Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Toyota: Yaris - opinie kierowców

179 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_PAWEŁ

Guest_PAWEŁ
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2004 - 21:23

CZY KTOŚ JEZDZIŁ JUZ TĄ WERSJA I MOZE PODZIELIĆ SIE WRAŻENIAMI Z JAZDY?JESTEM ZAINTERESOWNY ZAKUPEM TAKIEJ WERSJI

#22 Guest_marlena

Guest_marlena
  • Goście

Napisano 31 maj 2004 - 10:42

Mam go już od 1999roku i ma przejechane ponad 160.000. Jak na razie to jest wręcz bezawaryjny.Niestety jest głośny.Mam też zastrzeżenia co do radyjka a raczej ceny za zmieniarkę.Chciałam kupić oddzielny sprzęt do CD ale kieszeń w Yarisie jest tak mała że ciężko coś dopasować.

#23 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2005 - 21:47

Jestem drugim włścicielem tego auta, wszystko jest w porządeczku, nic się nie psuje, a za spokojną jazdę odwdzięcza się małym zużyciem paliwa- na poziomie 4,5L/100km na trasie, w sumie jest troszkę małe, ale przesuwana i składana kanapa daje wiele możliwości ustawiania bagażu. SZCZERZE POLECAM

#24 Guest_wojtek

Guest_wojtek
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2005 - 00:45

Jeżdżę yariską ponad rok i jestem zadowolony. Nic sie nie dzieje. Przegląd po 15 tys kosztuje niecałe 400zł. Średnie spalanie 5,5l od początku, jeśli wirzyc komputerowi. Jeśli można sie do czegoś przyczepić to do widoczności podczas cofania i niskie zawiszenie - trzeba uważać na krawężniki. Wykończenie bardzo dobre, klimatyzacja wydajna, a zimą szybko sie nagrzewa. Bez kilimy latem można sie ugotować - duża przednia szyba. Ogólnie dobry samochód.

#25 Guest_Daniel

Guest_Daniel
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2006 - 23:32

Mam Takie pytanie.. Przejechałem 81tys km i ponoc się zbliza wymiana rozrządu.Oszczędzam Jak mogę ..Miasto 60 . Trasa do 130 co się żadko zdarza bo zadko wyjeżdża poza moją Oleśnicę. ZADNEGO Deptania na Starcie!!. Czy ktoś juz wymieniał rozrząd ile to kosztuje w tym samochodzie, i czy przy takiej jezdzie i przebiegu jest to juz konieczne??Chcę jechac nad morze i nie wiem czy robic to teraz czy jeszce nie ..:/ PROSZĘ POMÓŻCIE!!

#26 Guest_MONIKA

Guest_MONIKA
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2006 - 19:00

MAM TEN SAMOCHODZIK OD CZERWCA I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA JEST OSZCZEDNA W SPALANIU AUTKO JEST ZWINNE I JAK NA TAKIEJ KLASY AUTKO SUPER POLECAM DLA KOBIET...

#27 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 10 luty 2007 - 12:41

2003maj ,zrobilem 202000 km od 100 tys km problemy sprzeglo, wtrysk

#28 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 11 luty 2007 - 20:29

Kupuje jutro Yariska 3d czerwony ;-) , mam pytanko sa jakieś sposoby (znane tylko starym wyjadaczom tego modelu) na zminimalizowanie spalania ? Prędkosć , gaz , zmiana biegów ...

#29 Guest_monika

Guest_monika
  • Goście

Napisano 14 luty 2007 - 01:03

nabylam ja 2 tyg temu.jest piekna,ale....dlaczego trzeszczy sprzeglo podczas uzytkowania?podobno kiedys juz tak sie dzialo i w serwisie wystarczylo przesmarowanie WD40.Strasznie to irytuje podczas zmiany biegow.Jeczcze pytanie czy ten model tak ma,ze przy obrotach w pdzedziale3,0-3,2 na 5 biegu,a wiec predkosci 100-120km/h jest b.głosny,a potem znow ciszej...???

#30 Guest_zibi

Guest_zibi
  • Goście

Napisano 15 marzec 2007 - 17:04

super auto tylko głosne przy powyzej 100 na godz.troche cienko wykonczone ale zobaczymy

#31 Guest_SEBEK

Guest_SEBEK
  • Goście

Napisano 08 maj 2007 - 22:41

SUPER AUTKO NA MIASTO I OD CZASU DO CZASU W TRASę. PRZEJECHAłEM NIM 22000 DLA MłODEGO MAłżEńSTW IDEALNE,NIE MA CO SIę CZEPIAć SZCZEGUłóW .AUTKO REWELACYJNE W TEJ KLASIE

#32 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2007 - 22:24

Mam problem, od jakiegos czasu samochodu czasami, zupełnie losowo, nie można odpalic. W serwisie nie umieja znalezc przyczyny, mowia, ze wszystko ok. Zdarzylo sie to juz 4 razy np. wyjezdzam z domu, parkuje, po godzinie wsiadam i nie moge odpalic. Czy ktos ma podobny problem, co to moze byc?

#33 Guest_Mateusz

Guest_Mateusz
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2007 - 15:05

To auto może i się nie psuje ale jest małe brzydkie i niema kopyta

#34 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2007 - 13:13

Wdzięczne autko choć mam problem z przednią szybą, która przy ok.3000 obr. brzęczy, czy ktoś ma podobne problemy i co robić,w serwisie twierdzą, że jest OK.

#35 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2007 - 13:46

Kaszlak. Na I i II muł, a do tego strrrreessss przy ruszaniu spod świateł i wykonywaniu szybkich manewrów. Auto mocno przereklamowane

#36 Guest_luksus

Guest_luksus
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2007 - 22:56

Grzegorz moze naucz się ym autkiem najpierw jeździć:P

#37 Guest_Ela

Guest_Ela
  • Goście

Napisano 09 październik 2007 - 13:09

Hej chce kupic wlasnie taki samochod czy ktos moze mi powiedziec o nim cos wiecej???? z gory dziekuje i pozdrawiam

#38 Guest_kefaz

Guest_kefaz
  • Goście

Napisano 29 październik 2007 - 08:41

Do Ani z tym losowym odpalaniem. Dotyczy to wszystkich samochodów - czujnik połozenia wału ma przebicie, to taka mała cewka przy kole pasowym.

#39 Guest_Gandalf

Guest_Gandalf
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2008 - 14:02

Klapka wlewu paliwa to , totalna klapa puszka do piwa jest lepiej wykonana , nie spodziewałem się że w Toyocie można zrobić takichłam

#40 Guest_pawel

Guest_pawel
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2008 - 19:50

mam auto od stycznia na razie jest ok. ale uważam że przy niższych temperaturach słabo działa ogrzewanie w serwisie powiedzieli że jest ok. proszę o uwagi

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy