Skocz do zawartości

Subaru: Impreza - opinie kierowców

93 odpowiedzi w tym temacie

#81 Guest_piotr

Guest_piotr
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2012 - 17:10

Swietny samochod i mity,ze pala duzo to nie prawda, jak na takie auto z takimi osiagami wcale duzo nie pali przy spokojnej jezdzie po autostradzie przy 120km/h spalanie spadlo lekko ponizej 10l

#82 Guest_Gieniuś

Guest_Gieniuś
  • Goście

Napisano 09 maj 2012 - 16:42

Subaru Impreza WRX rocznik 2004. Śmiga jak zły, tylko, że pali po 16 l/100 km i awaryjna bestia. Sypie się wał napędowy, skrzynia, sprzęgło. Gorzej niż włoskie, ale i tak go lubię.

#83 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 19 maj 2012 - 17:46

leganzy to mitsubischi

#84 Guest_pulkownik

Guest_pulkownik
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2012 - 17:20

cos nie tak z moim autem chyba jest,albo ze mna bo juz drugi raz wymie.iam sprzeglo a zrobilem dopiero 70tys.km. za piereszym razem w serwidie mowili ze to wina mojego stylu jazdy,ze za bradzo depcze z niakicg obrotow i pale sprzsglo.ok.zaplacilem.ale teraz to samo.jezdze w miare delikatnke ale do diabla chyba moge korzystac z osiagow imprezy?wczesniej mialwm alfe 147 1.9jtd 120KM i ni takiego sie nie zdarzalo a przeciez jakas nadwyraz trwala to raczej ona nie jest. czy to mozliwe ze te dodatkowe 30 KM sa dla mnie nie do opanowania i tak pale sprzeglo?

#85 Guest_Danio

Guest_Danio
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2012 - 17:53

Posiadam Imprezę STI 2004r 8 miesięcy. Jeździłem szybkimi autami, ale impreza to inny wymiar. Moja jest obniżona, stoi na 18" felgach i to co robi z zakrętami to masakra :). Minusami jest spore spalanie, ja nie mogę zejść poniżej 16l/100, a średnie na poziomie 20 też nie dziwi, ale mam to gdzieś. Utrzymanie jest sporo większe niz w innych autach, jako że olej dobrze jest zmienic po 7k km, klocki i sprzęgło kończą się duuuużo szybciej, ale warto. Zmarszczki od ciągłego banana na twarzy po 2 miesiącach pewne!

#86 Guest_kwitek

Guest_kwitek
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2012 - 17:25

do pulkownik wgraj sobie softa i bedzie ok

#87 Guest_pułkownik

Guest_pułkownik
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2012 - 20:52

jaki dokładnie soft? co masz na myśli?

#88 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 01:45

impreza to auto dla dresiarzy? hahaha a od kiedy bmw robi impreze???

#89 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 27 marzec 2013 - 22:48

marze o sti. ktory silnik po 2007 roku jest najbardziej udany w sti?

#90 Guest_nowy

Guest_nowy
  • Goście

Napisano 31 maj 2016 - 18:39

Mam imprezę od 2 lat i musze przyznać że to totalna porażka.Auto kupione z przebiegiem 90tys km.Pierwsza awaria to wymiana całego sprzęgła,potem wysunęły sie prowadnice zaworów,które uszkodziły głowice,po tygodniu szlag trafił wtryski i silnik krokowy,kolejne wydatki to rozrząd i zatarte zaciski kół tylnych dalej padła cewka.
Gowno nie auto.

#91 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 29 sierpień 2016 - 00:15

Nie wiem czy wiecie, ale kupując Subaru Imprezę w salonie można skorzystać z tego typu kursu http://szkolajazdysu...i-subaru-imprez gratis. Trwa on 3 dni. Są tam zajęcia teoretyczne dot. poprawy bezpieczeństwa oraz wstępne szkolenie z ratownictwa i pomocy przedmedycznej.

#92 TadeuszWysz

TadeuszWysz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 12 styczeń 2017 - 12:18

No niestety nie jestem właścicielem, ale to jest moje największe marzenie motoryzacyjne. Subaru impreza wygląda i brzmi genialnie, zazdroszcze właścicielom!

#93 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2017 - 20:46

Mam imprezę od 2 lat i musze przyznać że to totalna porażka.Auto kupione z przebiegiem 90tys km.Pierwsza awaria to wymiana całego sprzęgła,potem wysunęły sie prowadnice zaworów,które uszkodziły głowice,po tygodniu szlag trafił wtryski i silnik krokowy,kolejne wydatki to rozrząd i zatarte zaciski kół tylnych dalej padła cewka.
Gowno nie auto.

Ja miałem to samo, kupiłem STI i totalna porazka, przebieg tylko 68 tysięcy, poszedł rozrząd, po 72 tysiącach padło sprzęgło, po 88 tysiącach konieczność wymiany wtrysków. Auto kupiłem od znajomego, salonowe, który jeździł spokojnie bez szaleństw. I teraz UWAGA - w aucie 5-cioletnim pojawiała się rdza w nadkolach i progach!!!!!!!!!!   PO 5 LATACH? To szrot a nie auto! FATALNE fotele, po godzinie jazdy jedyne na co masz ochotę to wysiąść z tego złomu. Na szczęście sprzedałem je przy 93 tysiącach km i mam spokój. To był fatalny zakup....

#94 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2017 - 20:55

No niestety nie jestem właścicielem, ale to jest moje największe marzenie motoryzacyjne. Subaru impreza wygląda i brzmi genialnie, zazdroszcze właścicielom!

Ciesz się, że nie jesteś....Ja miałem przez 1,5 roku i to był koszmar, nie było tygodnia aby coś nie szwankowało.

Nigdy więcej Subaru Imprezy...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych