Skocz do zawartości

Subaru: Impreza - opinie kierowców

93 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2001 - 09:46

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Subaru Imprezy.

#2 Guest_Filip

Guest_Filip
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2001 - 19:48

Jeden koles wypowiedzial sie w ten sposób: "...pokazalem Imprezie WRC tylny zderzak..." - i to wszystko zrobil Mercedesem SLK!!! Smiac mi sie chce jak slysze takich oszolomow!!! - Jesli niewierzysz to zobacz OPINIE MERCEDES- SLK!!!

#3 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 01 listopad 2001 - 21:18

Samochód dla dresiarzy. Kupuje sie go dla szpanu. Przed jego sukcesami w rajdach praktycznie nikt nie slyszal o Subaru. Prawdziwe Subaru to Legacy a nie jakaś tam Impreza.

#4 Guest_MARR

Guest_MARR
  • Goście

Napisano 08 listopad 2001 - 17:46

Co tu duzo gadac...samochod moich marzen. Na razie niespelnionych:) Gadanie ze to fura dla dresow wynika ze zwyklej glupoty i zawisci. Dresy jezdza VV a nie Subaru:)

#5 Guest_Maciej

Guest_Maciej
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2001 - 01:00

Posiadam impreze od 1998 roku. Poczatkowo byl to model R.S 2.5 ale nie mogle sie oprzec kilku zmianom dlatego postanowilem sciagnac silnik i skrzynie biegow z japoni po 3 tygodniach ciezkiej pracy przerobilem wozek na prawdziwa drogowa rajdowke. Prawdziemy zaskoczeniem byla dla mnie zmiana charakteryski auta. dodatkowe 135KM spowodowalo ze auto zaczelo zachowywac sie o wiele lepiej. 300KM to jest juz cos. Auto jest nie samiowite w warunkach zimowych czy tez na szutrach. Mialem mozliwosc jazdy porche 911 i naprawde subaru prowadzi sie lepiej (to jest moja opinia). Jedyna wada jak ma ten samochod (wersja 2.5RS) to slabe hamulce ktore nie wystarczaja w modeli WRX (na ktory przerobilem swoje auto). Dlatego zainstalowalem hamulce subaru (WRX) ktore naprwde zmienily ten stan rzeczy. Polecam to auto lub jakie kolwiek inne auto subaru. Naprawde jest warto.

#6 Guest_deiwid

Guest_deiwid
  • Goście

Napisano 18 marzec 2002 - 13:58

Jeśli ktoś mówi, że impreza WRX to samochód dla dresiarzy, to niech się nim kiedyś przejedzie (wtedy porozmawiamy). Ja miałem tą przyjemnośc i nie zapomnę tego do końca życia. Przyspieszenie w 6 s. do setki i stały napęd na wszystkie koła mówią same za siebie. I niech nikt nie opowiada gupot że mercedesem pokazał tył imrezie( no chyba że powyżej 230 km/h na autostradzie, bo na pewno nie przy ruszaniu spod świateł).

#7 Guest_ronin

Guest_ronin
  • Goście

Napisano 25 maj 2002 - 10:15

Panowie sprawa z Slk chyba zamknieta bo widocznie w subaru koles normalnie ruszyl a w slce wymeczyl co mogl potem opowiada takie glupoty. A co dresiarzy to nie jestem a jezdze Impreza i nie zamieniłbym na zadne inne (moze na STI). Ten samochd to poezja zwlaszcza dodawanie gazu na ostrych zakretach. A z pod swiatel HAHAHAHA.

#8 Guest_heh

Guest_heh
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2002 - 18:07

hahaaha dresiarze i impreza hcyba tylko na dyskotece drechy nawet nie wiedza co to jest za samochod oni jezdza bmw a nie subaru takie opinie sa po prostu smieszne

#9 Guest_FANATYK

Guest_FANATYK
  • Goście

Napisano 10 listopad 2002 - 01:49

Ten pojazd jest naprawde "dziki" i w porównaniu z modelem STi nawet sl 600 nie da mu rady (chyba że na Vmax).Zazdroszcze posiadaczom modelu STi.Jest to auto moich marzeń już od kilku lat.Jestem pewien kiedyś napewno kupie sobie takie auto.Tylko nie wiem kiedy.Nie jest to auto dla dresiarzy.To moja opinia

#10 Guest_takie sa realia

Guest_takie sa realia
  • Goście

Napisano 10 listopad 2002 - 02:26

przed chwila czytalem opinie macka na temat jego slk.facet mial tak wyrazny sen ze pomyslal ze to rzeczywistosc.a opinia ze subary to auto dla dresiarzy swiadczy o braku orientacji w terenie.jeszcze nigdy nie widzialem dresiarza w subarce.a wiedze je czesto.drasiarz ceni sobie BMW albo VW lub tez mercedes.

#11 Guest_Chuda

Guest_Chuda
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2002 - 21:23

Kto napisal ze impreza to samochod dla dresiarzy ten jest burakiem

#12 Guest_Piter

Guest_Piter
  • Goście

Napisano 18 luty 2003 - 19:15

Autko moim zdaniem kapitalne, ale Impreza WRX ze swoim przyspieszeniem do 100 (6,3s) ustepuje niestety wiele razy wspominanemu tutaj Mercedesowi SLK (w najmocniejszej wersji 32 AMG ma przyspieszenie 5,2s a 320 SLK ma 6,9s)...

#13 Guest_xyx

Guest_xyx
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2003 - 21:12

chce miec to auto...:P

#14 Guest_LUKASZ

Guest_LUKASZ
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2003 - 01:15

TO SWIETNY SAMOCHOD DLA LUDZI CENIACYCH SOBIE DOSKONALE PRZYSPIESZENIE I DUZA ERGONOMICZNOSC WNETRZA. UWAZAM ZE DLA PRAWDZIWEGO KONESERA JAZDE ZNAJACEGO SIE NA RZECZY PRZEJAZDZKA TYM AUTKIEM TO NIE ZAPOMNIANE UCZUCIE!!!!

#15 Guest_Jan

Guest_Jan
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2003 - 16:36

Jeżdże nim od 3 miesięcy, kupiłem rozbitego w Niemczech i trochę zaczynam żałowac. Niestety Polskie serwisy (Wrocław) nie potrafią sobie poradzić z kilkoma rzeczami (powypadkowymi): turbina się zacina, ciągłe kłopoty z komputerm sterującym dawkę paliwa i za każdą wizyte w serwisie minimum 3tys.Przy spokojnej jeździe w mieście 16 litrów. Ale tym sie nie da jeżdzić normalnie więc pali mi 35( bez kitu) trzeba wozic za sobą cysterne. Ktoś napisał ż eprzyspiesza w 6,3sek. Moja w 5,5.Koszty związane z autem tragedia!!!Jeśli ktoś zdecyduje się kupić WRX najpierw niech się zastanowi czy warto.

#16 Guest_LUK

Guest_LUK
  • Goście

Napisano 25 luty 2004 - 16:15

Jak mozna pisac ze subaru wrx ustepuje Mercedesowi 320 slk AMG przeciez ten samochud kosztuje fortune a subaru zwłaszcza wrx kosztuje jak na swoje osiagi przyzwoicie i podejzewam ze ten szwabski wagon i tak miał by z nim problemy a jak go porównamy z sti które jestie ze dwa razy tansze to nawet nie bede pisał bo kazdy kto orientuje wie jak bedzie

#17 Guest_FaseR

Guest_FaseR
  • Goście

Napisano 25 luty 2004 - 16:26

Mam udokumentowane na cyfrówce jak subaru impreza z "99 rzecz jasna sti pokonuje na 400m BMW M5 i to jest M5 z 99 lub 2000 z silnikiem 5 dm3 i moco 400 KM jak ktory dresiasz nie wierzy to niech poda adres skrzynki to mu wysle bo mam na twardzielu juz zkomprsowane i zajmuje 2.5 mb

#18 Guest_J@N

Guest_J@N
  • Goście

Napisano 25 luty 2004 - 18:12

Jak ja kocham tego japonca uwielbiam nim jezdzic ostani zajmuje sie "poprawianiem" mego cuda slink zyskał ok. 20 koni (byłem na chamowni) a momen skoczył o 2.5 KGm i mam ksenony ale dosc chwalenia sie i tak na marginesie najbardziej lubie miny kierowców BMW i Mercedesów któzy nie maja szans z moim wymiataczem a jak w takiej beemce siedzi dres to sobie nigdy nie daruje.Pozdrawiam SUBARU RULES!!!!!!!

#19 Guest_LUK

Guest_LUK
  • Goście

Napisano 25 luty 2004 - 18:22

Zastanawiam sie jkim To clk jezdzisz TY kturemu udało sie wyprzedzic impreze WRC!!! i jak mozesz to napisz kto nia jecha Solberg a może Makinnen i na jakim rajdzie to zrobiłes i jezeli pamietasz to na jakim odcinku :)Ale tak ogulnie to panuke taka zasada jak sie nieznam to sie nie odzywam chyba ze chce wyjsc na kopletnego laikaSzacunek dla posiadaczy subaru niech moc bedzie z wami

#20 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 30 maj 2004 - 17:05

Ale wy puszczacie ściemę, subaru w polsce spedzedało około 50 imperzu a tutja posiadaczy tyle ile właściciele nexii( prawie tyle samo opinii) Nie ściemniajcie, i nie piszcie takich opinii bo naprawdę ktoś uwierzy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy