Skocz do zawartości

Subaru: Impreza - opinie kierowców

93 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_DIABEł

Guest_DIABEł
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2008 - 00:02

witam mi się śni impreza po nocach żeby nie pszesadzać to kiedyś kupie sobie taką nuwke z salonu koszt to 82 tys.zł. - 2.0.RC- bez sprężarki ma 160.km to bystarczy żeby podrużować spokojnie i wmiare szybko z rodziną Z NAPęDEM 4X4. pozdrawiam wszystkich .

#42 Guest_dawid 30

Guest_dawid 30
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2008 - 20:51

witam ja sprowadziłem ze szwajcari subarke sti pro drive o mocy 370 hp poobijaną jestem lakiernikiem mam swój salon już tydzien jezdze jestem tak podjarany tą mocą ze niema gadki wczesniej miałem audi 1.8 turbo 220 hp ale do subaru to moze powahac spaliny kupiłem ten samochód tylko po to żeby na jakiś czas sie pobawić ale chyba go już niesprzedam nie ma auta na to żadne vw audi czy inne poprostu niema ma takiego kopa że ostatnio w krakowie koleś audi rs6 ruszył z kopyta myslał że zwykłe sti i taki był zdziwiony jakby miał 60 km zobaczyłem go gdzieś tam w tyle a potem znikł he he piekna rzecz mercedes slk ? ani amg ponad 400 hp niema szans pozdro

#43 Guest_mariusz

Guest_mariusz
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2008 - 22:14

kto nie jechal ten nie wie co ten samochod potrafi :)i nic sie nie psuje jesli sie go szanuje:)wiadomo koszt paliwa ale kto powiedzial ze kupujac subarke myslal o tankowaniu jak sie konczy trzeba odwiedzic i zalac 98 ja polecam kazdemu bo a kto nie jest przekonany i zastanawia sie przed zakupem niech poslucha silnika i wdepnie pedal gazu w dywanik wtedy zrobi wszystko zeby go miec - tak bylo ze mna kupilem subare i jak ja pokazalem tacie to mu szczena opadla on jezdzi terenowka ale gdy iedziei ma do wyboru 2 auta stojace na podrorku mi zostaje terenowka:)

#44 Guest_marcin

Guest_marcin
  • Goście

Napisano 09 październik 2008 - 11:04

to moje pierwsze auto- starą impreza z podstawowym silnikiem 1.6. porównując je do innych z tego okresu o podobnych parametrach... o niebo lepiej pod każdym względem. jednak odkąd ją kupiłem marzę żeby ją zmienić. oczywiście na kolejną imprezę, tylko że młodszą i o wiele mocniejszą.Pozdrówka dla wszystkich fanów marki...

#45 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2009 - 13:38

Kupiłem 200-stu paro konnego, dołozyłem "pare" groszy... dołożyłem klatke, kubełki, itd... remont silnika, otrzymałem 340KM. Zdziwiłem sie przed przeróbkami osiągami tego auta i naprawde polecam, nie jest to auto dla dresiarzy(dla szpanu) jak napisali wyżej, bo pali jak smok, a dresy do połowy bak tankuja w golfach,a co dopiero tu :) Auto bardzo mało awaryjne. Może najpiękniejsze nie jest... ale BM-ki chowają sie na autosradach:) Pozdrawiam!Ps. Składam hołd Ken"emu Blockowi :)

#46 Guest_H

Guest_H
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2009 - 23:42

Niestety nie stać mnie narazie na subaru, ale od zawsze mi się marzy! Widziałem co wyprawia stara impreza mająca, a pod maską 380KM na 1/4mili...M3 200SX(tuning) zostały w tyle. CRX z b18c6 prawie dał rade. 4x4daje mu przewagę, mała masa do mocy... Spalanie niemałe, ale ta moc musi skądś się wziąć :) Trochę strach kupić imprezę po przeróbkach, przy takich osiągach mogą pojawić się problemy po kilkunastu tys. km, patrząc cena/moc/osiągi to ciężko znaleźć rywala:P

#47 Guest_Satrian

Guest_Satrian
  • Goście

Napisano 22 marzec 2009 - 21:44

To fantastycznie prezentujący się japończyk. Jak sprawdza się napęd 4x4 w codziennej eksploatacji?Powoli napalam się ;)

#48 Guest_polo olol

Guest_polo olol
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2009 - 18:22

to jest naj naj najlepsze auto na swiecie

#49 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 03 maj 2009 - 17:14

moj nastepny samochod to na 99 procent to subaru ,moim zdaniem samochody dziela sie na japonskie i reszta ,jezeli ktos chce poczuc dreszcz emocji to tylko japonczyk,mieszkam na Islandi ,kroluja tu japonskie samochody!!!

#50 Guest_Wojtek

Guest_Wojtek
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2009 - 13:26

Jazda tym samochodem to coś wspaniałego.Kupiłem go 3 tyg. temu i mimo że pali średnio 18l na 100km to po przejażdżce nią zapomina się o cenach paliwa i nie ma się wyrzutów sumienia ja się tankuje do pełna. Ojciec nie był zachwycony jak chciałem go kupić ale jak go przewiozłem to rewelacja:-)ale i tak to nie jest auto dla starszych osób tylko dla młodych bo akurat moje ma sztywne zawieszenie przez co świetnie się trzyma drogi tylko komfort nie jest za najlepszy ale dla mnie jest i tak super.Polecam bo naprawdę warto!!!

#51 Guest_Bogdan

Guest_Bogdan
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2009 - 19:09

Mam pytanie czy autko trawi gaz?I jaki gaz najepiej założyć.

#52 Guest_tommy

Guest_tommy
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2009 - 09:39

proszę o jakieś opinie na temat tego wozu..jak znosi gaz?czy na sekwencji faktycznie przepala 11L(słyną z paliwożerności)..?itp

#53 Guest_Scooby_RS

Guest_Scooby_RS
  • Goście

Napisano 03 październik 2009 - 16:14

hmm... cos miedzy 2.0N/A a GT z tym ze blizej GT ;-)

#54 Guest_ekus

Guest_ekus
  • Goście

Napisano 03 październik 2009 - 19:39

posiadam takie subaru w wersji 350p konnej po paru modyfikacjach z zewnatrz jest to stara impreza na dużych szprychach za to pod maska kuty bokser jazda subaru jest wspaniała żaden burak z vw jeszcze mnie niewyprzedził a uwieżcie mi było ich wielu tdi jakieś spompowane dymy jak z huty i tak im nic to niedaje moja ma 4,8 do setki krótka skrzynia 6 najbardziej smieje sie własnie z dresiarzy z bmw hahah opada im szczena jak strzelam na nich hukiem basu heh prostaki pozdrawiam fanów tej marki subaru to wiecej niż samochód a nie jakiejś posrane niemieckie gówna wiecie czemu niejeżdże niemieckim gównem ? bo to sa hitlerzy haha a polska nielubi niemców a to ich marki po 2 japończyki są o niebo lepsze dlatego ci fanatycy niemieckich szajsów wchodza na forum subaru bo zazdrość ich zżera że subaru jest dla nich nieosiągalne niechodzi mi o kase bo ja własnorecznie jebałem na nie tatuś ,mi niedał pozdrawiam wszystkich fanów japońskiej motoryzacji

#55 Guest_juri

Guest_juri
  • Goście

Napisano 04 październik 2009 - 20:55

Mam pytanie pracuje jako doradca finansowy w tygodniu przejeżdżam jakieś 50,70km chciałbym kupić właśnie sti. Jak to jest ze spalaniem? warto ładować tak gaz?

#56 Guest_JA

Guest_JA
  • Goście

Napisano 09 październik 2009 - 11:31

Witam nie rozumie dlaczego obrażacie kierowców bmw ja takim jeżdże i nie jestem (dresem)co do opini na temat Subaru zgadzam się jest to wspaniały samochód i ja sam teraz takiego szukam ponieważ nic nie zastąpi tego dzwięku silnika oraz warunków jezdnych!!! co do bmw to gwarantuje ze tylni napęd też sprawia dużą frajde!!! a dresy tak jeżdżą bmw ale jakimi nie jeżdżą!!!Pozdrawiam wszystkich

#57 Guest_wojtek

Guest_wojtek
  • Goście

Napisano 05 listopad 2009 - 22:15

Mam subarke 350KM i mysl o zalozeniu gazu nawet mi przez glowe nie przeszla.Moja jest po modyfikacjach robi 4,6 do setki, wydech Magnaflow robi swoje:-), pali....moze mi nie uwierzycie ale pokusilo mnie noca(jak nie ma aut na trasie)o przejechanie pewnego odcinka 251km z predkoscia 120-130km/h oszczedzajac przy tym turbine i oczom sam nie moglem uwierzyc na orlenie jak tankowalem ze mi spalila 11,5l/100km.To jest najmniejsze moje spalanie jakie zanotowalem,ale przy normalnej jezdzie pali srednio 18l i wyzej.Mowie o swoim aucie w ktorym zrobiony zostal dobry remap po przerobkach,bo oczywiscie mozan wymienic kupe czesci ale co z tego jak to wszystko nie bedzie z soba wspolgralo a i spalanie wzrosnie.Kupilem ja majac zaledwie na pol samochodu, reszte wzialem na kredyt ktory systematycznie spalacam.Pomyslicie-kretyn.Przejedzcie sie takim autkiem to zrozumiecie.Narazie nawet nie mysle o sprzedazy czy zamianie na inny bo wsiadajac do niego poprostu adrenalineMotorSport.pl :-) a jezeli chodzi o bmw-dresy w bmkach to stereotypy.Prawdziwy fan motoryzacji potrafi docenic kazdy samochod.

#58 Guest_Maciek

Guest_Maciek
  • Goście

Napisano 08 listopad 2009 - 23:38

czesc witam was :) mam tak jak wszyscy tutaj Subaru impreze w wagonie i chcialem zapytac co moze byc przyczyna dlawienia jak dodaje gaz to tak jakby stopniowo dodawalo mi mocy ;/ jest to troche denerujące bo nie dostaje tej mocy co powinno ;/ prosze o jaka kolwiek pomoc co z tym zrobic

#59 Guest_Damian

Guest_Damian
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2009 - 15:19

Panowie jak byscie mogli to powiedzcie mi cos o subaru imprezce 1.6 4x4 jak taki samochodzik sie spraawuje i ile spala jak i rowniez czy drogie sa do niego czesci [ klocki itp ]

#60 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2009 - 23:44

przejade obadam i wtedy cos bede wiedzial wiecej pozdro

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych