Skocz do zawartości

Suzuki: Wagon R+ - opinie kierowców

31 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2005 - 09:59

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Suzuki Wagon R+.

#2 Guest_piotr

Guest_piotr
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2005 - 21:38

...same plusy...

#3 Guest_michal

Guest_michal
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2006 - 11:46

Jestem bardzo zadowolony. Wszystko działa super, z zewnątrz niezbyt piękny, ale w środku naprawdę bardzo dużo miejsca na bagaż i dla podróżnych. Prawie jak w kombi (oczywiście jest to przesada). Zona ma Yarisa i nawet się do Wagona nie umywa pod względem osiągów i przestrzeni. Wada: głośno w środku od opływu powietrza. Jak dla mnie zbyt twardo zawieszony.pozdrowienia

#4 Guest_Paweł z Grodziska Wielkopolskiego

Guest_Paweł z Grodziska Wielkopolskiego
  • Goście

Napisano 12 marzec 2008 - 23:11

Nie kupójcie tego ścierwa . ja sie tym mało nie zabiłem

#5 Guest_Paweł z grodziska wielkopolskiego

Guest_Paweł z grodziska wielkopolskiego
  • Goście

Napisano 12 marzec 2008 - 23:19

wjechałem tym fletem pod jelcza. bo sciągało go na lewą stronę i wogóle rzucało sukinsynem zbieznosć że nie była ustawiona to mało powiedziane - to był pieprzony czteroslad !! do tego wyglada jak pudło na telewizor ( ten starszy r + )

#6 Guest_Paweł z Grodziska Wielkoplskiego

Guest_Paweł z Grodziska Wielkoplskiego
  • Goście

Napisano 12 marzec 2008 - 23:25

kupiłem to ścierwo po pieprzonego handlarza i to aż w pieprzonych Mysłowicach ( skąd był handlarz nie wiem , jakis taki czereśniak , pieprzony polaczek!! tak daleko to go nie dojade a szkoda. ale mam upatrzone renault clio więc juz z ta kupa gówna nie będe miał doczynienia

#7 Guest_Paweł z Grodziska Wielkopolskiego

Guest_Paweł z Grodziska Wielkopolskiego
  • Goście

Napisano 12 marzec 2008 - 23:38

Brat szwagra mnie namawia na następne Suzuki wagon R+ :D . tamto rozbite przedałem niech sie ktos inny z tym buja . Trafiłem na taki egzemplarz ale w sumie to jest fajne . jak ise uda to jutro jedziemy po nie do łodzi

#8 Guest_Aga

Guest_Aga
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2009 - 18:03

Super samochodzik jestem z niego bardzo zadowalona .Jezdzę nim trzeci rok i nic Naprawdę super polecam wszystkim ,którzy zastanawiaja się nad kupnem. Przerobiłam ją nawet na gaz ,teraz to prawie darmo nia pomykam. Pozdrawiam

#9 Guest_zygi

Guest_zygi
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 00:57

jak ci było szkoda na zbierznoś to co ja ci poradze

#10 Guest_Bartek z Bytomia

Guest_Bartek z Bytomia
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2010 - 09:55

Mam od stycznia 2010 i nic sie nie dzieje, pali 5-6l w miescie.Co do opini "Pawła z Grodziska Wielkopolskiego" to powinien iść do specjalisty, chyba pomylił fora dyskusyjne.Pozdrawiam normalną grupę forumowiczów.

#11 Guest_Slavko

Guest_Slavko
  • Goście

Napisano 11 listopad 2011 - 01:21

bardzo ekonomiczny jak na 1.3 ,ok.5-5.5l/100km , zwrotny i duży w środku jak na małe auto ,polecam modele po 2000r.

#12 Guest_expert

Guest_expert
  • Goście

Napisano 25 listopad 2011 - 23:37

Fantastyczy,przestronny i ekonomiczny.Na nasze warunki-reeewelacja

#13 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 25 listopad 2011 - 23:41

To autko to po prostu przyjemność i tanie przemieszczanie się

#14 Guest_Krystyna

Guest_Krystyna
  • Goście

Napisano 25 listopad 2011 - 23:43

Posiadam ten samochód od 5 lat i naprawdę nie mam powodów do narzekań,polecam!!!!

#15 Guest_hektor

Guest_hektor
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2012 - 18:57

swiet.e auto, zwlaszcza do miasta.ma potezny uciag i nawet w 4 osoby daje sobie tam rade. gorzej na trasie.nie psuje sie.czesci ekspl.tanie.

#16 Guest_wierzba2504

Guest_wierzba2504
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2012 - 13:59

Bardzo fajne rodzinne autko. Jeżdzę nim od 8 lat, przejechałem ponad 200.000km. Robię 20.000km rocznie. Autko pracuje cały czas na siebie. Jestem bardzo z niego zadowolony. Przy przebiegu 150.000km zamontowałem instalację gazową i jest rewelacyjnie. Na benzynie palił 5,5 - 6,5 litra, na gazie pali mi 7,0-7,5 litra. Ma lepsze osiągi. Obecnie przy przebiegu 200.000km będę wymieniał całość sprzęgła. Niskie koszty naprawy sprzęgło Lukasa 300zł, naprawa 200-300zł. Jestem zdziwiony faktem, że niektórzy właściciele tego samochodu maja problemy z kupnem części. Ja jeżeli musiałem czekać to miałem je z dnia na dzień, oczywiście nie w serwisie bo tam za części i robociznę ściągają majtki przez głowę klientom. Jestem bardzo zadowolony z tego samochodziku i polecem go. Części naprawdę tanie w porównaniu do innych marek. Jedyny minus to, że samochód jest rejestrowany na cztery osoby i ma trochę mały bagażnik. Pozdrawiam.

#17 Guest_tomasz

Guest_tomasz
  • Goście

Napisano 11 marzec 2013 - 16:15

kolego czy to wina auta że jezdzisz jak baran , sam trochę bujam za kółkiem i nie jednego osła widziałem . ile miałeś na budziku tym pudełkiem?

#18 Guest_buashken

Guest_buashken
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2013 - 23:55

zastanawiam się nad kupnem, zgadzam się z opinią dotyczącą Pawła z Grodziska psychiatria czeka...

#19 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2013 - 18:54

Bardzo dobry japonczyk ekonomiczny przestrzenny.

#20 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2013 - 18:59

Bardzo udane autko rodzice moi nie zamienili by się na inne 1,3 benzyna z klimą......

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych