Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Toyota: Yaris - opinie kierowców

179 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_jarek

Guest_jarek
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2008 - 19:20

kuilem zonie to autko , 2,5 roczne , muli go przy starcie jakby bylo za malo paliwa , pozniej po 2-3 sekundach jest wszystko oki , komputer pokazuje spalanie na miescie 9 litrow to chyba o 2-3 za duzo ? w poniedzialek zona jedzie na przeglad do toyoty ( autko ma jeszcze pol roku gwarancji) zobaczymy co powiedza , jeszcze jakas ustrak na alternatorze, dzwoni jak jest zimny , chyba poszedl jakis napinacz ?????????

#42 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 19 luty 2008 - 22:01

kto orentuje się w cenie pierwszego przeglądu

#43 Guest_iza

Guest_iza
  • Goście

Napisano 29 luty 2008 - 13:53

Moze ktos orientuje sie jaka jest cena pierwszego przegladu (przebieg 28 000km)?

#44 Guest_majki

Guest_majki
  • Goście

Napisano 26 marzec 2008 - 15:11

czy wie Ktoś ile wchodzi oleju do silnika 1.o w yarisie,bo niewiem ile kupić

#45 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 04 maj 2008 - 21:06

Autko bez zarzutów warto kupic nową.Spalanie na trasie od 3,9l do 5,9l

#46 Guest_artur

Guest_artur
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2008 - 19:33

prośba o pomoc:czy można do tego samochodu (rocznik 2001) wstawic radio z cd? gdzie to kupić/zrobić?

#47 Guest_Danka

Guest_Danka
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2008 - 22:42

Samochodzikem jeździ się całkiem nieżle ... niepokoi mnie tylko jedna rzecz przy prędkości powyżej 100 km samochód wpada w jakieś drgania i trochę nim trzęsie .... czy to normalne ????

#48 Guest_JoSam

Guest_JoSam
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2008 - 22:58

Samochód na miasto zdecydowanie, mimo 3 miesięcznego użytkowania zrobiłem nim już 14 tysięcy km i jako zaletę to napewno dobrze się prowadzi, genialna "3" i jest zwrotny natomiast do wad zaliczyć można: śmierdzi nawiew (bez klimy, z klimą OK), strasznie głośny powyżej 100 km/h, tandetne wykonanie wnętrza, spryskiwacze powyżej 100 km/h psikają do połowy szyby, wycieraczka z prawej już słabiej zbiera, wysokie spalanie przy dynamicznej jeździe około 9 litrów co przy takim aucie to dużo. Napewno nie wart swojej ceny czyli około 40 tysięcy złotych, raczej tyle ile na stronie www.toyota.com czyli 11.500 $. Samochód dla kobiet bo facet będzie się w nim męczył.

#49 Guest_basia

Guest_basia
  • Goście

Napisano 02 listopad 2008 - 22:04

Mam yaris 2 miesiace. Polecam osoba poruszajcym sie po miescie spalanie 5.3 l !! czesto w korkach stoje. Z przodu wiecej miejsca niz w nowej corolli i avensis, Bagaznik mały. Takie miejskie autko. Silnik ok ale głosny, ponoc bezawarujne zobaczym .... jak w praniu wujdzie. Napewno lepszy nowy niż złom z niemiec

#50 Guest_boby

Guest_boby
  • Goście

Napisano 09 listopad 2008 - 09:27

hey, mam yarisa 2007rok 1.0 przebieg 15 tyś,wady-bagażnik,wycieraczka prawa nie zbiera,wykończenie wnętrza archaiczne,miałem vw polo z 95 o niebo lepiej wykończone,tną jak mogą na detalach a cena i tak wygórowana,specyficzny klekot silnika(3cylindry),to mnie w nim drażni plusy zostawiam dla siebie

#51 Guest_alek

Guest_alek
  • Goście

Napisano 10 listopad 2008 - 19:47

chce kupic to autko.Czy to bedzie najlepszy wybór w segmęcie B prosze o porady chodzi mi o cene w granicach 45000 zł dziekuje

#52 Guest_JULIAN

Guest_JULIAN
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2008 - 13:34

PRZEREKLAMOWANE BARACHŁO Z FRANCJI psuj SIĘ WSZYSTKO I TO PO PARE RAZY .SZCZERZE ODRADZAM !!!

#53 Guest_JULIAN

Guest_JULIAN
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2008 - 13:43

Toyota to obecnie najgorsza marka z Japoni. Bez porównania lepsza jest Mazda, Mitshubishi,Honda. A Toyota jest tylko bardziej popularna

#54 Guest_JULEK

Guest_JULEK
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2008 - 14:04

Trzeci komputer kłopoty ze skrzynią Multi Mode hamulce piszczą plastiki także przekładnia kierownicza wymieniona napinacz ABS PORAŻKA Serwis się mota i mówi żę TOYOTA YARIS JEST NAJMNIEJ AWARYJNA Z TOYOT i żęToyoty tak mają DO 3 lat a potem płacisz a Ci kasy braknie bo gwarancja się skończy a serwis jest bardzo drogi

#55 Guest_Monik

Guest_Monik
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2009 - 21:18

samochód przereklamowany. mułowaty i krowiasty. nigdy jeszcze nie jeździłam samochodem z takim brakiem przyspieszenia. seicento przy nim to zrywny mustang. w dodatku od kiedy go mam (2 lata)nie przestaje gasnąc przy ruszaniu i przy cofaniu - serwis naturalnie nie wie w czym szum. serwis - koszmarnie drogi a poziomy panów tam pracujących zostawiają wiele do życzenia....... nie polecam

#56 Guest_Sławek

Guest_Sławek
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2009 - 19:24

CZy to prawda że ta wersja - oryginalny " japończyk" produkowany w Japonii, mający także tarcze z tyłu , nie ma paska rozrządu a łańcuszek rozrządu któty wytrzymuje ponoć do 500 tyś km. przebiegu ?

#57 Guest_Rottary

Guest_Rottary
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2009 - 13:02

Autko zdecydowanie przereklamowane, moj pali 9/100. Bylem w szoku ze tak maly silnik wytwarza wir w baku. Wszystko w tym samochodziku jest za salabe, tak jakby z elafonu. Samochod tylko dla kobiety i tylko na miasto - tyle ze mocno za drogi.

#58 Guest_darek

Guest_darek
  • Goście

Napisano 11 luty 2009 - 18:23

Proszę o informacje na temat awaryjno¶ci itp. Przymierzam się do kupna. Toyota Yaris 1.0 2005

#59 Guest_Zenek

Guest_Zenek
  • Goście

Napisano 11 luty 2009 - 20:33

Silnik "rozkręcił" się dopiero po 100 tys km.Teraz ma 150 tys. i sprawuje się doskonale.Samochód z silnikiem 1,0 ,to na pewno nie jest wersja rajdowa,ale do normalnej jazdy w zupełności wystarcza.Opinii na temat tego samochodu jest tyle ,ilu użytkowników.Moja opinia jest taka- 150tys przebiegu,oprócz oleju (wymieniany wg. zaleceń),klocków hamulcowych i piór wycieraczek- NIC !!! Samochód wciśnie się wszędzie,kłopoty z parkowaniem-NIE.Wersja z klimatyzacją jest super - POLECAM.

#60 Guest_Ludwik

Guest_Ludwik
  • Goście

Napisano 15 luty 2009 - 12:32

Miałem Yarisa 1,3 vvti w benzynie (ale mi go ukradziono). Dynamika w porzadku, bez kłopotu dociągał do 170, wyprzedzanie bez problemu. Przy prędkości 120 pali 7/100, a powyżej dochodził do 9-10. Niemniej jeżdząc 50:50 w mieście i trasach po 20 kkm wyniik średni był 6,3 l/100 km. Myślę, że zadowalająco. Silnik 1,0 jest do tego auta za słąby, chyba, że komuś wystarcza 15 s do setki. Poza tym to dobre auto do jazdy miejskiej, może być jako drugie w rodzinie. W sumie można nim dalej podróżować, ale w dwie osoby, albo 4 bez bagażu. Plus za bagażnik o zmiennej pojemności (przesuwana tylna kanapa).Przez te 20 tys. km żadanych usterek, tylko jeden przegląd. Koszt dość wysoki, ale do zniesienia, jakość obsługi (w tym uprzejmość) trochę chyba oniżej standardów. Z tego co wiem uważają, że toyotya się nie psuje, a klienci zgłąszający się z usterkami to malkontenci. Potem się okazuje, że przypadkiem coś się jednak uszkodziło.Po kradziży kupiłęm Kia CEED w cenia Yarisa w wersji SOL. I nie żałuję, też się nie psuje.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy