem tego modelu. Proszę o jakieś opinie użytkowników . Jak niezawodność, ceny części , ich dostępność itd.Dzięki za pomoc

#55 Guest_OKTAWIAN

Guest_OKTAWIAN
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2009 - 21:02

WITAM MAM PYTANIE, czy wie ktos moze jak odkrecic lewy amortyzator z przodu?? strasznie ciezko sie tam dostac .amortyzator olejowy, nie gazowy

#56 Guest_Wojtek

Guest_Wojtek
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2009 - 22:35

Dzień dobry, proszę o poradę: jak wymienić lewy przedni amortyzator - ciężko jest dostać się do niego...

#57 Guest_Darek

Guest_Darek
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2009 - 15:57

szukam silnika toyota previa(2AZ) od 2000- rokutel 0 510 650 004

#58 Guest_jazzy

Guest_jazzy
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2009 - 22:31

autko super 1991r 2.4 b leci jak rakieta maksymalna predkosc ktora osignołem 195km/h spalanie od 11-13 litrów gazu. nie zamienił bym na inne autko. teraz mam estime 2.2 tdi i jest dużo wolniejsz\a ale nigdy inny van jak pervia z napedem 4x4 super sprawa w zime czy brzydką pogode

#59 Guest_Władysław

Guest_Władysław
  • Goście

Napisano 16 październik 2009 - 21:31

mam problem z ogrzewaniem wnętrza samochodu, po odpaleniu pojazdu, nawet gdy silnik jest zagrzany dmucha do środka chłodnym powietrzem przy przepustnicy przesuniętej maksymalnie na ciepło. Prosze o pomocGdzie znajduje się filtr kabiny powietrza? Kontakt wkafara@gmail.com

#60 Guest_Konrad

Guest_Konrad
  • Goście

Napisano 24 październik 2009 - 22:41

Latem na trasie powyżej 120km/h zaczyna się grzać.Macie pomysł dlaczego?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy