Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Suzuki: Vitara - opinie kierowców

200 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 08 marzec 2002 - 10:00

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Suzuki Vitary.

#2 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 31 marzec 2002 - 00:48

Super samochodzik, nie nadajcy się na autostradę, ale zato kochający ciężki teren i ciepłe letnie dni.Mam już trzecią vitarę w moim rzyciu i nie zamienie jej na rzaden inny samochodzik.

#3 Guest_Ant

Guest_Ant
  • Goście

Napisano 31 marzec 2002 - 00:50

To moja druga Vitara (wcześniej miałem 1.6 z 91r.) Siły tych dwóch aut nie ma co porównywać, prawie 50KM więcej.W pierwszej - przebieg 200000km i żadnych awarii (oprócz wymiany bendyksa przy przebiegu ok.160000km, tarcze przy 200 tysiącach kilometrów wyglądały jak nowe).Troche rzuca, ale mocy ma wystarczająco by zrobić nie jedną osobówke ze świateł. W terenie przy reduktorze ma ogromną siłe. Komfort nie jest najgorszy, chociaż ustępuje samochodom osobowym. Wjedzie wszędzie. W swojej mam firmowo założone opony 215/65/16, ciemne szyby, orurowania z halogenami.

#4 Guest_piotrek

Guest_piotrek
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2003 - 12:10

to jest zaj.....autko tylko trochę już leciwe do tej pory a mam ja od 2 lat nie miałem z nią problemów żadnych. nie wiem co to warsztat po prostu super

#5 Guest_Kaśka

Guest_Kaśka
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2003 - 16:33

mam już 2 vitarkę, najpierw cabrio a teraz długą. Przyznam, że tego lata tęsknię za tą pierwszą......Samochodów było więcej ,ale już nigdy nie wsiądę do innego :)))

#6 Guest_rere

Guest_rere
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2003 - 18:56

werqer

#7 Guest_PEPU$

Guest_PEPU$
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2003 - 18:57

cześc wszystkim. Mam małe pytanko. Jestem na kupnie vitary z 1992 za 16 tys. w b.dobrym stanie tyle, że sprowadzona z Kanady "sidekick" i nie wiem czy warto, bo rzekomo części są mało dostępne do tej wersji

#8 Guest_borki

Guest_borki
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2004 - 21:02

Od pol roku mam przyjemnosc posiadac takowy samochodzik i jestem bardzo zadowolony, niestety mojegzemplarz byl bardzo zaniedbany, ale powoli doprowadzam go do porzadku. Co do gazu pali 11l (benzyny kolo 10)

#9 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2004 - 09:57

czesc,mam pytanie,chce kupic Vitare,mam namiary na 91r.z 1.9D czy ktos z was ma taki samochod?jak sie sprawuje z tym silnikiem?lepiej kupic benzyne?

#10 Guest_Piotras

Guest_Piotras
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2005 - 20:44

już niedługo dołączę do fanatyków tego niesamowitego autka. na oku mam 1.6 w benzynce wersję długą, bo podobno te krótkie to fruwaja na naszych drogach.

#11 Guest_maku

Guest_maku
  • Goście

Napisano 28 październik 2005 - 15:13

super samochud naprawdę polecam

#12 Guest_Zbigniew

Guest_Zbigniew
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2006 - 20:49

Cześć,jestem na kupnie jakiejś terenówki,albo łada niva albo suzuki vitara,,niva lepsza w terenie ale vitara ma lepszy komfort,,ale czy naprawde sprawdza się na dużych snieżnych zaspach....Prosze o informacje na temat vitary doświadczonych użytkowników...Z góry dzięku...Pozdrawiam

#13 Guest_Mateusz

Guest_Mateusz
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2006 - 22:08

Świetny samochód, to mój pierwszy 4x4, mam go od dwóch lat. Jestem bardzo zadowolony. Jest na gaz nie pali mało bo średnio 14 litrów/100km gazu. Przejechałem ok 60 tys. kilometrów, zawieszenie bezawaryjne, trochę problemów mam z głowicą, ale to moja wina :) Auto polecam szczególnie Long, 5 drzwi, sporo miejsca. W terenie szczególnie zimą radzi sobie świetnie /obowiązkowo dobre opony/. W razie pytań proszę pisać. Pozdrawiam Mateusz

#14 Guest_Anecia :)

Guest_Anecia :)
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2006 - 15:40

Kupiłam vitarke jakies niecałe 2 tygodnie temu, jednak jesli chodzi po dach to jest w dość opłakanym stanie(popękany, bardzo zniszczony),jednym słowem nie nadaje sie do niczego... Czy wiecie może gdzie można takowy dach nabyc??? Byłabym wdzieczna za jakaś informacje...

#15 Guest_Anecia ;-)))

Guest_Anecia ;-)))
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2006 - 15:46

ups.. I jeszcze adres mailowy cos mi sie złe napisał.... ;-))) piszczie na ten poniżej

#16 Guest_Krzysiek

Guest_Krzysiek
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2006 - 23:49

Witam, dołączyłem do grona posiadaczy Vitary pół roku temu, jak narazie jestem zadowolony ;-) potrzeba mała kosmetyka ponieważ jest z 89r. Nie polecam opon 255/60/R15, ładnie wyglądają, ale sprawdzają się jedynie na równej nawierzchni. Poszukuję zatrzasku do plandeki, jakby co dajcie znać. Pozdr.

#17 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2006 - 12:39

Świetne autko, zero awarii, no i przede wszystkim świetnie spisuje się w terenie- do cięższego potrzeba troche przeróbek, ale w lekkim i seryjna radzi sobie swietnie- 90% sukcesu to opony...Do jazdy po autostradach najlepiej załozyć 195/80/15. Później, im szersze, tym bardziej rzuca...Spalanie- 11-14 litrów gazu.W aucie można się na prawde zakochać... polecam...

#18 Guest_mamuśka

Guest_mamuśka
  • Goście

Napisano 14 październik 2006 - 15:26

Ma 13 lat, trochę dużo , jest z nami od miesiąca , trochę musimy nad nią popracować {opony , pasek, płyny}, ma automatyczną skrzynię ale bardzo lubimy jeżdzić nią w terenie.

#19 Guest_michał

Guest_michał
  • Goście

Napisano 27 listopad 2006 - 23:45

jestem na etapie poszukiwan vitarki z rocznika 92-95, na co zwracac uwage, a moze poszukac za granica, manualna czy automat?prosze o wskazówki, dzieki

#20 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2007 - 23:29

To mój pierwszy terenowy samochód dwie godziny temu zostałem włascicielem na dobra sprawę nie wiem od czego zacząć ,potrzebuję kogoś kto jeżdzi tym modelem i udzieli mi paru rad .Jesli ktoś mógłby podzielić się ze mną swoją wiedzą to bardzo proszę o email z numerem telefonu ,zadzwonię.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy